Старт нового навчального року для керівників гуртків. Нарада в онлайн-режимі.

Карантинні заходи продовжуються, але не припиняється освітній процес у Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді. 10 вересня 2020 року відбулася онлайн-нарада для керівників гуртків-сумісників художньо-естетичного, соціально-реабілітаційного та гуманітарного напрямів на тему: «Як створити безпечні умови у закладі й підготуватись до можливих змін у епідемічній ситуації».

Нарада відбувалась на платформі ZOOM, у якій взяло участь 43 керівники гуртків.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук.

Заступник директора з навчальної роботи Наталя Жолобок ознайомила присутніх з особливостями організації освітнього процесу у 2020-2021 навчальному році.

Про основні вимоги до роботи керівників розповіла Інна Стельмах, завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів.

Інна Пірожок, завідувач організаційно-масового відділу ознайомила керівників гуртків з основними вимогами до ведення гурткової документації. А методист навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів Віта Грабова, проаналізувала здобутки вихованців гуртків художньо-естетичного напряму ХОЦНТТУМ  у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» у 2020 році та відзначила керівників гуртків, чиї діти стали переможцями.

Про «Особливості взаємодії педагогів з вихованцями, що потерпають  від домашнього насилля та булінгу», розповіла практичний психолог ХОЦНТТУМ Тетяна Тхоржевська.

Інженер з охорони праці ХОЦНТТУМ Дмитро Хивчук довів до відома керівників гуртків  інформацію «Про забезпечення вимог з охорони праці та безпеки життєдіяльності».

Як підсумок, визначено завдання для педагогів ХОЦНТТУМ на наступний навчальний рік:

  • збереження контингенту вихованців закладів позашкільної освіти;
  • розвиток мережі гуртків;
  • забезпечення ефективного освітнього процесу:

– удосконалення та осучаснення змісту позашкільної освіти шляхом технологізації освітньої діяльності;

 –  забезпечення домінування в освітній практиці знань-технологій;

 – застосування педагогічних новацій;

 –  проведення онлайн-заходів;

 –  організація діджиталізації та медійного супровіду освітньої діяльності;

 –  оновлення форм організації регіональних та всеукраїнських заходів;

 – співпраця педагогічного колективу, батьків вихованців, громадських організацій, представників влади у створенні здоров’язберігаючого простору, в організації та проведенні  масових заходів.

 

 

 

попередня статтяМихайла Кравчука обрано переможцем конкурсу на посаду директора комунального підприємства «Комунальники»
наступна статтяКонкурсна комісія зробила перерву в засіданні до 16 вересня