Депутатські групи

Депутатська група «Протидія політичним репресіям та захист здобутків Революції гідності»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання,
які входять до депутатської групи «Протидія політичним репресіям та захист здобутків Революції гідності»

1. Бурлик Віктор Вікторович – уповноважений представник
2. Гончар Іван Ярославович
3. Смаль Юрій Валентинович
4. Лучков Дмитро Олександрович
5. Мишко Володимир Васильович

Депутатська група «Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи”Контроль за використанням земель, її надр, водних та інших ресурсів в межах Хмельницької області”

1. Панчук Анатолій Анатолійович – уповноважений представник
2. Нікулішин Ігор Анатолійович
3. Новосельська Надія Яківна
4. Ромасюков Артем Євгенійович
5. Ткач Борис Васильович

Депутатська група «Сталий розвиток сільських громад Хмельниччини»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Сталий розвиток сільських громад Хмельниччини»

1. Василик Тетяна Павлівна – уповноважений представник
2. Білявець Олег Петрович
3. Іващук Сергій Петрович
4. Петльований Руслан Федорович
5. Олійник Анатолій Антонович
6. Прокопчук Володимир Олександрович
7. Мастій Василь Васильович
8. Гордійчук Андрій Андрійович
9. Скримський Руслан Францович
10. Співак Олександр Михайлович

Депутатська група «Підтримка підприємництва та фермерів Хмельницької області»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи”Підтримка підприємництва та фермерів Хмельницької області”

1. Скринчук Олег Леонідович
2. Завальнюк Юрій Анатолійович
3. Присяжний Володимир Броніславович
4. Зеленко Тетяна Іванівна
5. Слободян Олександр Станіславович

Депутатська група «Депутатський контроль' фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ 'ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Депутатський контроль” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Харкавий Микола Олександрович – уповноважений представник
2. Кирилюк Іван Іванович
3. Олуйко Віталій Миколайович
4. Побіянський Валентин Іванович
5. Поворозник Володимир Васильович
6. Савчук Олександр Петрович

Депутатська група «Захист прав власників земельних паїв' фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ 'ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Захист прав власників земельних паїв” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Шутяк Андрій Васильович – уповноважений представник
2. Коваль Людмила Миколаївна
3. Боднар Сергій Борисович
4. Лозовий Вадим Миколайович
5. Пшибельський Руслан Броніславович
6. Терлецька Галина Василівна

Депутатська група 'Хмельниччина інвестиційна' фракції політичної партії «За конкретні справи»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Хмельниччина інвестиційна” фракції політичної партії «За конкретні справи»

1. Ткаченко Уляна Юріївна – уповноважений представник
2. Андрійчук Неоніла Вячеславівна
3. Бандирський Віталій Анатолійович
4. Завроцький Олександр Іванович
5. Латинський Едуард Владиславович
6. Лебединський Віктор Вікторович

Депутатська група «Аграрії Хмельниччини»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи «Аграрії Хмельниччини»

1. Білявець Олег Петрович – уповноважений представник
2. Гордійчук Андрій Андрійович
3. Василик Тетяна Павлівна
4. Іващук Сергій Петрович
5. Олійник Анатолій Антонович
6. Петльований Руслан Федорович
7. Олицький Микола Васильович
8. Дячук Микола Миколайович
9. Зозуля Сергій Володимирович
10. Мастій Василь Васильович
11. Прокопчук Володимир Олександрович
12. Скримський Руслан Францович
13. Перейма Анатолій Анатолійович
14. Співак Олександр Михайлович
15. Скринчук Олег Леонідович
16.Терлецька Галина Василівна
17.Павлюк Петро Миколайович
18.Завальнюк Юрій Анатолійович
19. Атаманчук Анатолій Іванович

Депутатська група «З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв'язків з громадськістю»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи «З питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю»

1. Перейма Анатолій Анатолійович – уповноважений представник
2. Дралюк Микола Іванович
3. Янчук Микола Андрійович
4. Завроцький Олександр Іванович
5. Кухарук Наталія Леонідівна
6. Микульський Сергій Володимирович
7. Бойко Михайло Дмитрович
8. Федорчук Володимир Володимирович
9. Лесков Валерій Олександрович

Депутатська група «Рівні можливості»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Рівні можливості”

1. Брухнова Лілія Степанівна – уповноважений представник
2. Коваль Наталія Михайлівна
3. Островська Ніла Василівна
4. Гладій Валентина Євгенівна
5. Кухарук Наталія Леонідівна
6. Ящук Інна Петрівна

Депутатська група з контролю за станом планування та якістю ремонту автомобільних доріг Хмельницької області

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи з контролю за станом планування та якістю ремонту автомобільних доріг Хмельницької області

1. Антонюк Вячеслав Вікторович – уповноважений представник
2. Ящук Інна Петрівна
3. Скримський Руслан Францович
4. Співак Олександр Михайлович
5. Федорчук Володимир Володимирович
6. Шутяк Андрій Васильович
7. Нікулішин Ігор Анатолійович

Депутатська група «ГРОМАДА І ЗАКОН»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “ГРОМАДА І ЗАКОН”

1. Вишневська Наталя Миколаївна – уповноважений представник
2. Лебединський Віктор Вікторович
3. Терлецька Галина Василівна
4. Перейма Анатолій Анатолійович
5. Федорчук Володимир Володимирович
6. Шутяк Андрій Васильович
7. Нікулішин Ігор Анатолійович

Депутатська група «Децентралізація: на захисті інтересів громад»

СПИСОК
депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Децентралізація: на захисті інтересів громад”

1. Федорчук Володимир Володимирович – уповноважений представник
2. Бойко Михайло Дмитрович – керівник групи
3. Микульський Сергій Володимирович
4. Перейма Анатолій Анатолійович
5. Берегова Оксана Віталіївна