Депутати восьмого скликання

Депутати Хмельницької обласної ради VIII скликання

Інформація оновлюється…

1. Барабаш Галина Іванівна ХРОПП «Команда Симчишина»
2. Бойко Михайло Дмитрович ХРОПП «Батьківщина»
3. Бочкарьова Оксана Валеріївна ХРОПП «Слуга народу»
4. Брухнова Лілія Степанівна ХРОПП «За майбутнє»
5. Бурлик Віктор Вікторович ХРОПП «Команда Симчишина»
6. Гай Ігор Віталійович ХРОПП «За майбутнє»
7. Галкін Григорій Якимович ХРОПП «Команда Симчишина»
8. Гладій Валентина Євгенівна ХРОПП «За майбутнє»
9. Гладуняк Іван Васильович ХРОПП «За майбутнє»
10. Гончарук Володимир Володимирович ХРОПП «Команда Симчишина»
11. Демчишен Михайло Григорович ХРОПП «Слуга народу»
12. Дехтярук Олександр Миколайович ХРОПП «Радикальна партія Олега Ляшка»
13. Зеленко Тетяна Іванівна ХРОПП «Радикальна партія Олега Ляшка»
14. Зозуля Сергій Володимирович ХРОПП «Слуга народу»
15. Іващук Сергій Петрович ХРОПП «За майбутнє»
16. Калюжна Тетяна Олександрівна ХРОПП «Команда Симчишина»
17. Карнасевич Галина Іванівна ХРОПП «Європейська солідарність»
18. Каденко Оксана Олегівна ХРОПП «Батьківщина»
19. Коваль Аліна Володимирівна ХРОПП «Європейська солідарність»
20. Козюра Андрій Ростиславович ХРОПП «Слуга народу»
21. Конончук Лариса Костянтинівна ХРОПП «Команда Симчишина»
22. Корнійчук Олександр Олександрович ХРОПП «Радикальна партія Олега Ляшка»
23. Кланца Андрій Іванович ХРОПП «За майбутнє»
24. Крупа Тетяна Василівна ХРОПП «Слуга народу»
25. Кухарук Наталія Леонідівна ХРОПП «Батьківщина»
26. Лабазюк Віолета Олександрівна ХРОПП «За майбутнє»
27. Лабазюк Петро Петрович ХРОПП «За майбутнє»
28. Лебединський Віктор Вікторович ХРОПП «За конкретні справи»
29. Лемещук Олена Валеріївна ХРОПП «За майбутнє»
30. Лещишин Руслан Миколайович ХРОПП «Команда Симчишина»
31. Лозовий Вадим Миколайович ХРОПП «За конкретні справи»
32. Лукашук Олег Григорович ХРОПП «Батьківщина»
33. Лукомська Світлана Іванівна ХРОПП «За конкретні справи»
34. Матвіїв Алла Дмитрівна ХРОПП «За майбутнє»
35. Мельник Галина Леонтіївна ХРОПП «Команда Симчишина»
36. Мовсісян Врам Македонович ХРОПП «Європейська солідарність»
37. Нагорний Іван Михайлович ХРОПП «Слуга народу»
38. Натальська Оксана Валентинівна ХРОПП «Слуга народу»
39. П’ятницька Тетяна Володимирівна ХРОПП «За конкретні справи»
40. Павлишина Світлана Андріївна ХРОПП «За конкретні справи»
41. Палій Олександр Володимирович ХРОПП «Батьківщина»
42. Панчук Анатолій Анатолійович ХРОПП «Команда Симчишина»
43. Петльований Руслан Федорович ХРОПП «За конкретні справи»
44. Поворозник Володимир Васильович ХРОПП «За конкретні справи»
45. Попадюк Богдан Петрович ХРОПП «Команда Симчишина»
46. Присяжний Володимир Броніславович ХРОПП «Слуга народу»
47. Пшибельський Руслан Броніславович ХРОПП «За конкретні справи»
48. Пухкий Михайло Опанасович ХРОПП «Європейська солідарність»
49. Розізнаний Олександр Григорович ХРОПП «Батьківщина»
50. Романюк Володимир Віталійович ХРОПП «Слуга народу»
51. Ромасюков Артем Євгенович ХРОПП «Команда Симчишина»
52. Симчишин Віктор Сергійович ХРОПП «Команда Симчишина»
53. Скримський Руслан Францович ХРОПП «Європейська солідарність»
54. Слюсарчук Сергій Борисович ХРОПП «За майбутнє»
55. Смаль Юрій Валентинович ХРОПП «Команда Симчишина»
56. Соколюк Валентин Іванович ХРОПП «Європейська солідарність»
57. Співак Олександр Михайлович ХРОПП «Європейська солідарність»
58. Тарасюк Олександр Іванович ХРОПП «Радикальна партія Олега Ляшка»
59. Ткаченко Уляна Юріївна ХРОПП «За конкретні справи»
60. Фрідман Артур Давидович ХРОПП «За майбутнє»
61. Цуглевич Яків Миколайович ХРОПП «Слуга народу»
62. Чубар Віктор Миколайович ХРОПП «За майбутнє»
63. Шоробура Інна Михайлівна ХРОПП «За конкретні справи»
64. Яковлев Сергій Володимирович ХРОПП «Батьківщина»