
Сьогодні вкотре від німецьких благодійників на гуманітарний штаб Хмельницької обласної ради, який функціонує з перших днів повномасштабного вторгнення, надійшов вантаж.
За сприяння депутата обласної ради Сергія Іващука у співпраці з благодійною організацією Böseler Ukrainehilfe з Федеральної Республіки Німеччина та благодійним фондом «Разом до Перемоги. Хмельниччина» було отримано генератори, тепловентилятори та зимовий одяг.

“Віримо, що буде продовжуватися системна робота з підтримки внутрішньо переміщених осіб. Хмельницька обласна рада та депутатський корпус буде й надалі намагатися залучати благодійну допомогу для людей, які знайшли прихисток у нашому регіоні”, – зазначила голова обласної ради Віолета Лабазюк.
Надана допомога буде розподілена відповідно до пріоритетності звернень.
Спільними зусиллями – до Перемоги!
















