Депутатські фракції

Депутатська фракція політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії «ЗА МАЙБУТНЄ»

1. Іващук Сергій Петрович – керівник фракції, уповноважений представник
2. Брухнова Лілія Степанівна
3. Гай Ігор Віталійович
4. Гладій Валентина Євгенівна
5. Гладуняк Іван Васильович
6. Кланца Андрій Іванович
7. Лабазюк Віолета Олександрівна
8. Лабазюк Петро Петрович
9. Лемещук Олена Валеріївна
10. Матвіїв Алла Дмитрівна
11. Слюсарчук Сергій Борисович
12. Фрідман Артур Давидович
13. Чубар Віктор Миколайович

Депутатська фракція «КОМАНДА СИМЧИШИНА»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії “КОМАНДА СИМЧИШИНА”

1. Панчук Анатолій Анатолійович – керівник фракції
2. Смаль Юрій Валентинович – уповноважений представник
3. Бурлик Віктор Вікторович
4. Барабаш Галина Іванівна
5. Галкін Григорій Якимович
6.Гончарук Володимир Володимирович
7. Калюжна Тетяна Олександрівна
8. Конончук Лариса Костянтинівна
9. Лещишин Руслан Миколайович
10. Мельник Галина Леонтіївна
11. Попадюк Богдан Петрович
12. Ромасюков Артем Євгенович
13. Симчишин Віктор Сергійович

Депутатська фракція політичної партії «СЛУГА НАРОДУ»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії “СЛУГА НАРОДУ”

1. Бочкарьова Оксана Валеріївна – керівник фракції, уповноважений представник
2. Демчишин Михайло Григорович
3. Зозуля Сергій Володимирович
4. Козюра Андрій Ростиславович
5. Крупа Тетяна Василівна
6. Натальська Оксана Валентинівна
7. Присяжний Володимир Броніславович
8. Романюк Володимир Віталійович
9. Цуглевич Яків Миколайович
10. Нагорний Іван Михайлович

Депутатська фракція політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання, які входять до депутатської фракції
 політичної партії “ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ”

1. Ткаченко Уляна Юріївна – керівник фракції, уповноважений представник
2. Лебединський Віктор Вікторович
3. Лозовий Вадим Миколайович
4. Лукомська Світлана Іванівна
5. П’ятницька Тетяна Володимирівна
6. Павлишина Світлана Андріївна
7. Петльований Руслан Федорович
8. Поворозник Володимир Васильович
9. Пшибельський Руслан Броніславович
10. Шоробура Інна Михайлівна

Депутатська фракція політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

1. Коваль Аліна Володимирівна – керівник фракції
2. Мовсісян Врам Македонович – уповноважений представник
3. Карнасевич Галина Іванівна
4. Пухкий Михайло Опанасович
5. Скримський Руслан Францович
6. Соколюк Валентин Іванович
7. Співак Олександр Іванович

Депутатська фракція політичної партії ВО «БАТЬКІВЩИНА»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції політичної партії ВО “БАТЬКІВЩИНА”

1. Яковлев Сергій Володимирович – уповноважений представник
2. Бойко Михайло Дмитрович
3. Каденко Оксана Олегівна
4. Кухарук Наталія Леонідівна
5. Лукашук Олег Григорович
6. Палій Олександр Володимирович
7. Розізнаний Олександр Григорович

Депутатська фракція Радикальної Партії Олега Ляшка

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка

1. Зеленко Тетяна Іванівна – керівник фракції, уповноважений представник
2. Дехтярук Олександр Миколайович
3. Корнійчук Олександр Олександрович
4. Тарасюк Олександр Іванович