Військовим подякували за захист рідної землі

Для захисників та захисниць, а також ветеранів важливо, аби їх не забували. І не лише у День Героїв… Особливо цінна увага тоді, коли хлопці та дівчата проходять лікування та реабілітацію після отриманих поранень під час військових дій.

Аби підтримати бойовий дух бійців та побажати швидкого одужання, сьогодні перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук і заступник голови обласної ради Валентин Соколюк відвідали обласні комунальні заклади охорони здоров’я та окремі медичні установи області, в яких лікуються поранені військовослужбовці та проходять реабілітацію.

Під час спілкування з військовими посадовці подякували їм за патріотизм, мужність і самовіддану любов до Батьківщини, побажали захисникам міцного здоров’я, добра та віри в  перемогу України.

Володимир Гончарук у своєму виступі зазначив: «День Героїв – це день, коли ми дякуємо і віддаємо шану тим, хто боровся, бореться, загинув у бою за становлення і розвиток української держави. Сьогодні ми говоримо про сучасних героїв, які починаючи з 2014 року захищають нашу країну від ворога, особливо після моменту повномасштабного вторгнення. Від імені керівництва та всього депутатського корпусу обласної ради, від себе особисто висловлюю слова щирої вдячності за збережені життя. У День Героїв ми повинні зрозуміти, що за те, що ми сьогодні маємо, боролися багато колінь українців і продовжують боротися. І той факт, що українська держава існує – це насправді є шана усім, хто боронив її, хто воював за неї і хто за неї загинув».

Від імені керівництва та депутатів обласної ради висловив військовим щиру вдячність за захист рідної держави і Валентин Соколюк. «23 травня традиційно українці відзначають День Героїв та вшановують усіх, хто відстоював незалежність і суверенітет, а також сьогодні веде боротьбу з окупантом. Цього дня ми вклоняємося усім вам та подвигу українських патріотів всіх часів, до яких в 21 столітті додалися і Герої Небесної сотні, і тисячі загиблих в російсько-українській війні. Наш спільний обов’язок – пам’ятати кожного з них».

За сумлінне виконання військового обов’язку, самовіддане служіння українському народові, патріотизм, мужність, проявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вагомий внесок у наближення перемоги та з нагоди Дня Героїв вручили військовим Грамоти обласної ради та нагрудні знаки «За відданість державі».

Мистецькі вітання подарували артисти Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.

Разом – до Перемоги!

попередня статтяВідбулася зустріч керівництва обласної ради з військовослужбовцями