У рамках проведення заходів з нагоди 88-ї річниці створення Хмельницької області на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулося відкриття виставки картин «Слава Героям!».
У відкритті виставки взяли участь керівники обласної ради та учасники всеукраїнської науково-практичної конференції «Хмельниччина у часових пластах минувшини та у викликах сьогодення».
В експозиції представлено близько 50 портретів героїв ЗСУ – воїнів, пілотів, полеглих у російсько-українській війні. Портрети виконані учнями Старокостянтинівської дитячої художньої школи під час реалізації грантового мистецького проєкту “Слава героям!”. Ініціатива стала символом пам’яті та вдячності українським захисникам.
Особливістю виставки є те, що створені портрети – не просто зображення полеглого героя, це спроба увіковічнити героїзм наших братів, батьків, сусідів, знайомих, звичайних цивільних українців, які волею долі змушені були взяти у руки зброю та стати на захист рідної країни.



