Під гаслом «Живемо тобою, рідна Україно!» Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді був проведений огляд-конкурс художньої самодіяльності колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Славутського району, Берездівської та Ганнопільської об’єднаних територіальних громад.
На заході були присутні заступник голови Славутської райдержадміністрації Петро Притуляк, завідувач Славутським районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Жанна Зубова, начальник відділу освіти, молоді та спорту Берездівської селищної ради Володимир Мусіюк та начальник відділу освіти, молоді та спорту Ганнопільської селищної ради Віктор Ващук.
Огляд-конкурс розпочався з перегляду виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, на якій було представлено 100 робіт. Вихованці та учні навчальних закладів району продемонстрували 6 майстер-класів: в’язання гачком, паперопластика, різьблення по дереву, вишивка стрічкою, лялька мотанка та бісероплетіння.
У різножанровій концертній програмі, яка складалась з 29 номерів, взяли участь понад 150 учасників. Концерт показав зростання майстерності виконання вихованців Славутського району. Були представлені номери вокального, інструментального, хореографічного, літературно-мистецького, фольклорного жанрів.
Високий рівень майстерності у своїх виступах показали:
- Чуйкевич Дарина, вихованка Перемишельського навчально-виховного комплексу Славутського району з віршем Зоряни Макаренко «Скажи, невже ти після цього брат?» (керівник Світлана Рудик);
- Поліщук Вікторія, вихованка Славутського районного будинку дитячої та юнацької творчості з піснею «Мамо, вечір догора» (керівник Георгій Маншилін);
- духовий орекстр Берездівського навчально-виховного комплексу з номером «Марш надії» (керівник Ольга Ковальчук);
- Пасечник Яна, вихованка Берездівського навчально-виховного комплексу, з художнім читанням «На місячній доріжці» (керівник Емілія Рибіцька).
Змусив глядачів сміятися виступ Стаканчука Іллі, вихованця Малоправутинського навчально-виховного комплексу, з гуморескою Павла Глазового «Як мій кум був моржем» (керівник В’ячеслав Гаєвський).
Захід сприяв єднанню дітей навколо національно-патріотичної ідеї, естетичному розвитку вихованців.
Славуто, ти улюблена моя!
У Славутському міському палаці культури відбувся заключний етап обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставка декоративно-прикладного мистецтва колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, організований Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді, який проходив у рамках відзначення 400-річчя міста.
Зустрічали гостей вишуканим полонезом учні старших класів загальноосвітніх шкіл. Традиційно була представлена виставка робіт юних умільців. Оригінальність, різнобарвність та колоритність експонатів викликала захоплення та приємні емоції відвідувачів. Усі присутні мали можливість побачити процес виготовлення виробів мистецтва та взяти участь у 11 майстер-класах.
У різножанровій концертній програмі, яка складалась з 20 номерів вокального, інстументального, хореографічного, літературно-мистецького, фольклорного жанрів взяли участь понад 200 учасників.
Високу виконавську майстерність продемонстрували: Народний художній колектив України театр естрадної пісні «Водограй» з виконанням творів «Їхали козаки» та «Вигравай сопілкар» (керівник Оксана Турчак), Зразковий художній колектив України хореографічний ансамбль «Альянс» з постановками «Весела перерва» та «Три поради» (керівник Алла Терентьєва), фольклорний гурт «Веретенце» з виконанням народних пісень (керівник Майя Сайпель), неодноразовий переможець обласних, всеукраїнських, міжнародних фестивалів і конкурсів соліст Народного художнього колективу України театру естрадної пісні Микола Левін з піснею «Пам’яті Карузо» (керівник Оксана Турчак), Анна Чайка з виконанням твору «Лялька» (керівник Наталія Салогуб), драматична студія «Флора» з постановкою «Де тирса шуміла» (керівники Тамара Приймак, Світлана Рибіцька), Вікторія Доктор з піснею «Славуті» (керівник Світлана Рибіцька) та хор старших класів «Choralle» під супровід інструментального ансамблю з твором «За грибами» (диригент Наталя Сологуб).
Підтримували та вболівали за виступи юних славутчан міський голова Василь Сидор, заступник міського голови Ігор Піголь, начальник управління освіти виконавчого комітету Ельміра Перепелиця, а також батьки та друзі вихованців.
Наприкінці свята до учасників та усіх присутніх зі словами вдячності звернувся Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук. Своє захоплення виступами висловив міський голова Василь Сидор. Він подякував керівникам колективів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів за плідну роботу, батькам за гарне виховання та підтримку дітей, а також конкурсантам за те, що кожного року достойно презентують рідне місто.
Члени журі відмітили яскраві виступи учнів Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки у галузі науки, які гідно представили свій заклад, продемонструвавши 6 номерів вокального, літературно-мистецького та інструментального жанрів.
Вихованці творчих колективів міста підтвердили, що можуть гідно представити нашу область на всеукраїнському та міжнародному рівнях.
У кожного мрія своя…
Під таким гаслом у місті Нетішин відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.
На заході були присутні міський голова Олександр Супрунюк, заступник міського голови з гуманітарних питань Ольга Бобіна, начальник управління освіти виконавчого комітету Нетішинської міської ради Василь Мисько та секретар міської ради Олена Хоменко.
У концертній програмі взяли участь понад 200 вихованців, які продемонстрували блискуче виконання у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному та літературно-мистецькому жанрах.
З гідністю місто представив Зразковий ансамбль бального танцю «Шарм» з хореографічними постановками «Папуаси», «Мотив весни» (керівник Лариса Грищук).
Не залишило байдужим виконання «Пісні про пісню» дівочого хору; пісень «Аве, Марія!» та «Перепілонька» Зразковим театром пісні «Криниченька» (керівник Валентина Темна). Неперевершеними були виступи солістів-вокалістів Зразкового вокального ансамблю «Вернісаж» Анастасії Завадської «Old MacDonald’s Farm», Анастасії Лисухи «Годі говорити про того, кого нема», Дарини Бродської «Все марно», Марійки Головачук «I will always love you» (керівник Ольга Дьячина).
Родзинкою концерту стала вистава театру тіней «Капронові банти» у виконанні соліста Іллі Ломаки, учасника ВІА «Just play» та Зразкового ансамблю бального танцю «Шарм» (керівники Олександр Дмітрієв, Лариса Грищук).
Порадували своїм виступом «Ой дай Боже, вечір добрий!» дитячий фольклорний колектив (керівник Валентина Темна).
По завершенню концерту до учасників та глядачів зі словами вдячності звернувся Заслужений працівник освіти України, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук, який подякував за високий рівень організації проведення заходу, гідні виступи виконавців.
У виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, яка відбувалась в рамках огляду-конкурсу, взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів №1,2,4, НВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей», вихованці позашкільних навчальних закладів – Будинок дитячої творчості, клуб «Юний технік».
Було представлено понад 100 робіт у всіх техніках. Слід відмітити роботи з живопису, графіки, художньої вишивки, солоного тіста, паперопластики. Вихованцями проведено 3 майстер-класи з технік: в’язання гачком, народна лялька, батік. Кожен учасник продемонстрував послідовність виготовлення власного виробу та ознайомив присутніх з роботою гуртка.
Атмосфера огляду-конкурсу була теплою та привітною. Захід став свідченням клопіткої роботи та уваги до творчого розвитку особистості з боку керівництва та педагогів міста.