На засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад обговорено План перемоги України

Голова обласної ради Віолета Лабазюк, як член Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, взяла участь у розширеному засіданні Президії Конгресу в онлайн-режимі.

Також у засіданні взяли участь заступник голови обласної ради Валентин Соколюк, депутати обласної ради Лілія Брухнова, Оксана Каденко, Анатолій Панчук, Володимир Поворозник, Руслан Скримський, Яків Цуглевич, а також керівництво обласної військової адміністрації та голови територіальних громад області.

На майданчику Конгресу за участі представників усіх гілок влади Президент України Володимир Зеленський представив стратегічно важливий План перемоги України. Над розробкою документу працювали команди Президента та міжнародних партнерів, а також військові та дипломати. План здобув підтримку в усьому світі.

Пʼять основних пунктів Плану:

  • запрошення України в НАТО;
  • оборона – продовження операцій Сил оборони, допомога партнерів, зокрема в комплектуванні бригад резерву для ЗСУ, посиленні ППО, інвестиціях в українське оборонне виробництво;
  • стримування – Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку Росії;
  • стратегічний економічний потенціал – Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу;
  • безпековий – розрахований на післявоєнний час та передбачає у разі згоди партнерів заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни.

Маємо й надалі бути згуртованими – військові, цивільні, країни-партнери, і спільними зусиллями та важливими справами наближати Українську Перемогу, аби Україна стала сильною частиною цивілізованого світу.

попередня статтяРадіодиктант національної єдності
наступна статтяЗавершився тристоронній міжнародний проєкт для школярів Грузії, України та США