Розпочався набір учасниць на семінар “Жінки в політиці”

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад та жінок, які планують стати депутатками, до участі в навчальному семінарі «Жінки в політиці» в рамках проекту «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності».

Семінар відбудеться 3-5 жовтня 2019 року ум. Харків. 

Для участі у навчанні необхідно надати:

  • заповнену анкету;
  • резюме (автобіографічні відомості);
  • рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво, командою ІПО буде сформована одна група, чисельністю 30 осіб.

Учасниці навчань будуть забезпеченіхарчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

(Транспортні витрати НЕ відшкодовуються).

Документи слід надіслати до 20 вересня 2019 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою ZHYNKY.

Контакти: тел.: 044 278-55-16

Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» реалізується Інститутом Політичної Освітиу партнерстві з представництвом Фонду Конрада Аденауера

З метою дотримання Загального регламенту про захист даних (GDPR) (Регламент (ЄС) 2016/679) надані персональні дані будуть використовуватися Фондом Конрада Аденауера за Свободу виключно для виконання своїх юридичних зобов’язань відповідно до німецького та європейського законодавства стосовно управління проектами та підзвітних державних витрат. Надані особисті дані будуть використовуватися Фондом для підтримки контакту з учасниками в контексті програм Фонду, надсилання необхідних повідомлень та запрошень на заходи. Підписуючи цю форму, учасники погоджуються надати всі необхідні дані та дають згоду на використання цих даних виключно для згаданих цілей.

попередня статтяСТАРТАПИ: ПОЛЬСЬКИЙ ДОСВІД
наступна статтяЛісівничий тиждень у закладах освіти Хмельниччини