Щомісяця у залі Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва зустрічаються митці з глядачами, аби донести свою творчість, поспілкуватися, підтримати один одного у ці нелегкі для країни часи, надихнути. Діляться історіями з життя, сьогодення, історіями успіху та болю, історіями боротьби українців з ворогом…
Серед учасників проєкту «Ми є сильні» чимало волонтерів, а серед глядачів можна побачити дітей, молодь, людей старшого віку, присутніми є й військові. Ця чергова зустріч не стала виключенням.
16-річна студентка музичного коледжу Заремби Анастасія Журба емоційно виконувала композиції на бандурі. Її виступ цього вечора був присвячений батькові, який нещодавно повернувся з війни й був присутнім у залі. Усі учасники гучно підтримали військового оплесками й подякували за захист країни.
Юрій Даценко представив уривки зі своїх власних написаних чотирьох романів, ділився розповідями про нашу чудову Хмельниччину: Меджибіж, Сутківці, Кам’янець-Подільський… А також усіх після нашої перемоги було запрошено на фестиваль середньовічної культури «ЕПОХА ГЕРОЇВ». У майбутньому фестиваль набуде ще більшого «окрасу», адже лицарі з минулого поєднаються з мужніми лицарями-військовими сучасності.
Дівчата Дарія та Наталія Маначин (родом з Красилівщини), є студентками навчального закладу МАУП у Хмельницькому. 16-річні учасниці музично-поетичного вечору виконали «Баладу про Мальви» – сумну, зворушливу та доволі сильну композицію, про материнську любов та очікування сина з війни. На очах – сльози, знаючи скільки ці дівчата пережили, чекаючи тата з війни, та якою довгоочікуваною для них була звістка про те, що він живий і повернувся з полону.
Микола Палига – письменник, музикант, організатор різноманітних літературних заходів у Хмельницькому, поет та викладач-мандрівник. Представив у цей вечір свою власну творчість та розповідав як змінилося його життя за останній рік, про волонтерство, поїздки до наших військових.
Для живих та загиблих Героїв України виконав композицію «Мелодія» легендарного Мирослава Скорика гітарист Олександр Ролдугін. Вона відтворює біль, плач, який терпить наша ненька-Україна зараз від рашистської навали. Олександр – батько загиблого у вересні 2022 року хмельничанина, 27-річного Героя Євгена Ролдугіна. А ще Олександром було виконано драйвове попурі з відомих пісень, а разом з Андрієм Журбою з гурту «STANZA» виконали пісню «Чорнобривці».
Хмельницький обласний науково-методичний центр культури і мистецтва дякує усім тим, хто підтримує українських митців, хто приходить на благодійні концерти та акції на підтримку наших мужніх ЗСУ та чекає на своїх заходах.
Слава Україні! Тримаємо культурний фронт!
За матеріалами Хмельницького обласного
науково-методичного центру культури і мистецтва