Тринадцята сесія

Рішення тринадцятої чергової сесії, пленарне засідання якої відбулося 24 травня 2017 року

Протокол пленарного засідання

2. Про депутатський запит Гладуняка Івана Васильовича та Коваль Наталії Михайлівни щодо кризової ситуації, яка склалася в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 4 Міністерства охорони здоров’я України» в м.Нетішин.

Результати голосування

3. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо вжиття невідкладних заходів з припинення діяльності на території Хмельницької області «народних підприємств» та «народних підприємців».

Результати голосування

4. Про зняття з розгляду депутатських запитів.

Результати голосування

5. Про депутатський запит Терлецької Галини Василівни щодо виділення коштів на будівництво водогону у с.Велика Клітна Красилівського району.

Результати голосування

6. Про депутатський запит Перейми Анатолія Анатолійовича та Берегової Оксани Віталіївни щодо співфінансування виконання робіт із забезпечення питною водою окремих населених пунктів Деражнянського району.

Результати голосування

7. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо розв’язання проблеми, яка виникла внаслідок накопичення мелясних відходів на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Результати голосування

8. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо проблем, пов’язаних з нераціональним використанням та відтворенням водних біоресурсів (браконьєрство, незаконний вилов риби) на території Хмельницької області та проведення заходів з їх вирішення.

Результати голосування

9. Про депутатський запит Лебединського Віктора Вікторовича щодо виділення з обласного бюджету коштів на проведення робіт із завершення будівництва Будинку культури на 500 місць в смт Теофіполь Хмельницької області.

Результати голосування

10. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича щодо виділення коштів на реконструкцію водогону у с.Хорошів Білогірського району Хмельницької області.

Результати голосування

11. Про депутатський запит Гнатюка Миколи Григоровича щодо неналежного надання медичної допомоги учаснику бойових дій Вігелю Федору Валерійовичу лікарями Старокостянтинівської центральної районної лікарні.

Результати голосування

12. Про депутатський запит Ткаченко Уляни Юріївни щодо відкриття філії відділення екстракорпоральної детоксикації у Дунаєвецькому районі Хмельницької області.

Результати голосування

13. Про депутатський запит Скринчука Олега Леонідовича, Присяжного Володимира Броніславовича, Завальнюка Юрія Анатолійовича, Атаманчука Анатолія Івановича щодо виділення коштів на придбання сучасного ультразвукового приладу для Чемеровецької центральної районної лікарні.

Результати голосування

14. Про депутатський запит ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, ЛАТИНСЬКОГО Едуарда Владиславовича, ЗАВРОЦЬКОГО Олександра Івановича, БАНДИРСЬКОГО Віталія Анатолійовича, САЛАНСЬКОГО Анатолія Миколайовича, ЧУБАРЯ Віктора Миколайовича, ЗОЗУЛІ Сергія Володимировича, ЖВАЛЮКА Миколи Володимировича щодо розробки та прийняття програми матеріально – технічної модернізації та структурної перебудови Хмельницької обласної лікарні.

Результати голосування

15. Про депутатський запит Панчука Анатолія Анатолійовича щодо продовження до 2018 року обласної програми соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в антитерористичній операції та членів їх сімей, які зареєстровані в Хмельницькій області і передбачення в ній одноразової матеріальної допомоги в сумі по 50 тис. гривень кожній сім’ї військовослужбовців, які мають статус полонених або зниклих безвісти.

Результати голосування

16. Про депутатський запит Брухнової Лілії Степанівни, Гладуняка Івана Васильовичащодо фінансової допомоги у здобутті вищої невійськової освіти учасниками антитерористичної операції, які зареєстровані у Хмельницькій області.

Результати голосування

17. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича та Олицького Миколи Васильовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок населених пунктів області, що використовуються під пасовища.

Результати голосування

18. Про депутатський запит Скринчука Олега Леонідовича, Присяжного Володимира Броніславовича, Завальнюка Юрія Анатолійовича щодо надання інформації стосовно виділення земельних ділянок (ОСГ) жителям Чемеровецького району.

Результати голосування

19. Про депутатський запит Савчука Олександра Петровича щодо вжиття заходів із захисту права жителів сіл Зарічанка, Драганівка Чемеровецького району на земельні ділянки та усунення порушень у сфері раціонального використання і відтворення природних ресурсів.

Результати голосування

20. Про депутатський запит Мишка Володимира Васильовича щодо вжиття заходів у відповідності до чинного законодавства з питання надання в оренду та суборенду земельної ділянки водного фонду, розташованої у с. Баламутівка Ярмолинецького району Хмельницької області.

Результати голосування

21. Про депутатський запит Шутяка Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення масових порушень прав селян – власників землі (паїв) сіл Сутківці, Боднарівка, Лисівка Ярмолинецького району посадовими особами СТОВ «Берегиня» с. Сутківці Ярмолинецького району і ПП «Аграрна компанія 2004» с. Попівці Волочиського району.

Результати голосування

22. Про депутатський запит Шутяка Андрія Васильовича щодо вжиття заходів, спрямованих на припинення порушень прав жителів с.Москалівка Ярмолинецького району посадовими особами групи компаній Vitagro.

Результати голосування

23. Про депутатський запит Олуйка Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо Хмельницького обласного комунального підприємства «Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти».

Результати голосування

24. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича та Олуйка Віталія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо аварійно-небезпечної ділянки дороги на трасі Житомир – Кам’янець-Подільський.

Результати голосування

25. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича і Співака Олександра Михайловича щодо роботи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області та ДП «Хмельницький облавтодор» з питань будівництва та експлуатації доріг.

Результати голосування

26. Про депутатський запит Лозового Вадима Миколайовича та Кухарук Наталії Леонідівнищодо надання обласній раді графіка виконання ремонтних робіт (капітального та поточного ремонтів) з відновлення автошляху М-12 27-17/2017Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка Службою автомобільних доріг у Хмельницькій області.

Результати голосування

27. Про депутатський запит Строяновського Василя Станіславовича щодо проведення капітального ремонту автошляху на відрізку дороги Скала-Подільська – Кам’янець-Подільський.

Результати голосування

28. Про депутатський запит Дехтярука Олександра Миколайовича щодо законності виконання будівельних робіт на території Хмельницької музичної школи №1.

Результати голосування

29. Про депутатський запит Моцного Миколи Івановича щодо ситуації, яка склалася навколо навчального корпусу та спортивного майданчика, розташованих за адресою: м.Хмельницький, провул. Володимирський,12 і знаходяться в користуванні Хмельницького університету управління та права.

Результати голосування

30. Про депутатський запит Дячука Миколи Миколайовича щодо роботи комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Результати голосування

31. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності підстав утримання та охорони на території комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» літаків, що належать приватним компаніям.

Результати голосування

32. Про депутатський запит Василик Тетяни Павлівни щодо виділення коштів на будівництво третьої додаткової розвантажувальної підстанції та заміну опор ліній електропередач по вул. Покровській у с. Гриценки Красилівського району Хмельницької області.

Результати голосування

33. Про депутатський запит Харкавого Миколи Олександровича щодо законності буріння та експлуатації свердловин, які знаходяться на полях, орендованих ПП «Аграрна компанія 2004» у с. Свіршківці Чемеровецького району.

Результати голосування

34. Про депутатський запит Іващука Сергія Петровича та Олицького Миколи Васильовича щодо повернення частини збитків, понесених господарством «Маяк» Полонського району.

Результати голосування

35. Про депутатський запит Бойка Михайла Дмитровича щодо виділення коштів з обласного бюджету на проведення робіт з реалізації проекту «РП на реконструкцію вуличних мереж водопроводу по вул. ім. Академіка Шпака, Молодіжна, Подільська, Сонячна, Яблуне с. Дашківці Віньковецького району Хмельницької області».

Результати голосування

36. Про депутатський запит Палія Олександра Володимировича щодо повернення майна до комунальної власності Хмельницької обласної ради.

Результати голосування

37. Про депутатський запит Лучкова Дмитра Олександровича щодо покращення житлово-побутових умов срібній призерці Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро Комащук Аліні Іванівні.

Результати голосування

38. Про депутатський запит Яцкова Бориса Олександровича щодо законності проведення реконструкції квартири №1 по вул. Шевченка, БОС 7, у м. Ізяслав.

Результати голосування

39. Про депутатський запит Саланського Анатолія Миколайовича щодо ситуації, яка склалася навколо земельних ділянок, виділених для ведення особистого селянського господарства за межами с. Писарівка Волочиського району.

Результати голосування

40. Про депутатський запит Коваль Наталії Михайлівни щодо ситуації, яка склалася у м. Нетішин внаслідок виготовлення деревного вугілля.

Результати голосування

41. Про депутатський запит Ящук Інни Петрівни, ВасиликТетяни Павлівни щодо завершення будівництва школи у селі Корчик Шепетівського району.

Результати голосування

42. Про депутатський запит ЛЕБЕДИНСЬКОГО Віктора Вікторовича, ПРОКОПЧУКА Володимира Олександровича щодо вжиття заходів з усунення незадовільного стану автомобільних доріг у Теофіпольському районі на відрізку автошляху Дмитрівка – Немиринці – Молотьків.

Результати голосування

43. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо врегулювання ситуації, яка склалася навколо ПАТ «Сільгосптехніка», розташованого у м. Дунаївці, вул. Шевченка, 115.

Результати голосування

44. Про депутатський запит ВИШНЕВСЬКОЇ Наталії Миколаївни щодо вжиття заходів, спрямованих на виявлення проблем та правопорушень у сфері лісового господарства Хмельницької області.

Результати голосування

45. Про депутатський запит КИРИЛЮКА Івана Івановича щодо вжиття заходів з урегулювання ситуації, яка склалася в колективі Ярмолинецького професійного ліцею в зв’язку з недостатнім фінансуванням закладу.

Результати голосування

46. Про депутатський запит БОЙКА Михайла Дмитровича щодо вжиття заходів з розслідування факту отруєння поголів’я великої рогатої худоби в смт Віньківці.

Результати голосування

47. Про депутатський запит ДРАГАНА Олександра Васильовича, КОВАЛЬ Наталії Михайлівни, АНТОНЮКА Вячеслава Вікторовича, ЯЩУК Інни Петрівни, ЯНЧУКА Миколи Андрійовича, БРУХНОВОЇ Лілії Степанівни щодо проведення офіційних заходів на теренах Хмельницької області державною мовою.

Результати голосування

48. Про погодження надання публічному акціонерному товариству«Українська залізниця» спеціального дозволу на користування надрами.

Результати голосування

49. Про надання виробничо-комерційному підприємству «ЯВІР-ІНВЕСТ» гірничого відводу для розробки Горинь-Крупецького родовища пісків.

Результати голосування

50. Про затвердження розпорядження голови обласної ради від 20 лютого 2017 року № 22/2017-о «Про звільнення Горбатюка Василя Івановича з посади директора КЗК «Хмельницький обласний літературний музей».

Результати голосування

51. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

Результати голосування

52. Про призначення Клімчука Василя Васильовича на посаду директора Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Результати голосування

53. Про призначення Юлик Олени Олександрівни на посаду начальника Хмельницького обласного інформаційно-аналітичного центру охорони здоров’я.

Результати голосування

54. Про призначення Спекторук Лариси Володимирівни на посаду головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 3.

Результати голосування

55. Про призначення Касяндрука Олександра Петровича на посаду головного лікаря Хмельницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Результати голосування

56. Про антикорупційну програму Хмельницької обласної ради на 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Результати голосування

57. Про надання дозволу на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Додаток

Результати голосування

58. Про внесення змін до рішення обласної ради від 04 грудня 2015 року № 9-1/2015 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження положення про президію».

Додаток

Результати голосування

59. Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Результати голосування

60. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Прем’єр-міністра України щодорозв’язання проблем, існуючих на ДП «Довжоцький спиртовий завод».

Звернення

Результати голосування

61. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо розв’язання проблем, існуючих на ДП «Ганнопільський спиртзавод».

Звернення

Результати голосування

62. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Служби безпеки України щодо ситуації, яка склалася на території області у сфері земельних правовідносин.

Звернення

Результати голосування

63. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо недопущення купівлі-продажу землі сільськогосподарського призначення

Звернення

Результати голосування

64. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення працівникам бюджетної сфери.

Звернення

Результати голосування

65. Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо непрозорості кадрових призначень керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади на території області.

Звернення

Результати голосування

66. Про обласний конкурс журналістських робіт на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади та кращих практик територіальних громад Хмельницької області.

Додаток

Результати голосування

Про депутатський запит ГЛАДУНЯКА Івана Васильовича щодо законності прийняття рішення обласної ради від 13 серпня 2015 року № 23-33/2015 (рішення не прийнято)

Результати голосування

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення Липівської ділянки надр до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Результати голосування

Про пропозицію Державної служби геології та надр України щодо включення ділянки надр «Довга» до переліку ділянок надр, дозволи на користування якими виставляються на аукціон.

Результати голосування

Про програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Хмельницькій області на 2017-2020 роки.

Результати голосування

Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки громадської думки з питання прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо особливостей фінансового контролю окремих категорій посадових осіб».

Результати голосування

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×