Проєкти рішень ради

 

Назва питання
Про продовження терміну розгляду депутатських запитів.
Про депутатський запит РОЗІЗНАНОГО Олександра Григоровича щодо виділення з обласного бюджету коштів на капітальний ремонт автомобільного моста через р. Горинь в смт Ямпіль Хмельницького району Хмельницької області.
Про депутатський запит КОВАЛЬ Аліни Володимирівни щодо вжиття заходів, спрямованих на підтримку будівництва багатоквартирних житлових будинків для першочергового забезпечення житлом учасників бойових дій та членів їх сімей.
Про депутатський запит ГАЛКІНА Григорія Якимовича щодо проведення ремонту автомобільних доріг в селі Петрашівка Віньковецької селищної ради.
Про депутатський запит ГЛАДІЙ Валентини Євгенівни щодо закупівлі шкільних автобусів для підвезення учнів ліквідованих шкіл до опорних закладів освіти Новоушицької територіальної громади.
Про депутатський запит ПАВЛИШИНОЇ Світлани Андріївни щодо включення до обласної програми «Питна вода Хмельниччини» об’єкту «Будівництво водонапірної ємкості по вул. Півнюка, смт Понінка Полонського району Хмельницької області».
Про депутатський запит ПАВЛИШИНОЇ Світлани Андріївни щодо виділення з обласного бюджету коштів на закупівлю двох твердопаливних котлів типу «Ретра» для модернізації мереж теплопостачання у Понінкінській селищній громаді.
Про затвердження розпоряджень голови обласної ради, першого заступника голови обласної ради.
Про призначення ___________________    на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» Хмельницької обласної ради.
Про безоплатну передачу трактора Т-40 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Ямпільської селищної ради Шепетівського району Хмельницької області.
Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Плужненської сільської ради Шепетівського району Хмельницької області.
Про безоплатну передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області у комунальну власність Полонської об’єднаної територіальної громади в особі Полонської міської ради Шепетівського району Хмельницької області.
Про надання згоди Національній академії педагогічних наук України на безоплатну передачу майна (наукової друкованої літератури) з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
Про результати діяльності органів прокуратури Хмельницької області у І півріччі 2021 року.
Про внесення змін до рішення обласної ради від 14 грудня 2020 року      № 14-1/2020 «Про утворення президії Хмельницької обласної ради та затвердження Положення про президію».
Про внесення змін до рішення обласної ради від 20.08.2012 року № 41-34/2015 «Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області» (зі змінами).
Про затвердження Положення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника закладу фахової передвищої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.
Про виконання цільової регіональної програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2012 – 2020 роки.
Про хід виконання програми підвищення енергоефективності Хмельницької області на 2017 – 2021 роки.
Про цільову регіональну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлово-побутових умов сільського населення «Власний дім» на 2021 – 2030 роки.
Про програму сприяння якісній бойовій підготовці військової частини 3053 Національної гвардії України, яка розташована на території Хмельницької області на 2021 – 2022 роки.
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Верховної Ради України з приводу пришвидшення розгляду та прийняття законопроєкту «Про управління відходами (реєстр. № 2207-1-д)».
Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо масової дискредитації прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств, пов’язаної з ігноруванням органами виконавчої влади норм Конституції України і законодавства України та передбачуваної ними процедури перерахунку пенсій.