Конкурсна комісія зробила перерву в засіданні до 16 вересня

10 вересня під головуванням першого заступника голови обласної ради  Неоніли Андрійчук відбулось засідання комісії для розгляду документів претендента на посаду ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова.

Члени комісії розглянули та опрацювали документи, подані двома кандидатами на посаду ректора Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова – нинішнім ректором Олегом Омельуком та проректором цього вузу Іриною Ковтун.

Враховуючи вимоги Закону України «Про вищу освіту», члени комісії встановили, що кандидатура претендента та документи, подані Ковтун Іриною Броніславівною документи відповідають вимогам Закону України «Про вищу освіту». Тому комісія вирішила запропонувати голові обласної ради внести до Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова кандидатуру Ірини Ковтун, як такої, що відповідає вимогам Закону України «Про вищу освіту» для голосування на виборах на посаду ректора, які відбудуться 29 вересня 2020 року.

Щодо іншої кандидатури, то члени комісії рекомендували Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації звернутись до Міністерства освіти і науки України з питання прискорення надання роз’яснень правильного тлумачення статті 42 Закону України «Про вищу освіту» із наданням її на розгляд комісії та рекомендувала членам комісії зробити перерву в засіданні комісії до 16 вересня 2020 року.