Оголошення

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ  UA-2024-04-19-006432-a

22.04.2024

Найменування замовника: Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради

Найменування предмета закупівлі: «Нове будівництво сховища для Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам’янецька, 94 в м. Хмельницькому, Хмельницького району, Хмельницької області, Хмельницької територіальної громади».

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до діючого ДБН.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: на момент публікації оголошення бюджетні призначення відсутні.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість визначена з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом  Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 №281, та складає: 87 641 568,00 гривень.

Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом № Т164-ОБ  від «04» березня 2024 р.

Нормативно-правові акти, що формують підстави застосування процедури відкритих торгів з особливостями:

1.Закон України “Про публічні закупівлі” №922-VIII від 25.12.2015 року  зі змінами.

 1. Постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про

затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Хмельницька обласна територіальна виборча комісія інформує

15.03.2024

Постанова від 14.03.2024 № 77 “Про скасування реєстрації кандидатів в депутати Хмельницької обласної ради після дня голосування та виключення їх з єдиного та територіального виборчих списків Хмельницької обласної організації Політичної партії “За конкретні справи”.

Постанова від 14.03.2024 № 78 “Про визнання обраним депутатом Хмельницької обласної ради наступного за черговістю кандидата в депутати в територіальному виборчому окрузі № 4 за територіальним виборчим списком Хмельницької обласної організації Політичної партії “За конкретні справи”.

Постанова від 14.03.2024 № 79 “Про реєстрацію депутата Хмельницької обласної ради, обраного за територіальним виборчим списком Хмельницької обласної організації Політичної партії “За конкретні справи”.

 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-2024-03-04-004577-a

06.03.2024

Найменування замовника: Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради

Найменування предмета закупівлі: Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам`янецька, 94 в м. Хмельницькому (коригування).

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до діючого ДБН.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: на момент публікації оголошення бюджетні призначення відсутні.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість визначена з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом  Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 №281, та складає: 156 866 426,00  гривень.

Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом № Т1788-ОБ  від «31» жовтня 2023 р.

 

Хмельницька обласна рада оголошує пошук кандидатів в присяжні Віньковецького, Летичівського, Старокостянтинівського, Теофіпольського та Ярмолинецького районних судів

24.10.2022

Мета: затвердити список присяжних:

 • Віньковецького районного суду у кількості 15 осіб;
 • Летичівського районного суду у кількості 15 осіб;
 • Старокостянтинівського районного суду у кількості 15 осіб;
 • Теофіпольського районного суду у кількості 15 осіб;
 • Ярмолинецького районного суду у кількості 15 осіб.

Підстава: подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області від 13 жовтня 2022 року №№ 910/22вих, 911/22вих, 912/22вих, 913/22вих, 914/22вих.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція одного із зазначених районних судів, та виявили бажання бути присяжним, просимо подати до 24 листопада 2022 року до Хмельницької обласної ради за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, такі документи:

 1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних відповідного суду.
 2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання).

Або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

 1. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 2. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Автобіографію.

Довідки за телефоном: (0382) 70-32-69.

Додаткова інформація:

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи про:

– обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;

– визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;

– усиновлення;

– надання особі психіатричної допомоги;

– примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу;

Кримінальні справи щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Хто може стати присяжним?

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

 1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.
 2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Які мають незняту чи непогашену судимість.
 4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.
 5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років.
 7. Особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Зразок заяви

 

Хмельницька обласна рада оголошує початок відбору кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Хмельницькій області

21.07.2022

Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні  та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Хмельницька обласна рада  оголошує початок відбору кандидатів до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Хмельницькій області, що стосується безпосередньої діяльності Управління поліції охорони в Хмельницькій області ( далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської комісії, подають до обласної ради наступні документи:

 • Лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії;
 • Розширена автобіографія кандидата до складу поліцейської комісії;
 • Документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендовані листи, характеристики тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Хмельницькою обласною радою до 22 серпня 2022 року включно у робочі дні з 8.00 до 17.00 (м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, Будинок рад, скринька «Для звернень – обласна рада»).

Тел. для довідок: 70-49-21, 0980683501(Матлаєва Ірина Дмитрівна)

 

Хмельницька обласна рада оголошує початок відбору кандидатів до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області

27.05.2022

Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні  та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Хмельницька обласна рада  оголошує початок відбору кандидата до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області, що стосується безпосередньої діяльності Управління поліції охорони в Хмельницькій області ( далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської комісії, подають до обласної ради наступні документи:

 • Лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії;
 • Розширена автобіографія кандидата до складу поліцейської комісії;
 • Документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендовані листи, характеристики тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Хмельницькою обласною радою до 27 червня 2022 року включно у робочі дні з 8.00 до 17.00 (м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, Будинок рад, скринька «Для звернень – обласна рада»).

Тел. для довідок: 70-49-21, 0980683501(Матлаєва Ірина Дмитрівна)

 

Хмельницька обласна рада оголошує початок відбору кандидатів до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції у Хмельницькій області

10.05.2022

Законом України «Про Національну поліцію» для забезпечення прозорого добору (конкурсу) та просування по службі поліцейських на підставі об’єктивного оцінювання професійного рівня та особистих якостей кожного поліцейського, відповідності їх посаді, визначення перспективи службового використання в органах поліції утворюються постійні поліцейські комісії.

 Відповідно до частини 3 статті 51 Закону України «Про національну поліцію» передбачено, що до складу поліцейської комісії територіальних органів поліції входять два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою, які мають бездоганну репутацію, високі професійні  та моральні якості, суспільний авторитет.

Враховуючи вищевикладені вимоги законодавства щодо формування складу поліцейської комісії, Хмельницька обласна рада  оголошує початок відбору кандидата до складу поліцейської комісії Департаменту патрульної поліції у Хмельницькій області, що стосується безпосередньої діяльності Управління патрульної поліції в Хмельницькій області ( далі – поліцейська комісія).

Представники громадськості, які відповідають критеріям, зазначеним у статті 51 Закону України «Про Національну поліцію» та виявили бажання взяти участь у відборі кандидатів до складу поліцейської комісії, подають до обласної ради наступні документи:

 • Лист-клопотання громадської організації на ім’я голови обласної ради з пропозицією включити особу (кандидата) до складу поліцейської комісії.
 • Розширена автобіографія кандидата до складу поліцейської комісії.
 • Документи, які підтверджують бездоганну репутацію, високі професійні та моральні якості, суспільний авторитет особи, яка виявила бажання увійти до складу поліцейської комісії (рекомендовані листи, характеристики тощо).

Прийом документів від кандидатів буде здійснюватися Хмельницькою обласною радою до 10 червня 2022 року включно у робочі дні з 8.00 до 17.00 (м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, Будинок рад, скринька «Для звернень – обласна рада»).

Тел. для довідок: 70-49-21, 0980683501 (Матлаєва Ірина Дмитрівна)

 

21.01.2022

Оголошення

про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-архітектурний музей»

 Хмельницькою обласною радою оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Малієвецький  обласний історико-архітектурний музей».

1) Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 21 січня по 18 лютого 2022 року включно.

2) Дата початку формування конкурсної комісії: з 21 січня 2022 року.

3) Умови проведення конкурсу.

Основною умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії, крім випадків проведення закритого засідання та (або) таємного голосування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена.
 • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї керівників Хмельницької обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.

Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

 1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 2. Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості.
 3. Копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту.
 4. Два рекомендаційні листи довільної форми.
 5. Мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Хмельницької обласної ради: Майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький, 29005, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, контактний телефон: (0382) 65-62-32, електронна адреса:                                personal@km-oblrada.gov.ua з позначкою «документи на конкурс «Малієвецький музей».

Особа може подати інші документи на  свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

4) Строки проведення конкурсу: конкурсний добір починається 21 січня 2022 року та закінчується не пізніше 28 березня 2022 року.

5) Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі.

Кваліфікаційні вимоги:

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

6) Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури розміщується на веб-сайті обласної ради.

 

Оголошення

щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-архітектурний музей»

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Малієвецький  обласний історико-архітектурний музей».

Керуючись Законом України «Про культуру» Хмельницька обласна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-архітектурний музей».

Членами конкурсної комісії можуть бути:

 • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
 • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
 • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи близькою особою або членом сім’ї керівників Хмельницької обласної ради та Департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації.
 • є членом трудового колективу комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-архітектурний музей».

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Хмельницькій обласній раді до 9 лютого 2022 року включно лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копію статуту громадської організації, завірену належним чином. До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Хмельницької обласної ради. Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Подані пропозиції розглядатимуться протягом 10-15 лютого 2022 року.

Телефон для довідок: (0382) 65-62-32, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, адреса електронної пошти personal@km-oblrada.gov.ua (з позначкою «документи на конкурс «Малієвецький музей» («назва громадські організації»).

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ UA-P-2021-11-26-002559-c

30.11.2021

Найменування замовника: Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради

Найменування предмета закупівлі: Будівництво лікувально-діагностичного корпусу Хмельницької обласної дитячої лікарні по вул. Кам`янецька, 94 в м. Хмельницькому (коригування)

Код національного класифікатора України код ДК 021-2015 – 45000000-7: Будівельні роботи та поточний ремонт.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до діючого ДБН А.3.1-5:2016, ДБН В.2.2-10:2018.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2021 р. № 297 затверджений перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись у 2021 році, за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, відповідно до якого бюджетне призначення по даному предмету закупівлі становить 72 487 900,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість визначена з урахуванням Настанови з визначення вартості будівництва, затвердженої наказом  Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону) від 01.11.2021 №281, та складає: 141 185 386,00 гривень.

Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені розробленою проектно-кошторисною документацією та затверджені експертним звітом № 23-0180/01-21 від «26» листопада 2021 р.

Хмельницька обласна рада оголошує пошук кандидатів в присяжні Летичівського районного суду

11.11.2021

Мета: затвердити список присяжних:

 • Летичівського районного суду у кількості 15 осіб.

Підстава: подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області від 4 листопада 2021 року № 1491/ 21вих.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція Летичівського районного суду, та виявили бажання бути присяжним, просимо подати до 12 грудня 2021 року до Хмельницької обласної ради за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, такі документи:

 1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних Летичівського районного суду.
 2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання).

Або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

 1. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 2. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Автобіографію.

Довідки за телефоном: (0382) 70-32-69.

Додаткова інформація:

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи про:

– обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;

– визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;

– усиновлення;

– надання особі психіатричної допомоги;

– примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу;

Кримінальні справи щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Хто може стати присяжним?

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

 1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.
 2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Які мають незняту чи непогашену судимість.
 4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.
 5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років.
 7. Особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Хмельницька обласна рада

 

___________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові кандидата в присяжні у родовому відмінку)

___________________________________

 (постійне місце проживання кандидата в присяжні)

__________________________________

 (контактний номер телефону)

__________________________________

(електронна адреса кандидата в присяжні)

Заява

Прошу обрати мене до складу присяжних ________ районного суду.

Обставини, передбачені частиною другою статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.

Надаю згоду на обробку і використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також оприлюднення відомостей стосовно мене як кандидата в присяжні  на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.

Перелік документів, що додається до заяви:

 1. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
 2. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 3. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 4. Автобіографія.

«_____» ____________ _____

 (число)      (місяць)       (рік)                                                      підпис

 

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ  UA-2021-10-13-006044-c

20.10.2021

Найменування замовника: Комунальне підприємство архітектурно-будівельного проектування Хмельницької обласної ради

Найменування предмета закупівлі: Розроблення науково-проектної документації «Реставрація Садиби в м. Ізяслав Хмельницької області. Палац (охор. № 758/1), Дворик з аркадами (охор. №758/2, без Флігеля). Протиаварійні та невідкладні консерваційні роботи»).

Код національного класифікатора України код ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги».

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до діючого ДБН А.2.2-3-2004, ДБН А.2.2-3-2014, ДСТУ 8855:2019, ДБН А.2.2-14:16, ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012, ДСТУ-Н Б А.1.1-1:2013.

Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Згідно рішення Деcятої сесії Ізяславської міської ради восьмого скликання від 14 вересня 2021 року      №  5 «Про внесення змін до бюджету Ізяславської міської ради»  на 2021 рік, передбачено бюджетне призначення по даному предмету закупівлі,  очікувана вартість згідно кошторису витрат становить 4000 000,00 грн.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) відповідно до завдань на проектування об’єкту з урахуванням ДСТУ Б Д.1.1.-7-2013  та складає:

 • 4 000 000 гривень з ПДВ.

Технічні, якісні характеристики та очікувана вартість предмета закупівлі підтверджені кошторисом на розробку проектно-кошторисної документації.

 

Хмельницька обласна рада оголошує пошук кандидатів в присяжні Віньковецького, Старокостянтинівського та Теофіпольського районних судів

12.08.2021

Мета: затвердити список присяжних:

 • Віньковецького районного суду у кількості 15 осіб;
 • Старокостянтинівського районного суду у кількості 15 осіб;
 • Теофіпольського районного суду у кількості 15 осіб.

Підстава: подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Хмельницькій області від 9 серпня 2021 року №№ 1007/ 21вих, 1008/21вих, 1009/21вих.

Якщо Ви постійно проживаєте на території, на яку поширюється юрисдикція одного із зазначених районних судів, та виявили бажання бути присяжним, просимо подати до 13 вересня 2021 року до Хмельницької обласної ради за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, такі документи:

 1. Власноручно написану заяву про включення до списку присяжних відповідного суду.
 2. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання).

Або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.

 1. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 2. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Автобіографію.

Довідки за телефоном: (0382) 70-32-69.

Додаткова інформація:

Присяжним є особа, яка у випадках, визначених процесуальним законом, та за її згодою вирішує справи у складі суду разом із суддею або залучається до здійснення правосуддя.

Справи, до розгляду яких залучаються присяжні

Цивільні справи про:

– обмеження, поновлення цивільної дієздатності особи або визнання недієздатною;

– визнання особи безвісно відсутньою чи померлою;

– усиновлення;

– надання особі психіатричної допомоги;

– примусову госпіталізацію особи до протитуберкульозного закладу;

Кримінальні справи щодо злочинів, за вчинення яких передбачено довічне позбавлення волі. Такі справи за клопотанням обвинуваченого слухаються судом присяжних у складі двох професійних суддів та трьох присяжних.

Хто може стати присяжним?

Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути обраний громадянин України, який досяг 30 років і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Хто не може бути присяжним?

Присяжними не можуть бути громадяни, які:

 1. Визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними.
 2. Які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 3. Які мають незняту чи непогашену судимість.
 4. Народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя.
 5. Особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.
 6. Громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років.
 7. Особи, які не володіють державною мовою.

Гарантії прав присяжних

Присяжним за час виконання ними обов’язків у суді виплачується винагорода.

За присяжними на час виконання ними обов’язків у суді за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається.

На присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків.

Присяжні є суб’єктами декларування

Відповідно до підпункту «ґ» пункту 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» до суб’єктів декларування та відповідальності за корупційні правопорушення відносяться присяжні (під час виконання ними обов’язків у суді), тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи.

У особи з моменту виконання обов’язків присяжного, виникає зобов’язання подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

ЗРАЗОК ЗАЯВИ

Хмельницька обласна рада

 

___________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові кандидата в присяжні у родовому відмінку)

___________________________________

 (постійне місце проживання кандидата в присяжні)

__________________________________

 (контактний номер телефону)

__________________________________

(електронна адреса кандидата в присяжні)

 

Заява

 

Прошу обрати мене до складу присяжних ________ районного суду.

Обставини, передбачені частиною другою статті 65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», які унеможливлюють мою участь у здійсненні правосуддя відсутні.

Надаю згоду на обробку і використання моїх персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», а також оприлюднення відомостей стосовно мене як кандидата в присяжні  на офіційному сайті Хмельницької обласної ради.

Перелік документів, що додається до заяви:

 1. Ксерокопії паспорта громадянина України (1 – 4 сторінка та сторінка з інформацією про останнє місце проживання) або ксерокопію паспорта громадянина України у вигляді ID-картки  та довідку про реєстрацію місця проживання або місця перебування.
 2. Документ, що підтверджує відсутність судимостей.
 3. Документ, що підтверджує відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного.
 4. Автобіографія.

«_____» ____________ _____

(число)      (місяць)       (рік)                                                      підпис

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

24.05.2021

Обласна конкурсна комісія по визначенню переліку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу для отримання права на компенсацію вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

До участі в конкурсі допускаються власники особистих селянських господарств, сімейні фермерські господарства, фізичні особи-підприємці, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, які у поточному році закупили установки індивідуального доїння, придбали сільськогосподарську техніку та обладнання, в тому числі трактори потужністю до 90 к.с., навісне та приципне обладнання. Перелік документів, необхідний для участі в конкурсі, визначений Порядком використання коштів обласного бюджету за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання (включаючи приватний сектор)» затверджений рішенням обласної ради від 24 червня 2020 року № 48-33/2020 .

Крайній термін подання заявок до 13 грудня 2021 року. Заявка для участі у конкурсі і документи приймаються за адресою: 29000 м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, каб. 316, Департамент розвитку промисловості та агропромислового комплексу Хмельницької обласної державної адміністрації. 

Довідки за телефоном: 76-21-58.

ОГОЛОШЕННЯ

30.04.2021

КП «Комунальники» повідомляє, що на виконання рішення сесії восьмого скликання Хмельницької обласної ради від 08.04.2021 року №19-4/2021 «Про реорганізацію Комунального автотранспортного підприємства шляхом приєднання»  прийнято рішення про припинення діяльності комунального автотранспортного підприємства (код за ЄДРПОУ 21337063, юридична адреса: вул. Кобилянської, будинок 19/1, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29008) в результаті реорганізації шляхом приєднання до комунального підприємства «Комунальники» (код за ЄДРПОУ 03336387, юридична адреса: вул. Староміська, 2, м. Хмельницький, Хмельницька область, 29000).

Вимоги кредиторів приймаються у письмовій формі протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про припинення юридичної особи в шляхом приєднання на сайті Міністерства юстиції України (з 13.04.2021 р) за адресою: 29000, Хмельницька обл.,     м.Хмельницький, вул. Староміська, будинок, 2. Тел.: (0382) 616221.

Голова комісії з реорганізації комунального автотранспортного підприємства шляхом приєднання  В.К. Дунець.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі КНП “Хмельницький  обласний медичний центр психічного здоров’я»

08.05.2020 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 площею 70,72 кв.м, розміщене на 2 поверсі;

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

-рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КНП «ХОМЦПЗ» за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КНП « ХОМЦПЗ ») до 28 травня 2020 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 02 червня 2020 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КНП «ХОМЦПЗ»). За деталями звертатись за тел. 097-505-82-14.

 

ОГОЛОШЕННЯ

22.01.2019

Хмельницька обласна рада має намір надати в оренду терміном на 2 роки 11 місяців нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру, 59 (6-ий поверх) під офіс, службові приміщення та інше використання, площами: 11,7 м2, 12,5 м2, 11,8 м2, 11,9 м2, 11,6 м2, 11,8 м2, 11,3 м2, 12,0 м2, 23,2 м2, 16,0 м2, 35,3 м2, 3,6 м2.

Інформацію щодо умв оренди та заяву на оренду можна отримати в Хмельницькій обласній раді, за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок, 2, каб. № 240, з 9.00 до 18.00 години ідповідальна особа – Бохонок Лілія Олександрівна.

Довідки за тел. № 76-47-41, моб. 067-92-43-861

Інформаційне повідомлення

про проведення громадського обговорення пропозиції зміни профілю з літературно-меморіального на історичний та назви (перейменування) КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей  М.Островського» Хмельницької обласної ради на КЗК «Музей пропаганди в Україні 1917-1991 рр.»

 14.01.2020

Виконавчі органи Хмельницької обласної ради повідомляють про проведення процедури громадського обговорення щодо перейменування на підставі рішення Хмельницької обласної ради від 20 грудня 2019 року № 53-29/2019 «Про проведення громадського обговорення», згідно зі статтею 11 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

 1. Організатор громадського обговорення: відділ з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату Хмельницької обласної ради.
 2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити профіль та назву (перейменувати): КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського».
 3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) та профілю об’єкта права власності: пропонується змінити назву КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» на повну юридичну назву «Музей пропаганди в Україні 1917-1991 рр.», коротку назву «Музей пропаганди», а також профіль музею з літературно-меморіального на історичний. В основі концепту музейної установи буде дослідження комуністичної тоталітарної пропаганди, осмислення природи та наслідків тоталітарного минулого крізь призму засобів, видів, механізмів впливу на свідомість людей, розвінчування історико-політичних міфів, спродукованих радянською пропагандистською машиною. Дослідження та популяризація знань про пропаганду та протидію їй, розвінчування історично-політичних міфів часів тоталітарного режиму, розкриття  антилюдяної, антинародної  та антиукраїнської політики «великого  терору»,  яка  суттєво  деформувала людину  та  систему її цінностей в спеціалізованій музейній установі, яка сприятиме відновленню національної пам’яті українського народу, відстоюванні прав та свобод людини, формуванню у громадян України критичного мислення, дієвого патріотизму та власної ідентичності.

Пропозиція щодо зміни назви та профілю КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей  М.Островського» на «Музей пропаганди в Україні 1917-1991 рр.» надійшла від трудового колективу КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей  М.Островського».

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни профілю та назви «Обласний літературно-меморіальний музей  М.Островського» на назву, яка буде відповідати змісту фондової колекції музею, вони будуть враховані під час проведення громадського обговорення.

 1. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування): пропозиція щодо зміни назви та профілю КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського» надійшла від трудового колективу КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей М.Островського», звернення від 5.11.2019 року № 350.
 2. Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення: 16 березня 2020 року о 13-00 год. засідання круглого столу за адресою: м. Шепетівка, вул. Островського, 2, кінолекційна зала музею.
 3. Поштова адреса та адреса електронної пошти, строк і форма для подання пропозицій (зауважень): пропозиції (зауваження) подаються на поштову адресу м. Шепетівка, вул. Островського, 2, музей М. Островського та на адресу електронної пошти: museumostrovsky@meta.ua до 10 березня 2020 року включно.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає; юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження; анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 1. Місцезнаходження та адреса електронної пошти, номер телефону, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення: м. Шепетівка, вул. Островського, 2, тел.факс (03840) 4-17-63, 4-14-74, e-mail: museumostrovsky@meta.ua
 2. Прізвище та ім’я особи, що є відповідальною особою за проведення громадського обговорення: начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення виконавчого апарату Хмельницької обласної ради – Ніконішин Віктор.
 3. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 16 березня 2020 року, на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради.

Зазначене інформаційне повідомлення щодо проведення громадського обговорення під час розгляду питання зміни профілю з літературно-меморіального на історичний та назви (перейменування) КЗК «Обласний літературно-меморіальний музей  М.Островського» Хмельницької обласної ради на КЗК «Музей пропаганди в Україні 1917-1991 рр.» підлягає оприлюдненню на офіційному веб–сайті Хмельницької обласної ради.

Оголошення

 про конкурс на право оренди частини нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр»

13.01.2020

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1-А, частина нежитлового приміщення площею 52,9 кв.м. (тренувальна зала) та 12,74 кв.м.(траурна зала).

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців (початок терміну оренди не швидше, ніж з 16.02.2020 року).
 • площа майна, що передається в оренду – 52,9 кв.м. (тренувальна зала) та 12,74 кв.м. (траурна зала);
 • мета використання об’єкта оренди – 52,9 кв.м. (тренувальна зала) – надання ритуальних послуг, 12,74 кв.м. (траурна зала) – магазин ритуальної атрибутики;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта оренди.
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 – заяву про участь у конкурсі;

 – відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

 – завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

 – звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;

 – довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 – копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

 – декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 28 січня 2020 року за адресою: м. Хмельницький,                     вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр».

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 31 січня 2020 року в приміщенні КНП «Хмельницький обласний патологоанатомічний центр» за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5,  тел.: (0382) 65-26-27.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

26.12.2019 р.

Характеристика приміщення:

нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 3 (вул. Толбухіна, 3), площею 78,1 кв.м та 194,9 кв.м.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

          Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення кафе, барів, закусочних, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 14 січня 2019 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 17 січня 2019 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

За деталями звертатись за тел.: +38(097)-12З-96-15.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

05.12.2019 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 площею 10 кв.м, розміщене на 1 поверсі;

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 19 грудня 2019 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 23 грудня 2019 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-123-96-15.

29.11.2019

Інформаційне повідомлення

про проведення в електронній торговій системі  продажу на аукціоні з умовами об’єкта комунальної власності малої приватизації – окреме майно – нежитлове приміщення, загальною площею 115,7 кв.м. за адресою: м.Хмельницький, вул.Грушевського М., буд.94, яке обліковується на балансі Хмельницької обласної ради, код ЄДРПОУ 00022651.

29.11.2019

Інформаційне повідомлення

про проведення в електронній торговій системі  продажу на аукціоні без умов об’єкта комунальної власності малої приватизації – окреме майно – комплекс, Хмельницька обласна база спеціального медичного постачання, склад №1161, у складі: прохідна, А, площею 16,1 кв.м.; склад, Б, площею 1026,8 кв.м.; склад, В, площею 843,7 кв.м.; підвал, Г, площею 87,3 кв.м.; склад, Д, площею 48,1 кв.м.; пожежний резервуар ємкістю 10 куб.м.; зовнішня каналізація довжиною 50 пог.м.; теплотраса довжиною 50 пог.м.; ворота металеві площею 15 кв.м.; ворота металеві площею 15 кв.м.; хвіртка площею 3 кв.м.;огорожа із з/б плит у кількості 182 шт, за адресою: Хмельницька область, Шепетівський район, смт.Гриців, вул.Ломоносова, буд.2, який обліковується на балансі Хмельницької обласної бази спеціального медичного постачання (код за ЄДРПОУ 00182165).

31.10.2019

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та на балансі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова

Об’єкти оренди:  нежитлове приміщення загальною площею 13,0 м2 (з урахуванням площі загального користування) по вул. Героїв Майдану, 8 у м. Хмельницький.

Цільове використання об’єкта оренди: для розміщення їдалень, буфетів, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи, у закладах освіти.

З умовами конкурсу, переліком необхідних документів, з Типовим проектом договору оренди та порядком проведення конкурсу можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради: https://km-oblrada.gov.ua   або за тел.: (0382) 71-80-94.

10.10.2019

Оголошення

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Департаменту агропромислового розвитку  Хмельницької обласної державної адміністрації

 1. Об’єкт оренди:

1) нежитлове приміщення загальною площею 14,56 м2 (площа офісу 11,2 м2,  площа загального користування 3,36 м2)  розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, на 1 поверсі (каб.№106).

Умови конкурсу:

– термін оренди – 2 роки 11 місяців;

– рекомендоване цільове призначення – розміщення офісних приміщень, інше використання нерухомого майна;

– ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

– мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

2) нежитлове приміщення загальною площею 22,1 м2  (площа офісу 17,0 м2,  площа загального користування 5,1 м2)  розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, на 1 поверсі, (каб. №107).

Умови конкурсу:

– термін оренди – 2 роки 11 місяців;

– рекомендоване цільове призначення – розміщення офісних приміщень, інше використання нерухомого майна;

– ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

– мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

3) нежитлове приміщення загальною площею 15,21 м2, (площа офісу 11,7 м2, площа загального користування 3,51 м2)  розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, на 1 поверсі, (каб. №111).

Умови конкурсу:

– термін оренди – 2 роки 11 місяців;

– рекомендоване цільове призначення – розміщення офісних приміщень, інше використання нерухомого майна;

– ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

– мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

 1. Переможець конкурсу з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

– заяву про участь у конкурсі;

– відомості про кандидата на участь у конкурсі;

– зобов’язання (пропозиції)  щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати які є юридичними особами, крім зазначеного в п.3, також  подають:

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

– завірену копію установчих документів

– завірену копію довідки про реєстрацію юридичної особи, як платника податків;

– завірену копію ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності у разі їх наявності;

– звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості;

– довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати які є фізичними особами, крім зазначеного в п.3. також подають:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

– декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати про участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу, тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі  надаються у конвертах з надписом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.

Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Департаменті агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації (вул. Свободи, 70, 3 поверх, каб.312, тел.79-59-77) до 29 жовтня 2019 року включно.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 01.11.2019 року о 10 год. 00 хв. в приміщенні Департаменту агропромислового розвитку Хмельницької обласної державної адміністрації

(адреса: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, 3 поверх, каб. 305).

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ
до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021 – 2023 роки

04.10.2019

Хмельницька обласна державна адміністрація та Хмельницька обласна рада спільно з Агенцією регіонального розвитку розробляють проект Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки (далі – Стратегія) та План заходів з її реалізації (на 2021 – 2023 роки).

Найважливішим етапом його розробки є збір ідей проектів з боку жителів області, які дозволять сформувати дієвий План заходів з реалізації Стратегії у 2021-2023 роках.

Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог технічних завдань на 2021-2023 роки.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку свого регіону, передусім органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації та громадських активістів запропонувати проектні ідеї, які дозволять реалізувати завдання визначені у Стратегії.

Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди та відповідати таким критеріям:

 1. Проектні ідеї повинні відповідати стратегічним та оперативним цілям, а також стосуватися завдань Стратегії (Додаток 1).
 2. Термін реалізації проектів розрахований на 3 роки (2021 – 2023 роки);
 3. Обґрунтованість вартості проекту (є відповідні кошторисні розрахунки або орієнтовна вартість визначена з урахуванням вже реалізованих аналогічних проектів в інших регіонах України чи за її межами).

УВАГА!!! Не слід подавати проектних ідей, які не передбачають можливість застосування конкурентного підходу, таких як наприклад: ремонт/будівництво будинку культури/школи в селі ХХХ”, “будівництво/ремонт дороги в селі ХХХ” тощо.

Заповнені форми надсилайте на електронну адресу Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації на e-mail: khm_econ@adm-km.gov.ua з приміткою «До плану реалізації Стратегії»

Контактна особа: Флентін Сергій Володимирович заступник директора Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, роб. тел. 76-50-97, моб. 067-3682407;

 Це оголошення, електронна форма ідеї проекту, стратегічні, операційні цілі та завдання проекту Стратегії розвитку Хмельницької області на 2021-2027 роки та інша інформація щодо цієї ініціативи розміщені на сайтах Хмельницької обласної державної адміністрації https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=54774

 

Оголошення

02.10.2019

Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв оголошує конкурс із здачі в оренду нежитлового приміщення  площею 70,4 м2, розташованого за адресою м. Кам’янець-Подільський, вул. Зарванська, 3 з метою використання його під розміщення буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Документи на участь у конкурсі подаються за вказаною адресою у термін до 21 жовтня 2019 року включно.

Конкурс відбудеться 24 жовтня 2019 року.

З питань оренди звертатися за телефоном (03849) 7-60-35, електронна адреса kpkkim@ukr.net».

Союз промисловців і підприємців Хмельницької області інформує

Виробництво поліетиленових водопровідних труб. Сертифікат відповідності.

 

Союз промисловців і підприємців Хмельницької області повідомляє

Союзом промисловців і підприємців Хмельницької області, за рахунок роботи, яка велась протягом останніх двох років щодо залучення інвестицій, станом на 15.09.2019 р. напрацьована інвестиція 109 млн. дол. на термін 10-12 років під 4 % річних. Пропозиція стосується інвестування коштів в розробку, комплектацію, монтаж, будівництво об’єктів, комплексів, обладнання та іншого „під ключ”. В кожному випадку умови щодо інвестиційного договору, термінів та інше погоджуються окремо. Інвестиції можуть реалізовуватись в промисловому секторі, в агросекторі, включаючи технології глибокої переробки сільгосппродукції, інших бізнес-проектів. Центральний офіс розміщується в Амстердамі.

Зацікавленим підприємствам, структурам, особам для стартової розмови звертатись у Виконавчу дирекцію Союзу промисловців і підприємців Хмельницької області (тел. 050 3390555 Іван Дунець, ел. пошта hspp@email.ua).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

 

29.07.2019 р.

Характеристика приміщення:

– нежитлове приміщення підвалу площею  62,1 кв.м., розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

-рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісних приміщень, інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 16 серпня 2019 року до 15.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 20 серпня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

Перелік незадіяних земельних ділянок

і майнових об’єктів (приміщень) комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування (оренду)

 26.07.2019

№ з/п Балансоутримувач Адреса об’єкта Площа приміщення, м2 Пропозиції щодо використання площ
1 2 3 4 5
1. Хмельницька обласна рада м. Хмельницький, проспект Миру, б. 59, частина нежитлових приміщень, 6-ий поверх загальна площа 343,6:

каб.№ 6-9 – 17,5

каб. № 6-10 – 35,3

каб. № 6-11 – 16,0

каб.№ 6-14 – 11,7

каб. № 6-15 – 23,2

каб. № 6-16 – 12,0

каб. № 6-17 – 12,5

каб. № 6_18 – 11,8

каб. № 6019 – 11,3

каб. № 6-20 – 11,9

каб. № 6-21 – 11,8

каб. № 6-22 – 11,6

каб. № 6-27  – 3,6

Під офіси та інше
2. Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації м. Хмельницький,

вул. Кам’янецька, 257/1, частина адміністративної будівлі

загальна площа: 188,2:

каб. № 52 – 52,0

каб. № 52 – 17,1

каб. № 53 – 18,0

каб. № 54 – 16,8

каб. № 55  – 33,3

каб. № 56 – 17,3

каб. № 61 – 28,3

кладова № 60 – 5,4

Під офіс та інше
3. Державна установа «Хмельницький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» м. Славута,

вул. Коцюбинського, 3

230,5 Під офіс та інше
4. Хмельницька обласна станція переливання крові м. Хмельницький, вул. Сковороди, 29 2,64
5. Хмельницький університет управління та права м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 57 107,5 Під офіс та інше
м. Хмельницький, вул.

Героїв Майдану, 8

52,8 Під офіс та інше

Оголошується конкурс

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області і на балансі Шепетівського медичного училища

02.07.2019

 Характеристика приміщення: нежитлове приміщення площею 15,2 м2 в будівлі розташованій за адресою: м. Шепетівка, проспект Миру, 34.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт за власні кошти;
 • цільове використання приміщення – для розміщення медичного (косметологічного) кабінету.

Переможцем конкурсу відшкодовуються орендодавцеві всі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення, рецензуванням звіту про експертну оцінку.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі прийматимуться у приміщення Шепетівського медичного училища за адресою: м. Шепетівка, проспект Миру, 26, 2-й поверх, приймальня, тел.: 4-17-76, 4-14-93 по 16 липня 2019 року включно до 16.00 години.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 18 липня 2019 року о 13.00 год. у приміщенні Шепетівського медичного училища.

Довідки за тел. (03840) 4-17-76

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

27.06.2019 р.

Характеристика приміщень:

– нежитлові приміщення першого поверху площею 35,6 кв.м., 4,7 кв.м., 13,3 кв.м., 18,7 кв.м., 103,3 кв.м., 55,0 кв.м., 3,5 кв.м., 38,5 кв.м., 33,7 кв.м., 9,6 кв.м, 2,1 кв.м., 29,5 кв.м., 13,7 кв.м., 1,5 кв.м., 1,9 кв.м., 2,0 кв.м., 2,7 кв.м., 12,9 кв.м., 3,3 кв.м., 15,1 кв.м. розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5;

– нежитлове приміщення другого поверху 38,9 кв.м. розташоване за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5;

– cкладські приміщення площею 42,4 кв.м. та 127,1 кв.м., розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5

– нежитлові приміщення першого поверху площею 7,6 кв.м., 12,9 кв.м., 22,4 кв.м., 16,6 кв.м., 16,2 кв.м., 5,6 кв.м., 2,1 кв.м., 14,3 кв.м., 9,6 кв.м., 12,3 кв.м., 16,7 кв.м. розташовані за адресою : м. Хмельницький, вул. Я. Мудрого (Толбухіна), 3;

– нежитлові приміщення другого поверху площею 13,5 кв.м., 23,3 кв.м., 16,7 кв.м., 19,2 кв.м., 6,5 кв.м., 24,2 кв.м., 12,7 кв.м., 17,4 кв.м. розташовані за адресою : м. Хмельницький, вул. Я. Мудрого (Толбухіна), 3;

– нежитлові приміщення прохідної та складів площею 21,1 кв.м., 8,8 кв.м., 70,0 кв.м., 69,1 кв.м., 37,0 кв.м., 110,4 кв.м., 71,7 кв.м., 11,1 кв.м., 10,0 кв.м., 53,0 кв.м., 89,2 кв.м., 97,8 кв.м., 156,6 кв.м., 118,8 кув.м., 54,3 кв.м. розташовані за адресою : м. Хмельницький, вул. Я. Мудрого (Толбухіна), 3;

– нежитлові приміщення підвалу площею 96,3 кв.м., 7,2 кв.м., 20,9 кв.м.  розташовані за адресою : м. Хмельницький, вул. Я. Мудрого (Толбухіна), 3.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

-рекомендоване цільове використання приміщень – розміщення кафе, барів, закусочних, кафетеріїв, крамниць-складів, магазинів-складів, офісних приміщень, складів, майстерень, інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 12 липня 2019 року до 15.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 16 липня 2019 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1

25.04.2019

 1. Об’єкт оренди:

1) нежитлове приміщення площею 9,4 м2 в будівлі прохідної (Хмельницька обл.., Ярмолинецький р-н., с. Скаржинці, провул. Олімпійський, 2).

Умови конкурсу:

–     термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–     мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

–    поточний ремонт за власні кошти.

 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку.
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

–     заяву про участь у конкурсі;

–     відомості про кандидата на участь у конкурсі;

–     зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

–     копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–     виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

–     декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькій обласній психіатричній лікарні №1 (адреса: Хмельницька обл.., Ярмолинецький р-н., с. Скаржинці, тел. 70-80-24) до 16 травня 2019 року включно.
 3. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 17 травня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1 (адреса: Хмельницька обл.., Ярмолинецький р-н., с. Скаржинці).

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницької обласної психіатричної лікарні №1

25.04.2019

Об’єкт оренди:

1) нежитлове приміщення площею 9,4 м2 в будівлі прохідної (Хмельницька обл.., Ярмолинецький р-н., с. Скаржинці, провул. Олімпійський, 2).

Із умовами конкурсу, переліком необхідних документів, з Типовим проектом договору оренди та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Хмельницької обласної ради: https://km-oblrada.gov.ua або за телефоном: (0382) 70-80-24.

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницького університету управління та права

11.04.2019

 1. Об’єкт оренди:

1) нежитлове приміщення загальною площею 51,7 м2 (по вул. Героїв Майдану, 8 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення закладу громадського харчування;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

2) нежитлове приміщення загальною площею 10,0 м2 (по вул. Героїв Майдану, 8 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення кавового апарату та реалізації хлібобулочної продукції;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

3) нежитлове приміщення загальною площею 10,0 м2 (по вул. Проскурівська, 57 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення кавового апарату та реалізації хлібобулочної продукції;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою.

 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку.
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

–    заяву про участь у конкурсі;

–    відомості про кандидата на участь у конкурсі;

–    зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

–     копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–     виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

–     декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому університеті управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх готелю «Енеїда», каб. 209, тел. 71-80-94) до 02 травня 2019 року включно.
 3. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 03 травня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького університету управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх, каб. 201).

Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

27.03.2019

Характеристика приміщення: нежитлове приміщення площею 4,5 м2 в будівлі розташованій за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт за власні кошти.
 • цільове використання приміщення – для розміщення ксерокопіювальної техніки для надання населенню послуг із ксерокопіювання документів.

Відшкодування орендодавцеві всіх витрат, пов’язаних з оголошенням конкурсу, проведення експертної оцінки приміщення, рецензування звіту про експертну оцінку.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі прийматимуться у приміщенні ХГПА, бухгалтерія, за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139, по 10 квітня 2019 року включно до 14.00 години, довідки за тел.:65-65-52.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 12 квітня 2019 року о 11.00 год. у приміщенні ХГПА.

Оголошення

21.03.2019

Хмельницький обласний онкологічний диспансер має намір провести конкурс на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Хмельницької області, а саме:

 1. Об’єкт оренди:
 • Нежитлове приміщення площею 37,057м2 (1 поверх будівлі по вул. Пілотська,1 м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

 • термін оренди-1 рік;
 • цільове використання приміщення-аптечний пункт;
 • ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;
 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензування звіту про експертну оцінку;
 2. Переможець конкурсу зобов’язаний за власні кошти, виконати поточний ремонт нежитлового приміщення під аптечний пункт та поточний ремонт в приміщеннях першого поверху Хмельницького обласного онкологічного диспансеру відповідно до зведеного кошторисного розрахунку та інші роботи, а саме:

– поточний ремонт холу приміщення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотська,1 м. Хмельницький;

– поточний ремонт аптечного складу приміщення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотській,1 в м. Хмельницькому;

– поточний ремонт КДЛ приміщення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотській,1 в м. Хмельницькому;

– поточний ремонт коридору КДЛ приміщення Хмельницького обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотській,1 в м. Хмельницькому;

– встановлення охоронної сигналізації в приміщеннях обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотській,1 в м. Хмельницькому;

             –  встановлення системи відео-нагляду в приміщеннях Хмельницького       обласного онкологічного диспансеру по вул. Пілотській,1 в м. Хмельницькому, про що у складі пропозиції надається гарантійний лист умови якого не можуть бути змінені, яким підтверджується безумовне виконання поточного ремонту нежитлового приміщення під аптечний пункт та поточний ремонт приміщень першого поверху Хмельницького обласного онкологічного диспансеру відповідно до зведеного кошторисного розрахунку та інші роботи, за власні кошти без вимоги про відшкодування витрат та права на приватизацію, строки виконання робіт – до «31» грудня 2019р.

 Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі       матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.
  • Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п.3, також подають:
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованості;
 • довідку від кандидата , про те що до нього не порушено справу про банкрутство;
 • повноваження щодо підпису документів пропозиції кандидата (юридичної особи) підтверджується оригіналом або копією одного із наступних документів: виписка з протоколу засновників, наказ про призначення, довіреність, доручення, або інший документ, що підтверджує повноваження посадової особи учасника на підписання документів пропозиції та договору.

3.2.Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи-платника податку.
 • декларацію про доходи фізичної особи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи-платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім розміру орендної плати), та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Кінцевий термін прийняття документів на конкурс -12.04.2019 року.
 3. Конкурс з визначення орендаря нерухомого майна буде проведений 15 квітня 2019 року о 11 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького обласного онкологічного диспансеру ( адреса: м. Хмельницький, вул. Пілотська,1, 2 поверх, актовий зал).

Оголошення

про конкурс на право оренди частини нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі КЗ  «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка»

14.03.2019

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: частина нежитлового приміщення у головному корпусі КЗ  «Хмельницька обласна стоматологічна поліклініка», загальною площею 17,7 м2, що знаходиться за адресою: м.Хмельницький , вул. Камянецька 94/1.

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • площа майна, що передається в оренду – 17,7 м2;
 • мета використання об’єкта оренди – медична практика;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • проведення орендарем поточного ремонту приміщень за рахунок власних коштів;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу вартості проведення  незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту про оцінку, та компенсація  коштів за розміщення оголошення у ЗМІ;
 • своєчасна сплата орендної плати та компенсація експлуатаційних витрат (електропостачання, тепло- та водо- постачання, тощо).
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 • виписку або витяг з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи ;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики, у разі їх наявності;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.
 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою (за наявності).

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу. Кінцевий термін подання документів на конкурс – 15 год. 00 хв.  28 березня 2019 року за адресою: м.Хмельницький,  вулиця Камянецька 94/1, кабінет №1 .

Конкурс відбудеться о 11 годині  02 квітня 2019 року в актовому залі КЗ «Хмельницька обласна стоматологічна полікілініка»:  м.Хмельницький, вулиця Камянецька 94/1.

Деталі за тел. 670321, або email  stomat_hm@ukr.net

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних  громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Хмельницького музичного коледжу імені В.І. Заремби

 11.03.2019 р.

 Характеристика приміщення:

  –  11,7 кв.м., частина нежитлового приміщення, 1 поверх, знаходиться  за адресою: м. Хмельницький, вул. Прибузька, 8,

Рекомендоване цільове використання приміщення:

– розміщення об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи;

Очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати за базовий місяць оренди:

 – згідно з результатами незалежної оцінки майна ;

Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

–  дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;

– оплата переможцем конкурсу вартості проведення  незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту про оцінку, та компенсація  коштів за розміщення оголошення у ЗМІ;

– своєчасна сплата орендної плати та компенсація експлуатаційних витрат (електропостачання, газо- постачання та водо- постачання, тощо).

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

 До заяви додаються:

  а) для учасників – юридичних осіб:

– виписку або витяг з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

 – завірені копії ліцензій на провадження господарської діяльності, у разі їх наявності;

 – довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство;

  – документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби за адресою: м. Хмельницький, вул. Прибузька 8, до 28 березня 2019 року до 16.00 год. включно.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 01 квітня 2019 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Прибузька 8, аудиторія 111.

 За деталями звертатись за тел.: +З8(0382) 65-83-50, або e-mail: hmu-zaremba@ukr.net

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

05.03.2019

Характеристика приміщення:

 • окреме нежитлове приміщення площею 18,0 кв.м, за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки;

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісного приміщення.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 22 березня 2019 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 25 березня 2019 року о 12 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 096-514-27-97.

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницького університету управління та права

04.03.2019

 1. Об’єкт оренди: нежитлове приміщення загальною площею 28,5 м2 (по вул. Проскурівська, 57 у м. Хмельницький)

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення –надання освітніх послуг; інше використання нерухомого майна;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою.

 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку.
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

–    заяву про участь у конкурсі;

–    відомості про кандидата на участь у конкурсі;

–    зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

–     копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–     виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

–     декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому університеті управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх готелю «Енеїда», каб. 209, тел. 71-80-94) до 15 березня 2019 року включно.
 3. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 18 березня 2019 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького університету управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх, каб. 201).

 

Оголошення

 про конкурс з продажу матеріальних цінностей, які перебувають у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Державного патологоанатомічного центру України

14.02.2019

Назва об’єкту конкурсу та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1-А.

Характеристика об’єкту конкурсу:

Легковий автомобіль УАЗ 469 БГ

 • Рік випуску – 1984;
 • Коробка передач – механіка;
 • Привід – повний;
 • Кількість місць – 5;
 • Колір – зелений;
 • Тип двигуна – бензин;
 • Об’єм двигуна – 2500см3;
 • Пробіг – 442.7 тис.км
 • Стартова ціна – 23718,84 грн.

Умови конкурсу:

 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта конкурсу та повернення коштів за оголошення;
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір запропонованої вартості автомобіля при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 – заяву про участь у конкурсі;

 – відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

– довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 – копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності (за наявністю).

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру вартості автомобіля вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 7 березня 2019 року за адресою: м. Хмельницький,

вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, Державний патологоанатомічний Центр України.

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 12 березня 2019 року в приміщенні Державного патологоанатомічного Центру України за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, тел.: (0382) 65-26-27.

 

Оголошується конкурс

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області і на балансі Хмельницької обласної ради

13.02.2019

Характеристика приміщення: нежитлове приміщення площею 517,3 м2 в будівлі розташованій за адресою: м. Хмельницький,  майдан Незалежності, будинок, 2.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

 Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт за власні кошти;

цільове використання приміщення – для розміщення ресторану, закладу ресторанного господарства з постачання страв, приготовлених централізовано для споживання в інших місцях, кафе, бару, закусочної, кафетерію, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи, їдальні, буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Переможцем конкурсу відшкодовуються орендодавцеві всі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення, рецензуванням звіту про експертну оцінку.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі прийматимуться у приміщення Хмельницької обласної ради за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок, 2, 2-й поверх, кім. № 219 та\або 240, тел.: 76-53-31,        76-47-41 по 28 лютого 2019 року включно до 18.00 години.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 05 березня 2019 року о 12.00 год. у приміщенні Хмельницької обласної ради.

Оголошується конкурс на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області

29.01.2019

Характеристика приміщення: нежитлове приміщення площею 6,0 м2 в будівлі розташованій за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 161 (гуртожиток).

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт за власні кошти.
 • цільове використання приміщення – для розміщення торговельних об’єктів з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.

Відшкодування орендодавцеві всіх витрат, пов’язаних з оголошенням конкурсу, проведення експертної оцінки приміщення, рецензування звіту про експертну оцінку.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі прийматимуться у приміщенні ХГПА, бухгалтерія, за адресою м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139, по 7 березня 2019 року включно до 14.00 години, довідки за тел.:65-65-52.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 11 березня 2019 року о 11.00 год. у приміщенні ХГПА.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

28.01.2019 р.

Характеристика приміщення:

 • окреме нежитлове приміщення площею 126,7 кв.м, за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола 21/5.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки;

Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення складів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 14 лютого 2019 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 18 лютого 2019 року о 12 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 096-514-27-97.

Оголошення

17.01.2019

Хмельницька обласна рада має намір передати в оренду нежитлове приміщення загальною площею 517,3 м2 за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, для розміщення ресторану, закладу ресторанного господарства з постачання страв, приготовлених централізовано для споживання в інших місцях, кафе, бару, закусочної, кафетерію, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи, їдальні, буфету, який не здійснює продаж товарів підакцизної групи.

Заяви на оренду об’єктів приймаються по 11.02.2019 включно до 18.00 години в каб. 240.

Довідки за тел. (0382) 76-47-41.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди окремого індивідуально визначеного майна комунального автотранспортного підприємства

17.01.2019

Характеристика майна:

 1. підйомник автомобільний двостояковий гвинтовий електромеханічний.
 2. дві оглядові ями, розміщені у ремонтній майстерні.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки

Умови оренди: термін оренди 2 роки 11 місяців; компенсація витрат на організацію конкурсу.

Для участі у конкурсі учаснику необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов оренди.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– відомості про кандидата на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;

– копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписки з державного реєстру;

– посвідчені копії установчих документів;

– довідку з обслуговуючого банку про наявність рахунку (рахунків) та відсутність простроченої заборгованості за кредитами;

б) для учасників – фізичних осіб:

– відомості про кандидата на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;

– декларацію про доходи фізичної особи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи-платника єдиного податку.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних конвертах з написом «На конкурс» та скріплених печаткою (за наявності). Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні бухгалтерії комунального автотранспортного підприємства за адресою: м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1 до 04 лютого 2019 року включно.

Конкурс з визначення орендарів буде проведений о 10 год. 00 хв. 07 лютого 2019 року у приміщенні бухгалтерії комунального автотранспортного підприємства за адресою: м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, контактний телефон: (0382) 67-29-17.

Оголошення

про конкурс на право оренди частини нерухомого, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницької обласної філармонії

 

10.01.2019

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: нежитлове приміщення площею 53,7 м2 (1 поверх, окремий вхід) знаходиться за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 7.

Умови конкурсу:

очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;

термін оренди – 2 роки 11 місяців; загальна площа майна – 53,7 м2;

мета використання об’єкта оренди – комерційна (підприємницька) діяльність;

дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;

проведення орендарем поточного ремонту приміщень за рахунок власних коштів;

страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;

оплата переможцем конкурсу вартості проведення  незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту про оцінку, та компенсація  коштів за розміщення оголошення у ЗМІ;

своєчасна сплата орендної плати та компенсація експлуатаційних витрат (електропостачання, тепло- та водо- постачання, тощо).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу. 

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

– заяву про участь у конкурсі;

– відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

– виписку або витяг з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

– завірені копії установчих документів;

– завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

– завірені копії ліцензій на провадження господарської діяльності, у разі їх наявності;

– довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

 – документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи; Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою (за наявності).

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу. Кінцевий термін подання документів на конкурс – 18 год. 00 хв. 25 січня 2019 року за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 7.

Конкурс відбудеться о 12 годині 00 хв. 28 січня 2019 року в приміщенні Хмельницької обласної філармонії, за адресою: 29000, м. Хмельницький, вул. Гагаріна, 7.

Деталі за телефонами: 79-47-68, 79-42-73, або e-mail: oblfilarmonia@ukr.net

Оголошення

про конкурс на право оренди частини нерухомого та рухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі КП «Аеропорт Хмельницький»

26.12.2018

 Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження:

асфальтована площадка площею 450 м 2

Місцезнаходження майна – територія аеропорту, біля пожежної частини.

 Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 10 років;
 • загальна площа майна – 450 м 2;
 • мета використання об’єкта оренди – розміщення ангару для зберігання літака.
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу вартості проведення незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту про оцінку, та компенсація коштів за розміщення оголошення у ЗМІ;
 • своєчасна сплата орендної плати та компенсація експлуатаційних витрат (електропостачання, водопостачання, тощо).

Основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 • виписку або витяг з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.
 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою (за наявності). Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 08 січня 2019 року,   за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, будинок 2, каб. 319
Конкурс відбудеться 14 січня 2019 року  о 11 годині за згаданою адресою

Деталі  за тел. (067) 7889920 абоemail:  aer.km@ukr.net

 

Оголошення

13.12.2018

 про конкурс на право оренди частини нерухомого та рухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: частина нежитлових приміщень у лікувальному корпусі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни, загальною площею 239,52 м2, за знаходиться за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, село Ружичанка, вулиця Визволителів, 3

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • загальна площа майна – 239,52 м2;
 • мета використання об’єкта оренди – медична практика;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • проведення орендарем поточного ремонту приміщень за рахунок власних коштів;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу вартості проведення  незалежної оцінки об’єкта оренди, рецензування звіту про оцінку, та компенсація  коштів за розміщення оголошення у ЗМІ;
 • своєчасна сплата орендної плати та компенсація експлуатаційних витрат (електропостачання, тепло- та водо- постачання, тощо).
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

 Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

– заяву про участь у конкурсі;

– відомості про кандидата на участь у конкурсі;

– зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

– виписку або витяг з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

– завірені копії установчих документів;

– завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

– завірені копії ліцензій на провадження господарської діяльності з медичної практики, у разі їх наявності;

– довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою (за наявності).

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 15 год. 00 хв.  27 грудня 2018 року за адресою: Хмельницька область, Хмельницький район, село Ружичанка, вулиця Визволителів, 3, кабінет економістів

Конкурс відбудеться о 11 годині 03 січня 2019 року в залі засідань Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни: Хмельницька область, Хмельницький район, село Ружичанка, вулиця Визволителів, 3.

Деталі за тел. 672445, або email ogivov@ukr.net

Оголошення

 про конкурс на право оренди частини нерухомого та рухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Державного патологоанатомічного центру України

01.11.2018

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1-А, приміщення загальною площею 18 м2 (секційна зала – 6м2 та зал-вмивання – 6м2 – з використанням по 3 години на добу, холодильна камера – 6м2 – з використанням 24 години на добу) та обладнання: секційний стіл і візок патологоанатомічний (з використанням 3 години на добу).

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;

   загальна площа майна, що передається в оренду – 18 м2;

 • мета використання об’єкта оренди – загальна медична практика; спеціалізована медична практика; інша діяльність у сфері охорони здоров’я;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта оренди та повернення коштів за оголошення;
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 – заяву про участь у конкурсі;

 – відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

 – завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

 – звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;

 – довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 – копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

 – декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 22 листопада 2018 року за адресою: м. Хмельницький,

вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, Державний патологоанатомічний Центр України.

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 27 листопада 2018 року в приміщенні Державного патологоанатомічного Центру України за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, тел.: (0382) 65-26-27.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

04.10.2018 р.

Характеристика приміщень:

– нежитлові приміщення першого поверху загальною площею 128,1 кв.м., а саме (за технічним паспортом): № 1-1 (36,2 кв.м.); № 1-9 (9,6 кв.м.); № 1-10 (2,1 кв.м.); № 1-11 (30,0 кв.м.); № 1-12 (14,0 кв.м.); № 1-13 (1,0 кв.м.); № 1-14 (1,0 кв.м.); № 1-15 (2,6 кв.м.); № 1-16 (13,2 кв.м.); № І (3,3 кв.м.); № ІІ (15,1 кв.м., розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

          Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщень – розміщення офісів; складів; майстерень, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 19 жовтня 2018 року до 15.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 22 жовтня 2018 року о 11 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

                                                                                          Оголошення

 про конкурс на право оренди частини нерухомого та рухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Державного патологоанатомічного центру України

13.09.2018

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1-А, приміщення загальною площею 95 м2 (каб.:№ 53, № 29, № 30, № 27, № 24, № 13), з використанням чотири години на добу; та обладнання для проведення гістологічних досліджень операційного та біопсійного матеріалу: гістологічний автомат – одна штука (з використанням двадцять чотири години на добу), мікротоми – дві штуки (з використанням чотири години на добу), автоклав – одна штука (з використанням чотири години на добу), мікроскопи – п’ять штук (з використанням чотири години на добу).

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;

   загальна площа майна, що передається в оренду – 95 м2;

 • мета використання об’єкта оренди – загальна медична практика; спеціалізована медична практика; інша діяльність у сфері охорони здоров’я;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення та обладнання в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта оренди та повернення коштів за оголошення;
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 – заяву про участь у конкурсі;

 – відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

 – завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

 – звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;

 – довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 – копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

 – декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 04 жовтня 2018 року за адресою: м. Хмельницький,

вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, Державний патологоанатомічний Центр України.

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 09 жовтня 2018 року в приміщенні Державного патологоанатомічного Центру України за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, тел.: (0382) 65-26-27.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального підприємства «Комунальники»

26.07.2018 р.

Характеристика приміщень:

– нежитлові приміщення площею 16,6 та 9,8 кв.м., розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87;

– нежитлові приміщення першого поверху площею 34,9 кв.м., 3,5 кв.м., 38,8 кв.м., другого поверху 38,9 кв.м. розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5 .

– складські приміщення площею 42,4 та 127,1 кв.м., розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. Чорновола, 21/5.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщень – розміщення офісів; складів; майстерень, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 10 серпня 2018 року до 15.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 13 серпня 2018 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

14.06.2018 р.

Характеристика приміщення:

нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 94, площею 115,7 кв.м.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

          Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення кафе, барів, закусочних, кафетеріїв, які не здійснюють продаж товарів підакцизної групи.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 02 липня 2018 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 05 липня 2018 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

За деталями звертатись за тел.: +З8(096)-67З-44-7З.

Оголошення

 про конкурс на право оренди частини нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Державного патологоанатомічного центру України

11.05.2018

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1-А, частина нежитлового приміщення площею 52,9 кв.м. (тренувальна зала) та 34,33 кв.м.(траурна зала).

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • площа майна, що передається в оренду – 52,9 кв.м. (тренувальна зала) та 34,33 кв.м. (траурна зала);
 • мета використання об’єкта оренди – 52,9 кв.м. (тренувальна зала) – надання ритуальних послуг, 34,33 кв.м. (траурна зала) – магазин ритуальної атрибутики;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта оренди.
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 – заяву про участь у конкурсі;

 – відомості про кандидата на участь у конкурсі;

 – зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

 – завірені копії установчих документів;

 – завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;

 – завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;

 – звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;

 – довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 – копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

 – виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

 – декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 05 червня 2018 року за адресою: м. Хмельницький,    вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, Державний патологоанатомічний Центр України.

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 08 червня 2018 року стосовно здачі в оренду нерухомого майна площею  52,9 кв.м. (тренувальна зала), та о 12.00 годині 08 червня 2018 року стосовно здачі в оренду нерухомого майна площею 34,33 кв.м. (траурна зала) в приміщенні Державного патологоанатомічного Центру України за адресою:     м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1-А, кабінет 5, тел.: (0382) 65-26-27.

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

29.03.2018 р.

Характеристика приміщення:

частина нежитлового приміщення (частина вхідного коридору) за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 6,0 кв.м., розміщене на 1 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: відповідно до експертної оцінки.

Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення фінансових установ, інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– посвідчені належним чином копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 13 квітня 2018 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 16 квітня 2018 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

За деталями звертатись за тел.: +З8(096)-67З-44-7З.

Оголошення

03.03.2018

Хмельницька обласна рада має намір передати в оренду терміном на 2 роки 11 місяців нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, проспект Миру, 59 (6-ий поверх) під офіс, службові приміщення та інше використання, площами: 11,7 м2, 12,5 м2, 11,8 м2, 11,9 м2, 11,6 м2, 11,8 м2, 11,3 м2, 12,0 м2, 23,2 м2, 16,0 м2, 35,3 м2, 3,6 м2.

Інформацію щодо умов оренди та заяву на оренду можна отримати в Хмельницькій обласній раді, за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, будинок, 2, каб. № 240, з 9.00 до 18.00 години до 30 березня 2018 року включно, відповідальна особа – Бохонок Лілія Олександрівна.

Довідки за тел. № 76-47-41, 0679243861.

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

23.01.2018

Характеристика приміщення:

Нежитлове приміщення загальною площею 227,9 кв.м (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60).

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • цільове використання нежитлового приміщення – для розміщення кафе з продажем товарів підакцизної групи;
 • ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;
 • поточний ремонт приміщення здійснюється за власні кошти Орендаря.

Критерієм визначення переможця конкурсу є найбільша запропонована орендна плата при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного також подають:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Переможець конкурсу, з яким буде укладено договір оренди, зобов’язаний відшкодувати Орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення.

Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10) до 09 лютого 2018 року включно. Довідкова інформація за тел.: (0382) 79-43-62. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 12 лютого 2018 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

 

18.01.2018 р.

Характеристика приміщення:

 1. нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92, площею 365 кв.м.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення кафе, барів, закусочних, буфетів, кафетеріїв, що здійснюють продаж товарів підакцизної групи; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 02 лютого 2018 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 05 лютого 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

За деталями звертатись за тел. 096 67З 44 7З.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального підприємства «Комунальники»

18.01.2018 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92, площею 365 кв.м.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

 Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; розміщення громадських об’єднань; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 до 02 лютого 2018 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 05 лютого 2018 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1.

За деталями звертатись за тел. 096 67З 44 7З.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

11.01.2018 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 9,7 кв.м. розміщене на 2 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; розміщення громадських об’єднань; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 26 січня 2018 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 29 січня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 096 673 44 73.

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницького університету управління та права

05.12.2017

 1. Об’єкт оренди:

1) частина нежитлового приміщення загальною площею 3,0 м2 (по вул. Проскурівська, 57 у м. Хмельницький),

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення кавових апаратів та реалізації хлібобулочної продукції;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

2) частина нежитлового приміщення загальною площею 3,0 м2 (по вул. Героїв Майдану, 8 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення кавових апаратів та реалізації хлібобулочної продукції;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

3) частина нежитлового приміщення загальною площею 3,0 м2 (по вул. Героїв Майдану, 38 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для розміщення кавових апаратів та реалізації хлібобулочної продукції;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

4) нежитлове приміщення загальною площею 26,4 м2 (по вул. Проскурівська, 57 у м. Хмельницький),

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – для надання освітніх послуг, інше використання;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою.

 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку.
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

–    заяву про участь у конкурсі;

–    відомості про кандидата на участь у конкурсі;

–    зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

–     копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–     виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

–     декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому університеті управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх готелю «Енеїда», каб. 209, тел. 71-80-94) до 21 грудня 2017 року включно.
 3. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 22 грудня 2017 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького університету управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх, каб. 201).

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

05.12.2017 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 17,8 кв.м. розміщене на 4 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;
 • рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; розміщення громадських об’єднань; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 18 грудня 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 21 грудня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 098 717 35 00.

ОГОЛОШЕННЯ

24.11.2017

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на здачу в оренду частини (11,7кв.м, 49,7кв.м.) нежитлового приміщення в будівлі та гаражного приміщення (62,6кв.м., 26,9 кв.м.) по вул. Кам’янецька, 257/1.

Довідки за телефоном (0382) 65-58-37

ОГОЛОШЕННЯ

20.11.2017

КП «Аеропорт Хмельницький» здає в оренду нежитлові приміщення: площею 338,5 м2 (їдальня), площею 720,0 м2 (приміщення недобудованої котельні) та не асфальтована площадка площею 16900 м2 під розміщення сільськогосподарської техніки та автомобілів, розташовані за адресою: Аеропорт Хмельницький – згідно із проведеною експертною оцінкою.

Довідки за тел. моб. 067-788-99-20 Сорока Валерій Ростиславович.

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницького університету управління та права

16.11.2017

 1. Об’єкт оренди:

1) нежитлове приміщення загальною площею 43,1 м2 (по вул. Проскурівська, 57 у м. Хмельницький),

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісу;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

2) нежитлове приміщення загальною площею 11,8 м2 (по вул. Героїв Майдану, 8 у м. Хмельницький).

Умови конкурсу:

–    термін оренди – 2 роки 11 місяців;

–    рекомендоване цільове використання приміщення – надання освітніх послуг, розміщення офісу;

–    ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;

–    мінімальний розмір орендної плати – згідно з експертною оцінкою;

 1. Переможець конкурсу, з яким укладений договір оренди, зобов’язаний відшкодувати орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення та рецензуванням звіту про експертну оцінку.
 2. Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

–    заяву про участь у конкурсі;

–    відомості про кандидата на участь у конкурсі;

–    зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

3.1. Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

3.2. Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного в п. 3, також подають:

–     копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

–     виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;

–     декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

 1. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.
 2. Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому університеті управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх готелю «Енеїда», каб. 209, тел. 71-80-94) до 01 грудня 2017 року включно.
 3. Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 04 грудня 2017 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького університету управління та права (адреса: м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 8, 2 поверх, каб. 201).

 

ОГОЛОШЕННЯ

02.11.2017 р.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

Характеристика приміщення:

 • нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 18,0 кв.м та 21,5 кв.м, розміщені на 1 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;
 • рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 14 листопада 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 17 листопада 2017 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 098-569-69-90.

09.10.2017

Оголошується конкурс з продажу матеріальних цінностей, які перебувають у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковуються на балансі ОП «Облпаливо»

 1. Найменування організатора конкурсу: Хмельницьке ОП «Облпаливо»
 2. Характеристика об’єктів продажу:
  • під’їзна залізнична колія (запобіжний вловлюючий тупик) довжиною 107,0 п/м та стрілочний перевод № 63а
  • колія та стрілочний перевод із рельсів типу Р-50.
  • стартова ціна 145 тис. грн.
 3. Конкурс з продажу матеріальних цінностей буде проведений о 10 год. 00 хв. 02 листопада 2017 року у приміщенні адмінбудинку ОП «Облпаливо» за адресою: м. Хмельницький, вул. Г. Сковороди, 10/2. Контактний телефон: (0382) 67-18-76.

Для участі у конкурсі претенденту – фізичній особі необхідно з’явитись особисто за адресою: м. Хмельницький, вул. Г. Сковороди, 10/2 ОП «Облпаливо» та надати свою письмову пропозицію щодо придбання об’єкту конкурсу.

До письмової пропозиції додаються:

– відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку з ним;

– копія документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі або належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи.

Письмова пропозиція заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Для участі у конкурсі претенденту – юридичній особі необхідно направити свого уповноваженого представника за адресою: м. Хмельницький, вул. Г. Сковороди, 10/2 ОП «Облпаливо» та надати свою письмову пропозицію щодо придбання об’єкту конкурсу.

До письмової пропозиції додаються:

– відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку з ним;

– копія свідоцтва про державну реєстрацію або виписки з державного реєстру;

– посвідчені копії установчих документів;

– довідку з обслуговуючого банку про наявність рахунку (рахунків) та відсутність простроченої заборгованості за кредитами.

Письмова пропозиція заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Письмові пропозиції претендентів подаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою (за наявності) конвертах з написом «На конкурс».

 Телефони для довідок (0382) 67-18-76, 67-00-84

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

про конкурс на право оренди частини нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Хмельницької обласної лікарні.

03.10.2017

1.Умови проведення конкурсу:

Назва об»єкту оренди та його місцезнаходження:

 • м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1, частина нежитлового приміщення, площею 181,3 кв. м;
 • стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди жовтень – 87,0 грн. за 1 кв.м без ПДВ
 • строк оренди – 32 місяці;

мета використання об»єкту оренди:

 • розміщення медичного центру для діагностичного обстеження населення;
 • дотримання вимог експлуатації об»єкту (утримання приміщень в належному стані у відповідності до призначення об»єктів оренди),забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об»єкта оренди, витрат на публікацію оголошення про конкурс;
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов»язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичні та юридичні особи подають на адресу орендодавця такі матеріали:

 • заяву на участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов»язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов»язань за договором оренди.

Для юросіб також подаються:

 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те що на нього не порушено справу про банкрутство.

Для фізосіб також подаються:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь в конкурсі;
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб»єкта підприємницької діяльності;
 • декларацію про доходи фізичної особи або завірену в установленому порядку копію звіту суб»єкт підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв»язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріпленим підписом учасника конкурсу та печаткою (за наявності).

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін прийняття документів на конкурс – за 2 календарних дні до дати проведення конкурсу.

Конкурс відбудеться о 10.00 год. через 15 календарних днів з дати опублікування оголошення в газеті «Подільська вісті» за адресою: вул..Пілотська,1, адмінкорпус, тел/факс.:79-45-75

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

28.09.2017 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 площею 16,8 кв.м, розміщене на 2 поверсі;
 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 16,6 кв.м, розміщене на 3 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 10 жовтня 2017 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 13 жовтня 2017 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, вул. Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

ОГОЛОШЕННЯ

21.09.2017

          ОП «Облпаливо» здає в оренду майданчики з твердим покриттям загальною площею 1500 кв. м., які знаходяться за наступними адресами:

 • Вовковинецький паливний склад, Хмельницька обл., Деражнянський р-н, смт Вовковинці, вул. Першотравнева, 59
 • Дунаєвецький паливний склад, Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н,

        смт Дунаївці, вул. Грушевського, 1

 • Чотирбоцький паливний склад, Хмельницька обл., Шепетівський р-н, с. Чотирбоки, вул. В. Котика, 24а
 • Ярмолинецький паливний склад, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт. Ярмолинці, вул. Залізнична, 4

За інформацією звертатись за адресою: 29008, м. Хмельницький, вул. Г. Сковороди, 10/2, тел. (0382) 67-17-46, 67-18-76, 67-00-84, 067-381-28-45

e-mail: oblpalyvo_hm@ukr.net

 

Оголошення

про конкурс на право оренди частини нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад, сіл, селищ, міст Хмельницької області на балансі Державного патологоанатомічного Центру України

22.08.2017

Назва об’єкту оренди та його місцезнаходження: м. Хмельницький, вул. Пілотська 1А, частина нежитлового приміщення площею 121,7 кв.м. підвал.

Умови конкурсу:

 • очікуваний стартовий розмір місячної орендної плати становить за базовий місяць оренди – згідно з результатами незалежної оцінки майна;
 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • загальна площа майна, що передається в оренду – 121,7 кв.м;
 • мета використання об’єкта оренди – організація підприємницької діяльності;
 • дотримання вимог експлуатації об’єкта (утримання приміщення в належному стані у відповідності до призначення об’єкта оренди), забезпечення пожежної безпеки;
 • страхування орендарем взятого в оренду майна на весь період дії договору оренди на користь орендодавця;
 • оплата переможцем конкурсу незалежної оцінки об’єкта оренди та повернення коштів за оголошення;
 • основним критерієм визначення переможця конкурсу є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу та виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Кандидати, які є юридичними особами, крім зазначеного також подають:

 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;
 • завірені копії установчих документів;
 • завірену копію довідки про реєстрацію особи, як платника податків;
 • завірені копії ліцензій на здійснення певних видів господарської діяльності, у разі їх наявності;
 • звіт про фінансові результати з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей;
 • довідку від кандидата про те, що до нього не порушено справу про банкрутство.

Кандидати, які є фізичними особами, крім зазначеного також подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності;
 • декларацію про доходи фізичної особи, або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності – фізичної особи – платника єдиного податку.

Учасники повідомляють про засоби зв’язку з ними.

До заяви на участь у конкурсі додаються конкурсні пропозиції в непрозорому конверті з написом «На конкурс». Конверт має бути скріплений підписом учасника конкурсу та печаткою.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу.

Кінцевий термін подання документів на конкурс – 26 вересня 2017 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1А, кабінет 5, Державний патологоанатомічний Центр України.

Конкурс відбудеться о 10.00 годині 28 вересня 2017 року у приміщенні Державного патологоанатомічного Центру України за адресою: м. Хмельницький, вул. Пілотська, 1А, кабінет 5, тел.: (0382) 65-34-13.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального підприємства «Комунальники»

 

10.08.2017 р.

Характеристика приміщення:

 • окремі нежитлові приміщення площею 1162,8 кв.м, 114,8 кв.м, 384,6 кв.м та 256,9 кв.м за адресою: м. Хмельницький, вул. Сіцінського Юхима, 12.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки;

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; кафе; складів; об’єднань громадян; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 25 серпня 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 28 серпня 2017 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького

02.08.2017

Характеристика приміщення:

Нежитлове приміщення загальною площею 207,9 кв.м (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60).

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • цільове використання нежитлового приміщення – розміщення кафе;
 • ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;
 • поточний ремонт приміщення здійснюється за власні кошти Орендаря.

Переможець конкурсу, з яким буде укладено договір оренди, зобов’язаний відшкодувати Орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • лист- заяву про участь у конкурс із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного також подають:

 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • завірені копії установчих документів.

Кандидати, які є фізичними особами подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.

Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому обласному академічно музично-драматичному театрі імені М. Старицького (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10) до 16 серпня 2017 року включно.

Довідкова інформація за тел.: (0382) 79-43-62, 79-47-57

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 21 серпня 2017 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького обласного академічно музично-драматичному театрі імені М. Старицького за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10

 

Оголошення конкурсу на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького:

02.08.2017

Характеристика приміщення:

Нежитлове приміщення загальною площею 20 кв.м (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60).

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • цільове використання нежитлового приміщення – для здійснення торгівлі підакцизними товарами;
 • ефективне використання об’єкта оренди за цільовим призначенням та дотримання вимог щодо його експлуатації;
 • поточний ремонт приміщення здійснюється за власні кошти Орендаря.

Переможець конкурсу, з яким буде укладено договір оренди, зобов’язаний відшкодувати Орендодавцеві усі витрати, пов’язані з оголошенням конкурсу, проведенням експертної оцінки приміщення.

Для участі у конкурсі фізичним та юридичним особам необхідно подати такі матеріали:

 • лист- заяву про участь у конкурс із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу;
 • відомості про кандидата на участь у конкурсі.

Пропозиції щодо розміру орендної плати вносяться в день проведення конкурсу. Основним критерієм визначення переможця є максимальний розмір орендної плати при обов’язковому забезпеченні виконання інших умов конкурсу.

Кандидати, які є юридичними особами, крім вищезазначеного також подають:

 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
 • завірені копії установчих документів.

Кандидати, які є фізичними особами подають:

 • копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • виписку або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Кандидати на участь у конкурсі повідомляють про засоби зв’язку з ними (телефони, електронну адресу тощо).

Пропозиції претендентів на участь у конкурсі мають відповідати умовам конкурсу. Пропозиції (крім пропозицій щодо розміру орендної плати) та інші матеріали від претендентів на участь у конкурсі надаються у конвертах з написом «На конкурс», запечатаних та засвідчених печаткою заявника.

Документи для участі у конкурсі будуть прийматися в Хмельницькому обласному академічно музично-драматичному театрі імені М. Старицького (адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10) до 16 серпня 2017 року включно.

Довідкова інформація за тел.: (0382) 79-43-62, 79-47-57

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 21 серпня 2017 року о 14 год. 00 хв. в приміщенні Хмельницького обласного академічно музично-драматичному театрі імені М. Старицького за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна 60, 3 поверх репетиційна кімната каб.10

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

11.07.2017 р.

Характеристика приміщення:

 • нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 10,5кв.м, 16,4 кв.м, 16,5кв.м., 17,8кв.м. розміщені на 4 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; розміщення громадських об’єднань; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 27 липня 2017 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 31 липня 2017 року о 14 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097 10 20 145.

19.06.2017

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС з продажу матеріальних цінностей, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального автотранспортного підприємства

 1. Найменування організатора конкурсу: Комунальне автотранспортне підприємство
 2. Характеристика об’єктів конкурсу:
 3. Автомобіль Volkswagen Caravelle
 • рік випуску – 1995
 • коробка передач – механіка
 • привід – передній
 • кількість місць – 8
 • колір – бежевий
 • пальне – бензин
 • об’єм двигуна – 1,8
 • пробіг – 388 тис. км.
 • стартова ціна – 96 652,00 грн.
 1. Автомобіль ВАЗ 2112
 • рік випуску – 1995
 • коробка передач – механіка
 • привід – передній
 • кількість місць – 5
 • колір – сріблястий
 • пальне – бензин
 • об’єм двигуна – 1,6
 • пробіг – 193 тис. км.
 • стартова ціна – 53 2300,00 грн.
 1. Конкурс з продажу матеріальних цінностей буде проведений о 10 год. 00 хв. 10 липня 2017 року у приміщенні бухгалтерії комунального автотранспортного підприємства за адресою:
  м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, контактний телефон: (0382) 67-29-17.

Для участі у конкурсі претенденту – фізичній особі необхідно з’явитися особисто за адресою: 29008, місто Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, комунальне автотранспортне підприємство, та заявити свою пропозицію (усну або письмову) щодо придбання об’єкту конкурсу (одного або декількох). До письмової пропозиції додаються:

 • відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;
 • копія документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи.

Пропозиція (усна або письмова) заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Для участі у конкурсі претенденту – юридичній особі необхідно направити свого уповноваженого представника за адресою: 29008, місто Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, комунальне автотранспортне підприємство, та заявити письмову свою пропозицію щодо придбання об’єкту конкурсу (одного або декількох). До письмової пропозиції додаються:

 • відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписки з державного реєстру;
 • посвідчені копії установчих документів;
 • довідку з обслуговуючого банку про наявність рахунку (рахунків) та відсутність простроченої заборгованості за кредитами.

Письмова пропозиція заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Письмові пропозиції претендентів подаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою (за наявності) конвертах з написом «На конкурс».

 1. Телефони для довідок: (0382) 67-29-17, (067) 676-11-08

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

15.06.2017

Характеристика приміщення:

нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 37,0 кв.м, 17,3 кв.м, 17,3 кв.м та 10,5 кв.м, розміщені на 4 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;
 • рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; розміщення громадських об’єднань; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;
 • відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

 • копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;
 • свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 29 червня 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 04 липня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 098-569-69-90.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

 

08.06.2017.

Характеристика приміщення:

 • нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 4 кв.м та 9 кв.м, розміщені на 1 поверсі, приміщення площею 17,8 кв.м, розміщене на 4 поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; суб’єктів господарювання, що провадять туроператорську та турагентську діяльність; касових кабін; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 22 червня 2017 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 27 червня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 098-569-69-90.

 

 29.05.2017

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

з продажу матеріальних цінностей, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального автотранспортного підприємства

 1. Найменування організатора конкурсу: Комунальне автотранспортне підприємство
 2. Характеристика об’єктів конкурсу:
 3. Автомобіль Volkswagen Caravelle
 • рік випуску – 1995
 • коробка передач – механіка
 • привід – передній
 • кількість місць – 8
 • колір – бежевий
 • пальне – бензин
 • об’єм двигуна – 1,8
 • пробіг – 388 тис. км.
 • стартова ціна – 133 100,00 грн.
 1. Автомобіль ВАЗ 2112
 • рік випуску – 1995
 • коробка передач – механіка
 • привід – передній
 • кількість місць – 5
 • колір – сріблястий
 • пальне – бензин
 • об’єм двигуна – 1,6
 • пробіг – 193 тис. км.
 • стартова ціна – 79 860,00 грн.
 1. Конкурс з продажу матеріальних цінностей буде проведений о 10 год. 00 хв. 19 червня 2017 року у приміщенні бухгалтерії комунального автотранспортного підприємства за адресою:
  м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, контактний телефон: (0382) 67-29-17.

Для участі у конкурсі претенденту – фізичній особі необхідно з’явитися особисто за адресою: 29008, місто Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, комунальне автотранспортне підприємство, та заявити свою пропозицію (усну або письмову) щодо придбання об’єкту конкурсу (одного або декількох). До письмової пропозиції додаються:

 • відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;
 • копія документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлена довіреність, видана представнику фізичної особи.

Пропозиція (усна або письмова) заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Для участі у конкурсі претенденту – юридичній особі необхідно направити свого уповноваженого представника за адресою: 29008, місто Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, комунальне автотранспортне підприємство, та заявити письмову свою пропозицію щодо придбання об’єкту конкурсу (одного або декількох). До письмової пропозиції додаються:

 • відомості про претендента на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;
 • копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписки з державного реєстру;
 • посвідчені копії установчих документів;
 • довідку з обслуговуючого банку про наявність рахунку (рахунків) та відсутність простроченої заборгованості за кредитами.

Письмова пропозиція заявляється безпосередньо під час проведення конкурсу.

Письмові пропозиції претендентів подаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою (за наявності) конвертах з написом «На конкурс».

 1. Телефони для довідок: (0382) 67-29-17, (067) 676-11-08.

           27.04.2017

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

Характеристика приміщення:

 • нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 площею 12,1 кв.м, 106 кв.м, розміщені на 2 поверсі, та приміщення площею 10 кв.м, розміщене на 1 поверсі;
 • нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Володимирська, 92 площею 332,9 кв.м.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

Умови конкурсу:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;
 • рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; кафе, барів; їдалень, буфетів; складів; магазинів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

 • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
 • нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 12 травня 2017 року до 16.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 17 травня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

19.04.017

Обласна фірма «Кіновідеопрокат» запрошує на громадські слухання

щодо розташування скульптурної композиції з металу (автором якої є заслужений художник України Микола Мазур), біля фасаду приміщення кінотеатру «Планета».

Громадські слухання провести 26 квітня 2016 року о 15.00 год. в приміщенні кінотеатру «Планета» по вул. Подільській, 39.

       Запрошуємо усіх бажаючих.

19.04.017

Обласна фірма “Кіновідеопрокат” здає в оренду на конкурсній основі:

– нежитлове приміщення з окремим входом площею: 25,7 м2 (мінімальна ціна 400 грн. за м) за адресою   м. Хмельницький, вул. Подільська, 39.

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін оренди – 2 роки 11 місяців,
 • поточний ремонт за власні кошти.

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні обласної фірми “Кіновідеопрокат” до 04.05.2017 року.

Конкурс визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 11.05.2017 року о 14:00 год. в приміщенні кінотеатру “Планета” м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 2-й   поверх.

 

 

 

За додатковою інформацією звертатися за тел. 65-10-79, 65-05-43

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі комунального автотранспортного підприємства та розташовані за адресою: м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1

12.04.2017

                        Характеристика приміщень:

 1. нежитлове приміщення загальною площею 93,3 м2, цільове використання: під офіс;
 2. нежитлове приміщення загальною площею 20,7 м2, цільове використання: під офіс;
 3. нежитлове приміщення загальною площею 22,7 м2, цільове використання: під офіс;
 4. нежитлове приміщення загальною площею 32,9 м2, цільове використання: під склад;
 5. нежитлове приміщення загальною площею 43,2 м2, цільове використання: під склад;
 6. нежитлове приміщення загальною площею 7,1 м2, цільове використання: під склад;
 7. нежитлове приміщення загальною площею 3,1 м2, цільове використання: під склад;

 Мінімальний розмір орендної плати: згідно незалежної експертної оцінки.

Умови оренди:

 • термін оренди 2 роки 11 місяців;
 • поточний ремонт орендованих приміщень здійснюється за власні кошти орендаря;
 • компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єктів оренди.

Для участі у конкурсі учаснику необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– відомості про кандидата на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;

– копію свідоцтва про державну реєстрацію або виписки з державного реєстру;

– посвідчені копії установчих документів;

– довідку з обслуговуючого банку про наявність рахунку (рахунків) та відсутність простроченої заборгованості за кредитами;

б) для учасників – фізичних осіб:

– відомості про кандидата на участь у конкурсі із зазначенням засобів зв’язку із ними;

– копію документа, що посвідчує особу претендента на участь у конкурсі, або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про реєстрацію фізичної особи, як суб’єкта підприємницької діяльності;

– декларацію про доходи фізичної особи або завірену в установленому порядку копію звіту суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи-платника єдиного податку.

            Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою конвертах з написом «На конкурс». Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні комунального автотранспортного підприємства за адресою: 29000, місто Хмельницький, вул.
О. Кобилянської, 19/1, тел. 67-29-17, до 05 травня 2017 року включно.

            Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений о 10 год. 00 хв.
10 травня 2017 року у приміщенні бухгалтерії комунального автотранспортного підприємства за адресою: м. Хмельницький, вул. О. Кобилянської, 19/1, контактний телефон: (0382) 67-29-17.»

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС 

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

04.04.2017 р.

Характеристика приміщення:

1) нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87 площею 18,1 кв.м, 17,7 кв.м та 18,5 кв.м, розміщені на 3-му поверсі, та приміщення площею 8,6 кв.м, що знаходиться на 4-му поверсі;

2) нежитлове приміщення за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 площею 54,4 кв.м, розміщене на 2-му поверсі.

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки;

Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– цільове використання – розміщення офісів; складів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 18 квітня 2017 року до 18.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 21 квітня 2017 р. о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

 

Оголошення

 Обласна фірма “Кіновідеопрокат” здає в оренду на конкурсній основі:

– нежитлові приміщення площами: 56,1 м2, 30,3 м2 та

262,7 м2 (мінімальна ціна 400 грн. за м) адреса: м. Хмельницький, вул. Подільська, 39,

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін оренди – 2 роки 11 місяців,
 • поточний ремонт за власні кошти.

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні обласної фірми “Кіновідеопрокат” до 17.04.2017 року.

Конкурс визначення орендарів нерухомого майна буде проведений  19.04.2017 року о 14:00 год. в приміщенні кінотеатру “Планета”  м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 2-й   поверх.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 65-10-79, 72-05-87

 

 

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

17.03.2017 р.

Характеристика приміщення:

нежитлові приміщення за адресою: м. Хмельницький, вул. Ярослава Мудрого, 3 (вул. Толбухіна, 3) площею 78,1 кв.м та 194,9 кв.м

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки.

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення офісів; кафе, барів; складів; аптек; майстерень, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 05 квітня 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 10 квітня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

 

ОГОЛОШЕННЯ

13.03.2017

Обласна фірма “Кіновідеопрокат” здає в оренду на конкурсній основі:

– нежитлове приміщення площею: 3 м2 за адресою   м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 1 поверх,

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін оренди – 2 роки 11 місяців,
 • поточний ремонт за власні кошти.

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні обласної фірми “Кіновідеопрокат” до 14.04.2017 року.

Конкурс визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 17 квітня 2017 року о 14:00 год. в приміщенні кінотеатру “Планета” м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 2-й   поверх.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 65-10-79, 72-05-87.

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

на право оренди нерухомого майна, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області та обліковується на балансі Комунального підприємства «Комунальники»

06.03.2017.

Характеристика приміщення:

 • нежитлові приміщення площею 12,1 кв.м та 106 кв.м, розміщені на 2 поверсі за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе, 10/1;
 • нежитлове приміщення площею 9,8 кв.м, розміщене на 4 поверсі за адресою: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87;
 • окремі нежитлові приміщення площею 1162,8 кв.м, 114,8 кв.м, 384,6 кв.м та 256,9 кв.м за адресою: м. Хмельницький, вул. Сіцінського Юхима, 12 (вул. Ватутіна, 12).

Мінімальний розмір орендної плати: згідно експертної оцінки;

            Умови конкурсу:

– термін оренди 2 роки 11 місяців;

– поточний ремонт здійснюється за власні кошти Орендаря;

– рекомендоване цільове використання приміщення – розміщення громадських організацій; офісів; кафе, барів; приватних навчальних закладів; складів; аптек; майстерень, що здійснюють технічне обслуговування та ремонт автомобілів; інше використання нерухомого майна.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву із пропозиціями щодо виконання умов конкурсу.

До заяви додаються:

а) для учасників – юридичних осіб:

– документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;

– нотаріально посвідчені копії установчих документів;

– відомості про фінансове становище (платоспроможність);

б) для учасників – фізичних осіб-підприємців:

– копію документа, що посвідчує особу учасника конкурсу або належним чином оформлену довіреність, видану представнику фізичної особи;

– свідоцтво про реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності.

Пропозиції учасників конкурсу надаються до конкурсної комісії в запечатаних печаткою учасника конкурсу конвертах з написом «На конкурс».

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні КП «Комунальники» за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники») до 24 березня 2017 року до 17.00 год.

Конкурс з визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 28 березня 2017 року о 15 год. 00 хв. за адресою: м. Хмельницький, Львівське шосе 10/1 (бухгалтерія КП «Комунальники»). За деталями звертатись за тел. 097-102-01-45.

Оголошення

01.03.2017

Обласна фірма “Кіновідеопрокат” здає в оренду на конкурсній основі:

– нежитлові приміщення площами: 56,1 м2, 30,3 м2, 86,6 м2, 176,1 м2 за адресою   м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 1 та 2-й поверх,

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін оренди – 2 роки 11 місяців,
 • поточний ремонт за власні кошти.

Документи для участі у конкурсі приймаються у приміщенні обласної фірми “Кіновідеопрокат” до 20.03.2017 року.

Конкурс визначення орендарів нерухомого майна буде проведений  22 березня 2017 року о 14:00 год. в приміщенні кінотеатру “Планета”    м. Хмельницький, вул. Подільська, 39, 2-й   поверх.

За додатковою інформацією звертатися за тел. 65-10-79, 72-05-87

 

Хмельницька обласна рада оголошує конкурс

на заміщення вакантних посад керівників об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області:

28.02.2017

 1. Директора Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка» Хмельницької обласної ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища педагогічна освіта;

– стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

– успішне проходження підготовки та атестації керівних кадрів освіти у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

 

 1. Директора Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– вища педагогічна освіта;

– стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

– успішне проходження підготовки та атестації керівних кадрів освіти у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.

 1. Начальника Хмельницького обласного інформаційно-аналітичного центру охорони здоров’я

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом «Медицина» або іншим (при наявності дозволу МОЗ України);

– післядипломна спеціалізація за фахом «Організація і управління охороною здоров’я»;

– вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я»;

– стаж роботи за спеціальністю «Організація і управління охороною здоров’я» на посаді лікаря-статистика не менше 10 років;

– досвід роботи на керівній посаді не менше 8 років.

 1. Головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 3.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом «Медицина»;

– післядипломна спеціалізація за спеціальністю «Психіатрія» та «Організація і управління охороною здоров’я»;

– вища або перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Психіатрія»;

– стаж роботи за лікарською спеціальністю «Психіатрія» не менше 10 років та робота за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

 1. Головного лікаря Хмельницького обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

– громадянство України, вільне володіння державною мовою;

– повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом «Медицина»;

– післядипломна спеціалізація за спеціальністю «Інфекційні хвороби» та «Організація і управління охороною здоров’я»;

– вища кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Інфекційні хвороби» та «Організація і управління охороною здоров’я»;

– стаж роботи за лікарською спеціальністю «Інфекційні хвороби» не менше 10 років та робота за фахом «Організація і управління охороною здоров’я» – не менше 8 років.

 

 1. Головного лікаря Хмельницької обласної психіатричної лікарні № 2

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

 • громадянство України, вільне володіння державною мовою;
 • повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом «Медицина»;
 • післядипломна спеціалізація за спеціальністю «Психіатрія» та «Організація і управління охороною здоров’я»;
 • вища або перша кваліфікаційна категорія за спеціальністю «Психіатрія»;
 • стаж роботи за лікарською спеціальністю «Психіатрія» не менше 10 років та робота за фахом «Організація і управління охороною здоров’я».

 

Документи кандидатів приймаються у строк до 24.04.2017 року включно у робочі дні з 9.00. до 18.00. години за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 2, каб.241.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, особисто подають:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією   (в автобіографії додатково можуть вказуватись досягнення, здобутки, напрацювання кандидатів у відповідній галузі);
 • копії документів про освіту;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня  2000 року №1465;

– довідку про наявність або відсутність судимостей;

– інформаційну довідку з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

– копії паспорта та ідентифікаційного коду;

– письмову згоду на обробку персональних даних;

– копію трудової книжки.

Копії документів, які подаються претендентом (крім копії паспорта), можуть бути засвідчені за місцем роботи претендента, в обласній раді або нотаріально.

Кандидати на посаду керівника можуть подавати свої пропозиції щодо подальшої господарської та/або фінансово-економічної діяльності закладу у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо), а також додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня тощо.

Звертаємо увагу, що термін отримання довідки про наявність або відсутність судимостей становить 20 робочих днів.

Довідкова інформація за телефоном: (0382) 65-62-32.

Оголошення

про конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей»

28.02.2017

Хмельницькою обласною радою оголошено конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

1) Строк приймання документів на участь у конкурсі: документи на участь у конкурсі приймаються з 28 лютого по 29 березня 2017 року включно.

2) Дата початку формування конкурсної комісії: з 28 лютого 2017 року.

3) Умови проведення конкурсу.

Основною умовою проведення конкурсного відбору є його відкритість.

Представники засобів масової інформації мають право бути присутніми на засіданнях конкурсної комісії, крім випадків проведення закритого засідання та (або) таємного голосування.

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

 • за рішенням суду визнані недієздатними або їх дієздатність обмежена.
 • мають судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькими особами або членом сім’ї керівників Хмельницької обласної ради.

Особа, яка бере участь у конкурсі подає такі документи:

 1. Заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
 2. Автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості.
 3. Копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту.
 4. Два рекомендаційні листи довільної форми.
 5. Мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси Хмельницької обласної ради: Майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький, 29005, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, контактний телефон: (0382) 65-62-32, електронна адреса: oksana_stas72@ukr.net з позначкою «документи на конкурс «Літературний музей».

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат.

4) Строки проведення конкурсу: конкурсний добір починається 28 лютого 2017 року та закінчується не пізніше 28 квітня 2017 року.

5) Вимоги до кандидатів для участі у конкурсі.

Кваліфікаційні вимоги:

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

6) Інформація, що стосується умов праці, відомості про матеріально-технічну базу музею, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури розміщується на веб-сайті обласної ради.

Оголошення

щодо добору кандидатур від громадських організацій у сфері культури для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей»

28.02.2017

Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення посади директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Керуючись Законом України «Про культуру» Хмельницька обласна рада розпочинає прийом пропозицій від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Членами конкурсної комісії можуть бути:

 • незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;
 • члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;
 • члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

 • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
 • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
 • є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи Хмельницької обласної ради;
 • є членом трудового колективу комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від громадських організацій здійснюється шляхом жеребкування.

Для участі у жеребкуванні громадська організація на паперових та електронних носіях подає Хмельницькій обласній раді до 21 березня 2017 року включно лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії, копія статуту громадської організації, завірена належним чином. До листа додаються заява та анкета, за формами, що розміщені на веб-сайті Хмельницької обласної ради. Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається. Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Фінансово-господарська діяльність комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Штатний розпис комунального закладу культури «Хмельницький обласний літературний музей».

Подані пропозиції розглядаються протягом 22, 23 березня 2017 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Хмельницької обласної ради (Майдан Незалежності, будинок 2, м. Хмельницький, 29005, каб.203 24 березня 2017 року.

Телефон для довідок: (0382) 65-62-32, відповідальна особа – Стасюк Оксана Володимирівна, адреса електронної пошти: oksana_stas72@ukr.net (з позначкою «документи на конкурс «Літературний музей» («назва громадські організації»).

Оголошення

28.02.2017

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія оголошує конкурс на здачу в оренду частини нежитлового приміщення площею 4 м2 за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139.

Умови конкурсу:

 • мінімальний термін оренди – 2 роки 11 місяців;
 • цільове використання приміщення – надання ксерокопіювальних послуг;
 • компенсація переможцем конкурсу витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єктів оренди.

Ціна за 1 м2 – згідно експертної оцінки.

Документи для участі у конкурсі подаються голові конкурсної комісії до 14 березня 2017 року.

Документи для участі:

 • заява про участь у конкурсі;
 • відомості про кандидати на участь у конкурсі;
 • зобов’язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсанта виду способу забезпечення зобов’язань за договором оренди.

Конкурс визначення орендарів нерухомого майна буде проведений 15 березня 2017 року о 16:00 год. за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139.

Довідки за телефоном (0382) 72-09-23

Оголошення

30.01.2017

Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія оголошує конкурс на здачу в оренду частини нежитлового приміщення площею 4 м2 за адресою: м. Хмельницький, вул. Проскурівського підпілля, 139 для надання ксерокопіювальних послуг, терміном на 2 роки 11 місяців.

Ціна за 1 м2 – згідно експертної оцінки.

Довідки за телефоном (0382) 72-09-23

30.12.2016

Управління з питань цивільного захисту населення Хмельницької облдержадміністрації оголошує конкурс на здачу в оренду частини (272,8кв.м., 572,4кв.м) нежитлового приміщення в будівлі та гаражного приміщення (62,6 кв.м.) по вул. Кам’янецька, 257/1.

Довідки за телефоном (0382) 65-28-37

Оголошення

30.06.2016

З метою: визначення кращої планувальної, проектно-архітектурної пропозиції розвитку аеропорту міста Хмельницький, а також визначення першочергових робіт, встановлення їх вартості, створення прозорих умов по залученню інвестора у розвиток підприємства «Аеропорт Хмельницький» та його інфраструктури Хмельницька обласна рада оголошує конкурс пропозицій.

 

До відома керівників підприємств, установ та організацій!

22.03.2016

Хмельницьке обласне підприємство “Хмельницькполіграфсервіс”, яке є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, якісно та недорого виконує такі палітурні роботи:

– папки: ювілейні, адресні, меню, дипломні, архівні;
– посвідчення, свідоцтва, перепустки, квитки, заліковки;
– планшети для грамот;
– коробки архівні;
– ремонт та реставрація книг;
– прошивка архівів в тверду обкладинку;
– тиснення золотом та сріблом індивідуальних написів.

Звертатися за адресою: м.Хмельницький, вул.Чорновола, 21/5.

Тел. (0382) 616 221, 067 928 4895