В об’єднанні зусиль відкриваються нові можливості

Перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук взяв участь у форумі за результатами проєкту «Podillia Fashion Cluster»: від хорошого до найкращого», який реалізується громадською спілкою «Подільський кластер моди».

Мета заходу – ознайомлення представників влади, бізнесу, науки з результатами проєкту, над яким працювали залучені експерти з Києва, Львова, Харкова, Хмельницького та Кам’янця-Подільського упродовж 7 місяців. За цей період фахівцями були розроблені політики, регламенти, стратегії, цифрові ресурси, логобук та дорожні карти розвитку текстильної галузі до 2030 року. Ці продукти сьогодні мають попит не лише на регіональному рівні, а й у всій Україні.

Захід об’єднав понад 60 представників малого і середнього бізнесу, кластерів та бізнес-організацій.

Під час свого виступу Володимир Гончарук висловив сподівання, що представлений продукт буде дієвим інструментом для розвитку міста Хмельницький та Хмельниччини загалом.

«Розробка Стратегії міста Хмельницький у 2016 році тривала майже рік за участі представників влади, бізнесу та громадськості, з пошуком креативних ідей для функціонування малого і середнього бізнесу та враховуючи величезний потенціал обласного центру. Це був нелегкий процес, але основи для розвитку закладені. І сьогодні текстильне виробництво досить потужно розвивається та втілюються нові ідеї для його подальшого розвитку. Разом з тим, напрацювання проєкту «Podillia Fashion Cluster» будуть корисними та, переконаний, відкриють нові можливості для розвитку текстильної галузі на території Хмельницької громади і Хмельниччини загалом, аби брендувати, створювати вартість, експортувати продукт українського виробництва під українським брендом», – зазначив Володимир Володимирович.

Під час форуму для потенційних членів кластеру, які працюють на Хмельниччині, було презентовано унікальні кластерні документи:  бізнес-моделі (Алла Ковалевська), політики, регламенти (Олексій Довганич), комунікаційна стратегія та набір інструментів: логобук і сайт (Олексій Буйницький).

Окрім того, представлено 3 дорожні карти до 2030 року: переробка текстильних відходів (Людмила Буханцова), текстильне коноплярство (Василь Сучек) та швейна кластерна фабрика (Оксана Захаркевич).

Громадська спілка «Подільський кластер моди» є одним з восьми пілотних проєктів в Україні, який отримав підтримку програми EU4Dusiness, що фінансується ЄС і Урядом Німеччини.

попередня статтяВідбудуться воркшопи з Міжнародної класифікації функціонування
наступна статтяЗа служіння Богові та Україні