Одноденна фахова майстерня на Хмельниччині

17 жовтня 2018 року у Будинку рад відбулась одноденна фахова  майстерня на тему: «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів». Участь у заході взяли представники обласної та районних рад Хмельницької області, структурних підрозділів облдержадміністрації.

Модератор заходу Ія Дегтярьова презентувала учасникам фахової майстерні інтерактивну лекцію «Інноваційні можливості для економічного зростання регіонів: приклади та підходи до використання».

У ході розгляду запропонованої теми всі бажаючі мали можливість обмінятися власними думками та проаналізувати роль і значення управлінських інструментів, які можуть забезпечити економічне зростання хмельницького регіону. Обговорили основні перешкоди щодо розвитку і впровадження інноваційних підходів у регіональному управління України.

Окрім того, учасники  фахової майстерні охарактеризували стан економічного розвитку регіону та висловлювали пропозиції щодо усунення наявних проблем, що виникають в економічному зростанні на місцевому рівні тощо.

Фахові майстерні проводяться в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що вже кілька років впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID.

Протягом 4 сезону проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що вже кілька років впроваджується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад за фінансової підтримки USAID буде проведено 48 фахових майстерень на території 23 областей країни.