У Києві вирує агропромислова виставка «АГРО-2018»

Голова обласної ради Михайло Загородний, голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко взяли участь в урочистому відкритті ХХХ Міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018», що проводитиметься від 6 до 9 червня цього року у Національному комплексі «Експоцентр України».

Виставка «АГРО-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Відвідав Міжнародну виставку «Агро-2018» Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, який зазначив, що інвестиції, передусім державні, в розвиток агросектору, в тому числі у сегмент фермерства, – це інвестиції в розвиток держави в цілому.

Глава Уряду оглянув експозиції, поспілкувався з представниками підприємств, фермерських господарств і наголосив, що агрокомплекс давно заслужив статус рушія економічного розвитку України.

«П’ята частина всього, що виробляє Україна, має відношення до агрокомплексу. Нові технології, механізми в агрокомплексі роблять нашу країну сильніше. Три мільйони людей (задіяних в агрокомплексі) сумлінно виконують свою справу і доносять врожаї до українських та світових споживачів», – сказав Володимир Гройсман.

У рамках виставки Глава Уряду взяв участь у підписанні документів про передачу земель сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у розпорядження об’єднаних територіальних громад. За даними Міністерства аграрної політики і продовольства України, процес передачі землі технічно розпочався в лютому поточного року, і наразі вже третина громад отримали землі. Загальний обсяг переданих земель перевищує 360 тисяч гектарів.

Виставка «АГРО» це:

  • найефективніший спосіб виходу на український аграрний ринок;
  • понад 1248 учасників з 15 країн;
  • найбільше серед аналогічних заходів число відвідувачів – 71 тисяч, серед яких перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери і фахівці підприємств АПК;
  • майже 50 форумів та  науково-практичних заходів;
  • 27 тисяч квадратних метрів виставкової площі;
  • робота виставки висвітлюється  п’ятьма Національними телерадіокомпаніями, 45 спеціалізованих сільськогосподарських видання, 75 спеціалізованих інтернет ресурсів.

У рамках ХХХ ювілейної виставки проходитимуть наступні спеціалізовані виставки:

ExpoAgroTech-2018 – сільськогосподарська техніка, обладнання і запасні частини;

Біопаливо-2018 – відновлювальні джерела енергії;

Hi-Tech Агро – 2018 – автоматизація, керування альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;

Organic-2018 – органічні продукти і технології;

Animal’EX-2018 – свійські тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;

Еквісвіт-2018 – виставка конярства та кінного спорту;

FishExpo-2018 – рибне господарство і рибальство;

Рослинництво і агрохімія-2018 – агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці;

Agro Build-Expo-2018-будівництво: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;

Агро-транспорт і логістика-2018 – забезпечення  транспортування і зберігання продукції;

EcoHouse-2018 – демонстрація переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій;

Сучасний Фермер-2018 – комплексні рішення для невеликих фермерських господарств та приватних землевласників.

Під час роботи виставки  проводитимуться науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), презентації та дегустації різноманітної продукції, показ великої рогатої худоби та племінних коней, дегустація страв національної кухні.

 

попередня статтяЩе дві постійні депутатські комісії опрацювали проекти рішень чергової сесії
наступна статтяПарламентський комітет підтримав новий законопроект про службу в органах місцевого самоврядування