Віолета Лабазюк: «Готові й надалі робити все можливе, аби наші діти жили в мирній та успішній країні»

Голова обласної ради Віолета Лабазюк взяла участь в урочистому дійстві з нагоди Міжнародного Дня дітей у Волочиській міській територіальній громаді.

Волочищина зустріла яскравим сонцем та щасливими дитячими посмішками. Масштабне святкування відбулося біля Волочиської школи мистецтв. Своїми виступами радували талановиті учасники дитячих мистецьких  колективів територіальної громади. Діти на святі були радісні та щасливі.

Діти та усі присутні на святі отримали безліч позитивних емоцій, незабутні враження та багато задоволення від концертної програми, проведених майстер-класів, змагань, конкурсів та різних розваг.

«Сьогодні вкотре переконалась, що наше підростаюче покоління неймовірно талановите та обізнане. Нагороджуючи нашу обдаровану молодь, які отримали перемогу у олімпіадах з різних предметів, хочу сказати, що дуже пишаюсь своїми земляками. Кожна дитина – справжня зірка та гордість для нашої Хмельниччини! Нехай цей запал та яскраві вогники в дитячих очах ніколи не згасають. Сподіваюсь, що цей святковий настрій залишиться у них надовго.  А ми, дорослі, готові й надалі робити все можливе, аби наші діти жили в мирній та успішній країні», – зазначила Віолета Лабазюк.

Посадовець привітала учасників дійства зі святом, вручила подяки та цифрові годинники обдаровані молоді, яка перемогла у різних олімпіадах.

Для дитячих колективів та секцій від Віолети Лабазюк презентувала грошові подарункові сертифікати.

У рамках заходу відбувся благодійний ярмарок, де продавали вироби ручної роботи вихованців та педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості. До благодійництва долучилася і Віолета Лабазюк, придбавши картину. Зібрані кошти з продажу спрямують на потреби Збройних сил України.

Також Віолета Лабазюк привітала дітлахів села Ружичанка Розсошанської сільської територіальної громади. У цьому населеному пункті наразі проживає велика кількість діток, які були змушені  покинути свої рідні домівки через постійні обстріли. Хочеться обійняти кожного з них та побажати найшвидшої перемоги.

Для потреб Ружичанського будинку культури подарувала проектор, який буде використовуватися для перегляду мультфільмів.

Нехай дитинство буде мирним, яскравим, сповненим любові, ласки та добра!

попередня статтяПрацює гаряча лінія МВС для звернень рідних та близьких полонених, зниклих безвісти та загиблих українських захисників
наступна статтяЗапрацював літній читальний зал на майданчику перед обласною науковою бібліотекою