Віолета Лабазюк: «Хмельницька обласна рада підтримала План Перемоги Президента України»

Сьогодні, 31 жовтня, голова обласної ради Віолета Лабазюк провела пленарне засідання двадцять другої позачергової сесії, в якому взяли участь 46 депутатів.

Позачергову сесію було скликано для публічного схвалення Плану Перемоги, ініційованого Президентом України. Попередньо відбулися засідання постійних комісій обласної ради, де було обговорено текст Звернення та запропоновано винести на розгляд пленарного засідання.

У пленарному засіданні також взяли участь начальник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін та його заступники, керівники правоохоронних структур області, представники мас-медіа.

У порядку денному сесії лише одне питання – «Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та міжнародних партнерів Хмельницької області щодо підтримки Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським».

Під час обговорення питання заступник голови обласної ради, депутат від фракції політичної партії «Європейська солідарність» Валентин Соколюк виступив з низкою пропозицій до тексту Звернення від зазначеної політичної сили. Однак, зазначені доповнення не знайшли підтримки у сесійній залі.

Отож, у прийнятому Зверненні зазначається, що Хмельницька обласна рада цілковито підтримує План перемоги, представлений Президентом України Володимиром Зеленським та сподівається, що він буде підтриманий іноземними партнерами, яким адресується Звернення, та в повній мірі реалізований.

«Від імені жителів області звертаємося до представників владних органів регіонів-партнерів Хмельниччини: Люблінського воєводства (Республіка Польща), Куявсько-Поморського воєводства (Республіка Польща), членів ініціативи Тримор’я в Європейському Союзі, Південно-Егейської області (Грецька Республіка), Віровітічко-Подравської жупанії (Республіка Хорватія), Маріямпольського повіту (Литовська Республіка), Вільнюського району (Литовська Республіка), Повіту Нямц (Румунія),  штату Юта (США), штату Міссісіпі (США) з проханням підтримати Звернення та порушити клопотання перед національними урядами ваших країн про підтримку ними Плану перемоги, представленого Президентом України Володимиром Зеленським. Сподіваємося, що він буде підтриманий партнерами і повністю реалізований», – йдеться у схваленому тексті Звернення.

«Проведення позачергової сесії обласної ради було зініційовано за підсумками засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України щодо підтримки Плану перемоги нашої держави, – зазначила Віолета Лабазюк. – Ми звертаємося до наших міжнародних партнерів, з якими наша область підписала Меморандуми і з якими триває тісне співробітництво, зокрема в умовах воєнного стану, з підтримки внутрішньо-переміщених осіб та обласних комунальних установ. Сподіваємося, що міжнародна арена, увесь цивілізований світ підтримає запропонований План перемоги і максимально долучиться до його втілення, аби якнайшвидше, довгоочікуваною українською перемогою, завершилися страшні події, які сьогодні тривають на території нашої держави, проти нашого народу».

Хмельницька обласна рада надішле відповідні звернення до іноземних регіонів-партнерів, закликаючи їх до підтримки Плану Перемоги у своїх країнах.

Нагадаємо, що План перемоги складається з п’яти основних пунктів і трьох таємних додатків, зосереджених на посиленні України та її здатності завершити війну на своїх умовах.

Президент України Володимир Зеленський представив його у Верховній Раді України, США, європейських країнах, які є найважливішими союзниками України, на засіданні Європейської ради, а також на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

Як пояснив Президент, План перемоги є важливим стратегічним документом, що має на меті посилити обороноздатність України, інтегрувати країну в систему міжнародної безпеки та забезпечити її економічний розвиток у співпраці з міжнародними партнерами. Йшлося й про те, що територіальні громади можуть активніше залучати своїх закордонних партнерів – міста та регіони-побратими – для інформування світової спільноти.

попередня статтяУкраїнські вчені можуть отримати доступ до 47 полярних наукових інфраструктур: почався конкурс