В обласній раді розпочали звітувати комунальні заклади освіти

14 лютого під керівництвом першого заступника голови обласної ради Неоніли Андрійчук розпочала свою роботу комісія з підведення підсумків фінансово-господарської діяльності закладів освіти – об’єктів спільної власності територіальних громад області за 2018 рік. Впродовж двох днів про свою господарську діяльність прозвітують керівники та фінансисти 24 закладів освіти, управління якими здійснює обласна рада.

Члени комісії – це депутати обласної ради, представники управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату облради, Департаментів освіти, фінансів, економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.

Перед заслуховуванням директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля інформував про діяльність галузі за минулий рік. Так, мережу закладів освіти, що фінансуються за рахунок обласного бюджету, складають 47 закладів, з яких 18 – професійно-технічні навчальні закади, 16 закладів інституційного догляду та виховання, 3 – вищі навчальні заклади І-ІІ рівня акредитації, 2 – вищі навчальні заклади ІІІ-ІV рівня акредитації, 5 позашкільних навчальних закладів та 3 інших установ та закладів.

В структурі ж видатків за минулий рік найбільшу частину склали видатки на заробітну плату, значну частину фінансування займають витрати на енергоносії та інші поточні видатки.

Сьогодні, в перший день роботи даної комісії, звітувало дванадцять комунальних закладів освіти: Кам’янець-Подільська спеціальна школа -інтернат І-ІІІ ступенів, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Хмельницький університет управління та права, обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, Хмельницький ліцей ІІ-ІІІ ступенів, обалсний центр науково-технічної творчості учнівської молоді, обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді, Солобковецький навчально-реабілітаційний центр, обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді, дитячий будинок, обласний центр фізичного виховання та центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти.

Члени балансової комісії проаналізували використання кожним закладом у минулому році коштів на теплопостачання та енергозабезпечення, витрати на одного учня, потребу у передбаченні капітальних видатків.
Відповідно до оновленого графіка, завтра, 15 лютого, перед членами комісії звітуватимуть решта дванадцять закладів освіти.

 

попередня статтяДержавна регуляторна служба України пропонує готове рішення всім регуляторним органам для оприлюднення регуляторних відкритих даних
наступна статтяІніціатива «Рівний-рівному»: результати співпраці українського та європейського самоврядування