«Дитина. Допомога. Поруч»: соціальний проєкт психологічної підтримки триває

Українські діти з початку повномасштабної війни в нашій державі  є однією з найбільш сприйнятливих груп населення, вони зазнають досить багато психологічних травм.

Фахова спільнота стверджує, що рання допомога дітям подолати стрес від війни та травматичних подій є корисною і дає можливість запобігти розвитку психологічних проблем в майбутньому.

З цією метою Хмельницька обласна рада спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією продовжує реалізацію третього етапу соціального проєкту психологічної підтримки під назвою «Дитина. Допомога. Поруч, який передбачає організацію навчальних заходів для освітян, спрямованих на підготовку фахівців-психологів до роботи з дітьми, їх родинами та іншими учасниками освітнього процесу.

Сьогоднішні учасники проєкту – практичні психологи закладів загальної середньої освіти громад Хмельницького району отримали базові знання і навички для роботи з дітьми, які постраждали від наслідків війни та травматичних подій, навчалися організовувати та надавати психологічну допомогу дітям та членам їх родин, оволодівали інструментами для самодопомоги, саморегуляції, які зможуть застосовувати у своїй роботі та навчати інших. Також учасники проєкту опанували ефективні методи щодо профілактики емоційного вигорання для фахівців допомагаючих професій.

Нагадаємо, у травні на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулося навчання для практичних психологів закладів загальної середньої та дошкільної освіти територіальних громад Кам’янець-Подільського району.

Учасників заходу привітала голова обласної ради Віолета Лабазюк, яка наголосила на необхідності проведення подібних соціальних проєктів, які мають на меті вдосконалити знання під час навчального процесу надання психологічної допомоги дітям.

«Завдання нашого соціального проєкту – допомогти дітям психологічно не зламатися і вистояти в умовах сьогодення. Учасники тренінгу отримають базові знання і навички для роботи з дітьми та їх родинами, які постраждали від війни.  Маємо спільно робити все можливе для того, аби професійно оточити такі родини підтримкою та турботою, знайти душевний спокій», – зазначила Віолета Олександрівна, вітаючи психологів навчальних закладів Хмельницького району.

Голова обласної ради подякувала усім, хто долучився до реалізації проєкту психологічної допомоги та вручила учасникам тренінгу сертифікати.

У найближчій перспективі – проведення такої тематичної зустрічі з фахівцями освітніх закладів Шепетівського району нашої області.

попередня статтяВнутрішньо переміщені особи Красилівської громади отримали грошові сертифікати
наступна стаття«Економічна товкучка»: у Хмельницькому проведуть всеукраїнський освітній форум