6 вересня заступник керівника апарату обласної ради Тетяна Зеленко, радник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина взяли участь в обласних урочистих заходах, які відбулись на стадіоні “Поділля” до Дня фізичної культури та спорту.
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0848.jpg)
«Від імені голови обласної ради Михайла Загородного, депутатів облради хочу подякувати вам за те, що своїми досягненнями ви творите і примножуєте спортивну славу нашого краю та й України в цілому. Бажаю спортсменам і тренерам підкорення нових вершин, а також залучати до спорту якомога більше дітей, надихаючи своїм прикладом», – сказала Тетяна Іванівна.
Грамотами та Подяками обласної ради, облдержадміністрації за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху нагороджено провідних спортсменів, тренерів та фахівців області.
На завершення свята у виконанні студентів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на футбольному полі відбулась руханка.
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0850.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0865.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0868.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0880.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0879.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0877.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0876.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0874.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0872.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0887.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0891.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0899.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0901.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0906.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0907.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0910.jpg)
![](https://km-oblrada.gov.ua/wp-content/uploads/2018/09/DSC_0904.jpg)