Програма соціально-економічного та культурного розвитку області

УКРАЇНА

 ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

Рішення

від 22 грудня 2017 року  № 33-17/2017

м. Хмельницький

 

Про програму соціально-економічного

розвитку Хмельницької області на 2018 рік

                 Розглянувши подання Хмельницької обласної державної адміністрації та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2018 рік (далі – Програма, додається) як базову.
  2. Доручити структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади і центральних установ України, районним державним адміністраціям, районним радам, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад у межах, передбачених законодавством повноважень, здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію Програми, та про результати проведеної роботи щоквартально, до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.
  3. Заслухати інформацію обласної державної адміністрації про хід виконання Програми у третьому кварталі 2018 року, звіт про виконання Програми – у першому кварталі 2019 року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Н. Андрійчук та постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

 

Голова ради                                                                              М. Загородний

Програма

Заходи

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3