Напередодні початку нового навчального року голова обласної ради Михайло Загородний відвідав Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки, де ознайомився із ходом ремонтних робіт з добудови гуртожитку.
У 2016 році з обласного бюджету у співфінансуванні з державного бюджету виділено 987 тисяч гривень на реконструкцію з добудовою існуючої будівлі під гуртожиток на 150 місць. Заклад вже має гуртожиток на 220 місць. Однак, цьогоріч ліцей-інтернат прийме на навчання 330 учнів, тому є гостра необхідність створити гідні умови проживання для усіх ліцеїстів.
За словами директора ліцею-інтернату Олени Саприкіної, виділені кошти вже повністю освоєні. Проведено роботи з водопідведення і водовідведення, зовнішнього і внутрішнього електропостачання, облицювання приміщення. Наразі проводиться облаштування території біля гуртожитку. Введення в експлуатацію об’єкта планується у кінці поточного року.
«Обласна рада як орган управління ліцеєм-інтернатом, фінансово та матеріально підтримує заклад, створює необхідні умови навчання й виховання дітей з різних куточків області для здобуття ними якісної освіти, з урахуванням їхніх здібностей та інтересів для подальшого продовження навчання у престижних вищих навчальних закладах, – зазначив голова ради Михайло Загородний.
Цьогоріч з обласного бюджету спрямовано чимало коштів на будівництво, реконструкцію та ремонт об’єктів соціально-культурного та комунального призначення, впровадження заходів з енергозбереження у бюджетних закладах, розвиток інфраструктури.
Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки понад 20 років надає освітні послуги обдарованим учням області та створює умови для роботи і навчання, цілодобового перебування ліцеїстів відповідно до норм та вимог сьогодення.
Учні з сільської місцевості мають можливість поглиблено вивчати основи наук, забезпечені безоплатним проживанням, харчуванням, медичним обслуговуванням.
У закладі є їдальня, актова зала, бібліотека з читальним залом, спортзал, спортивні майданчики, стадіон.
Протягом останніх шести років навчально-матеріальна база ліцею-інтернату значно покращилась.
Режим роботи інтернатного закладу дозволяє ефективно реалізувати поставлені завдання, використовуючи другу половину дня, тісну співпрацю вчителя та вихователя-куратора, психолога, соціального педагога.
Робота з обдарованими та здібними учнями відповідає концепції ліцею-інтернату, виконанню соціального замовлення на підготовку молодих людей, здатних оптимально вирішувати проблеми сьогодення.