З нагоди 25-річчя заснування Національного природного парку “Подільські Товтри” 1 липня заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко взяла участь у святковому регіональному форумі “Еко-партнери для майбутнього”. Урочистий захід відбувся в одному із мальовничих куточків території Національного природного парку, де протікає могутній Дністер – Парк-готель «Теремки» в околицях с. Колодіївка.
Від імені голови обласної ради Віолети Лабазюк, всього депутатського корпусу Тетяна Іванівна привітала керівництво та працівників парку з цією знаменною подією.
“Національний природний парк «Подільські Товтри» є особливою гордістю не лише хмельничан, а й усіх українців. Цей унікальний природний об’єкт входить до семи природних чудес України і за площею є найбільшим парком України та одним з найбільших у Європі, – наголосила у своєму виступі Тетяна Зеленко. –Досить важливо, що для території парку характерне поєднання неповторних природних багатств та історико-культурної спадщини, що створює умови для розвитку як оздоровчого, так і пізнавального туризму. Тому нашим спільним завданням є збереження та примноження цих дарованих природою багатств. Кожен з нас має пам’ятати, що наше життя буде таким, яким ми зробимо його самі!”
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/210619891_4259453980798400_6119321570547191228_n.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/209907817_4339097246141755_2888941194834266256_n.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/07/211105809_4339097512808395_7287870909748868739_n.jpg)