Збалансований розвиток адміністративних територій: виклики та пріоритети

Під такою назвою  протягом 2-3 грудня проходитиме онлайн-конференція, організована  Хмельницьким регіональним центром підвищення кваліфікації спільно з обласною радою, обласною державною адміністрацією, за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Учасники конференції – представники обласної ради та облдержадміністрації, керівники та представники територіальних громад Хмельниччини, представники громадських організацій та Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

У своєму вітальному слові голова обласної ради Михайло Загородний зазначив, що Хмельниччина має значний власний досвід реалізації реформи децентралізації, в області функціонує 60 успішних територіальних громад. Але разом з тим, попереду у громад ще багато важливих завдань та викликів. І саме завдяки постійній комунікації та прагненню об’єднати зусилля заради сталого розвитку своїх територій, представники органів місцевого самоврядування на базі Хмельницького регіонального центру підвищення кваліфікації та Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова мають можливість навчатися, обмінюватися досвідом та співпрацювати з колегами з інших областей, аби напрацьовані здобутки реалізовувати у своїх територіальних громадах.

Досвідченим та новообраним очільникам громад Михайло Загородний побажав зосередити свою увагу на напрацюванні оновлених стратегічних планів розвитку своїх територій, оптимізації місцевих бюджетів та прийнятті відповідних рішень, програм та заходів для  створення максимально ефективних і сприятливих умов для проживання громадян.

З вітальним словом до учасників конференції також звернулися, т.в.о. голови Хмельницької обласної державної адміністрації Роман Примуш, представник проекту Фонду Ганса Зайделя в Україні Олег Ватаманюк, директор Хмельницького РЦПК Микола Баюк.

Метою конференції “Збалансований розвиток адміністративних територій: виклики та пріоритети є:

– обговорення сучасних тенденцій, проблем розвитку місцевого самоврядування України в умовах децентралізації;

– визначення пріоритетів, цілей, завдань, спрямованих на забезпечення збалансованого розвитку територіальних громад області;

– заохочування до ефективного партнерства (співробітництва) між територіальними громадами, із організаціями громадянського суспільства задля посилення спроможності громад в інтересах сталого розвитку;

– поширення кращих практик роботи територіальних громад області. 

 

попередня статтяЗабезпечення соціальних гарантій осіб з інвалідністю – одне із статутних завдань управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області
наступна статтяПрезидент підписав закон 3651-д