В умовах реформи місцевого самоврядування, децентралізації дуже важливо показувати позитивні результати роботи громад у нових умовах. І таких прикладів стає дедалі більше, бо завдяки наповненню бюджетів, розширенню повноважень і збільшенню відповідальності, насамперед, перед мешканцями, громади, які скористалися наданими реформою можливостями, розвиваються, будують власне майбутнє.
Про це сказав Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В?ячеслав Негода 12 грудня 2016 року під час підсумкової конференції та церемонії нагородження переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2016 році.
За його словами, важливо, що серед переможців конкурсу вперше є об’єднані територіальні громади.
У 2016 році темами конкурсу були: «Стимулювання економічної активності, створення робочих місць», «Об’єднання територіальних громад», «Центри надання адміністративних послуг».
Фіналістами цьогорічного конкурсу стали 23 органи місцевого самоврядування, з них: районні ради – 1; міські ради – 10; сільські та селищні ради – 5; сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад – 7.
Дипломом ІІІ ступеня у номінації «Сільські, селищні, міські ради об’єднаних територіальних громад» відзначена Дунаєвецька міська рада об’єднаної територіальної громади Хмельницької області за проект «Розроблення та реалізація програм і проектів в об’єднаній територіальній громаді».
З повним списком переможців можна йознайомитися ТУТ
Перший заступник Міністра висловив подяку Офісу Ради Європи в Україні, Швейцарському бюро співробітництва в Україні та іншим партнерам, які активно працюють у підтримці реформи місцевого самоврядування.
Постійним партнером Мінрегіону у проведенні Конкурсу є Програма РЄ «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні».
Джерело: Мінрегіон