Віолета Лабазюк бере участь у п’ятому об’єднавчому Конгресі місцевого самоврядування у Польщі

Голова обласної ради Віолета Лабазюк перебуває з робочою поїздкою у Люблінському воєводстві, Польща.

У рамках поїздки Віолета Лабазюк бере участь у п’ятому об’єднавчому Конгресі місцевого самоврядування та Економічному форумі «Ініціативи трьох морів», який стартував сьогодні. Це міжнародна економічно-політична платформа співпраці між 13 країнами Європейського Союзу. У складі делегації Хмельниччини також сільські, селищні голови та представники Жванецької, Крупецької та Наркевицької територіальних громад.

Цьогоріч для участі у заходах зареєструвалося понад 700 осіб із 20 країн – України, Австрії, Болгарії, Хорватії, Чехії, Естонії та Латвії, Литви, Польщі, Румунії та інших. Це представники урядів, місцевого самоврядування, науки та бізнесу.

Програма Конгресу зосереджена на темах штучного інтелекту, туризму, культури, освіти та науки, охорони здоров’я, енергетичної безпеки. Окремий блок присвячений питанню підтримки та відбудови України.

«У пріоритеті – посилення міжнародної співпраці задля підтримки Хмельниччини та України. Переконана, що за результатами участі у міжнародних заходах, організаторами яких є наші партнери, – Люблінське воєводство – нам вдасться зміцнити регіональне співробітництво між громадами Хмельниччини та Республіки Польща», – зазначила голова обласної ради.

Нагадаємо, що у 2023 році Хмельниччина також долучилась до підписання Угоди про мережу регіонів Тримор’я. Документ передбачає партнерство, обмін досвідом та реалізацію спільних проєктів у транспортній, енергетичній і цифровій сферах, стимулювання інвестицій, розвиток торгівлі та створення нових можливостей для бізнесу.

попередня статтяОбласний протипухлинний центр використовує сучасні методи лікування раку грудної залози та меланоми
наступна статтяЕнергоефективність: шлях до енергетичної безпеки та відновлення