Програма соціально-економічного та культурного розвитку області

УКРАЇНА

 ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 21 грудня 2018 року № 54-23/2018

м. Хмельницький

 

Про програму соціально-економічного розвитку

Хмельницької області на 2019 рік

Розглянувши подання Хмельницької обласної державної адміністрації та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2019 рік як базову(далі – Програма, додається).
  2. Рекомендувати структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади і центральних установ України, районним державним адміністраціям, районним радам, виконавчим комітетам міських (міст обласного значення) рад у межах передбачених законодавством повноважень здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію Програми, та про результати проведеної роботи щоквартально, до 23 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації.
  3. Заслухати інформацію обласної державної адміністрації про хід виконання Програми у третьому кварталі 2019 року, звіт про виконання Програми – у першому кварталі 2020 року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

 

 

Перший заступник голови ради                                                                                Н. Андрійчук

 

Програма Додаток 1 Додаток 2 Додаток 3