У Хмельницьку обласну лікарню передано медобладнання з Німеччини

Для потреб комунального закладу обласної ради – Хмельницької обласної лікарні доставлено дороговартісне медичне обладнання, яке днями надійшло на Хмельниччину з Німеччини.

Голова обласної ради Віолета Лабазюк відвідала комунальний заклад, аби переконатися у необхідності цього медобладнання для обласної лікарні, особисто ознайомилася  зі встановленням цього устаткування у відділеннях закладу, поспілкувалася з керівництвом та пацієнтами лікарні.

Зокрема, для обласної лікарні спрямовано чотири анестезійні апарати, коагулятор, рентген апарат та дефібрилятор.

Вагомий гуманітарний вантаж для закладів охорони здоров´я Хмельниччини – обласних та багатопрофільних лікарень вдалося зібрати завдяки співпраці голови обласної ради Віолети Лабазюк та німецького благодійного фонду Ukraine Help Now.

Як зазначив директор КНП «Хмельницька обласна лікарня» обласної ради Яків Цуглевич, надане медичне обладнання є вкрай потрібне для даного закладу охорони здоров´я. Зокрема, коагулятор підвищить рівень надання медичних послуг у відділенні екстреної і невідкладної  допомоги, де спеціалізована і високоспеціалізована допомога сконцентрована в одному місці.

Наразі, за словами Якова Цуглевича, надходження хворих з критичними станами у комунальний заклад охорони здоров´я збільшився за рахунок  внутрішньо переміщених осіб та військовослужбовців.

Віолета Лабазюк ознайомилася з матеріально-технічною базою ортопедичного, нейрохірургічного, опікового відділень та відділення судинної хірургії.

Адміністрація обласної лікарні висловлює слова подяки благодійникам за отримане медичне обладнання, адже дуже важливо, аби пацієнти отримували своєчасну та якісну медичну допомогу.

 

 

 

 

попередня статтяЗапрацював літній читальний зал на майданчику перед обласною науковою бібліотекою
наступна статтяНовий вантаж із гуманітарною допомогою отримали з Польщі