Депутатські групи

Депутатська група «Аграрії Хмельниччини»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської групи “Аграрії Хмельниччини

1. Гай Ігор Віталійович – уповноважений представник
2. Зозуля Сергій Володимирович
3. Іващук Сергій Петрович
4. Петльований Руслан Федорович
5. Корнійчук Олександр Олександрович
6. Лабазюк Петро Петрович
7. Присяжний Володимир Броніславович
8. Пшибельський Руслан Броніславович
9. Скримський Руслан Францович
10. Співак Олександр Михайлович

Депутатська група «Медицина Хмельниччини»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Медицина Хмельниччини”

1. Цуглевич Яків Миколайович – уповноважений представник
2. Бочкарьова Оксана Валеріївна
3. Крупа Тетяна Василівна
4. Натальська Оксана Валентинівна
5. Нагорний Іван Михайлович

Депутатська група «Хмельниччина виробнична»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Хмельниччина виробнича”

1. Демчишен Михайло Григорович – уповноважений представник
2. Зозуля Сергій Володимирович
3. Козюра Андрій Ростиславович
4. Романюк Володимир Віталійович
5. Присяжний Володимир Броніславович

Депутатська група «Рівні можливості»

СПИСОК

депутатів обласної ради восьмого скликання,
які входять до депутатської групи “Рівні можливості

1. Брухнова Лілія Степанівна – керівник групи
2. Гладій Валентина Євгенівна
3. Лемещук Олена Валеріївна
4. Кухарук Наталія Леонідівна
5. Матвіїв Алла Дмитрівна
6. Коваль Аліна Володимирівна
7. Зеленко Тетяна Іванівна
8. Карнасевич Галина Іванівна

Депутатська група «Єдність»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “Єдність”

1. Каденко Оксана Олегівна – уповноважений представник
2. Бочкарьова Оксана Валеріївна
3. Демчишин Михайло Григорович
4. Зозуля Сергій Володимирович
5. Козюра Андрій Ростиславович
6. Крупа Тетяна Василівна
7. Натальська Оксана Валентинівна
8. Присяжний Володимир Броніславович
9. Романюк Володимир Віталійович
10. Цуглевич Яків Миколайович
11. Нагорний Іван Михайлович
12. Ткаченко Уляна Юріївна
13. Лебединський Віктор Вікторович
14. Лозовий Вадим Миколайович
15. Лукомська Світлана Іванівна
16. П’ятницька Тетяна Володимирівна
17. Павлишина Світлана Андріївна
18. Петльований Руслан Федорович
19. Поворозник Володимир Васильович
20. Пшибельський Руслан Броніславович
21. Шоробура Інна Михайлівна
22. Яковлев Сергій Володимирович
23. Бойко Михайло Дмитрович
24. Кухарук Наталія Леонідівна
25. Лукашук Олег Григорович
26. Палій Олександр Володимирович
27. Розізнаний Олександр Григорович

   

Депутатська група «За сімейні цінності»

СПИСОК

депутатів обласної ради сьомого скликання, які входять до депутатської групи “За сімейні цінності”

1. Крупа Тетяна Василівна – уповноважений представник
2. Бойко Михайло Дмитрович
3. Яковлев Сергій Володимирович
4. Натальська Оксана Валентинівна
5. Павлишина Світлана Андріївна