Відбулося відкриття літнього читального залу під відкритим небом на майданчику перед Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою – комунальним закладом культури обласної ради.
На майданчику перед бібліотекою розгорнулося ціле дійство. Працівники пропагували читання, знайомили з незвичайними книгами, презентували книжково-ілюстративні виставки, виставки дитячих творчих робіт та проводили майстер-класи, працював бібліотечний art-майданчик.
За словами директора бібліотеки Катерини Чабан, для відвідувачів представлено оглядові презентації сучасної української книги та іноземної літератури з різних тематик. Актуальна література для батьків з питань виховання дітей та психології «Хай щасливим та мирним буде дитинство»; про історію, культуру, вірування та пам’ятки архітектури України та світу «Цікаві таємниці у книжковій скарбниці: 100 відомих та невідомих фактів»; про минуле та сьогодення області, туристичні маршрути, перлини та видатних особистостей краю «Мандруємо Хмельниччиною». Що робити для того, щоб залишатися здоровим розкрила виставка «Складові здоров′я: зроби крок в здорове майбутнє».
Про науку та винаходи, цікаві досліди та комікси для дітей, наукові дослідження, науковців, відкриття, які створили діти, – усе це у книжково-ілюстративній інсталяції «Юний ерудит» та презентації творчих робіт учнівської молоді Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості з питань технічного моделювання «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».
Інноваційний підхід до вивчення іноземних мов продемонстровано під час презентації дитячого театру «Камішібай» та інтерактивної літератури для вивчення німецької мови від бібліотеки-партнера Гете-інституту.
Бібліотечний арт-майданчик представлений майстер-класом з виготовлення іграшки-антистрес в техніці орігамі.
Відвідувачі взяли участь у вікторині з основ бібліотечно-бібліографічної грамотності та пройшли тест на знання діалектів та неологізмів різних областей України «Єднаймося».
Літній читальний зал бібліотеки працюватиме протягом літнього періоду щовівторка та щочетверга з 11 до 15 години.