Програма соціально-економічного та культурного розвитку області

УКРАЇНА
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від 23 грудня 2016 року № 48-9/2016

м. Хмельницький

 

Про програму соціально-економічного розвитку

Хмельницької області на 2017 рік

 

Розглянувши подання Хмельницької обласної державної адміністрації та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2017 рік (далі – Програма, додається).
  2. Рекомендувати структурним підрозділам облдержадміністрації, територіальним підрозділам центральних органів виконавчої влади і центральних установ України, районним державним адміністраціям, районним радам, виконкомам міських (міст обласного значення) рад у межах, передбачених законодавством повноважень, здійснювати заходи, спрямовані на реалізацію Програми, та щоквартально до 25 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації про результати проведеної роботи.
  3. Заслухати інформацію обласної державної адміністрації про хід виконання Програми у третьому кварталі 2017 року, звіт про виконання Програми – у першому кварталі 2018 року.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку.

 

Перший заступник голови ради                                    Н. Андрійчук

Програма

Заходи

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×