Внутрішньо переміщені особи Красилівської громади отримали грошові сертифікати

З початку повномасштабної російсько-української війни Хмельниччина стала другою домівкою для сотні тисяч внутрішньо-переміщених осіб.

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала з робочою поїздкою Красилівську міську територіальну громаду.

У рамках поїздки спільно з міським головою Неонілою Островською вона зустрілася з родинами внутрішньо переміщених осіб, які проживають у населених пунктах територіальної громади.

Наразі в області перебуває більше 72 тисяч ВПО. Обласна рада завдяки підтримці іноземних партнерів намагається допомагати переселенцям, які проживають у нашому регіоні.

Такою підтримкою є грошові сертифікати, які отримали сьогодні 280 сімей ВПО Красилівщини від обласної ради. Цю допомогу вдалося залучити у межах домовленостей з благодійним фондом «Разом до Перемоги. Хмельниччина» та завдяки благодійним пожертвам американської релігійної організації «Церква Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні» (штат Юта) у рамках підписаного Віолетою Лабазюк Меморандуму про взаєморозуміння між Хмельницькою обласною радою і зазначеною Релігійною Організацією за підсумками її робочого візиту у США у вересні 2022 року.

Як зазначила Віолета Лабазюк, завдяки співпраці з закордонними партнерами вдається зорганізувати необхідну гуманітарну допомогу для потреб внутрішньо переміщених осіб, які через російську агресію змушені жити далеко від рідного дому. Водночас голова обласної ради запевнила переселенців громади у подальшій підтримці з боку іноземних партнерів, які налаштовані надавати значний фінансовий ресурс, що буде спрямований на забезпечення ВПО Хмельниччини. За словами Віолети Лабазюк, є сподівання про позитивні домовленості під час робочої поїздки до штату Юта (США) найближчим часом.

Спільними зусиллями – до української Перемоги!

попередня статтяЗ метою забезпечення права дитини на зростання у сімейному оточенні
наступна стаття«Дитина. Допомога. Поруч»: соціальний проєкт психологічної підтримки триває