Обласна премія імені Дмитра Прилюка

Хмельницька обласна рада на четвертій сесії, яка відбулася 18 травня 2011 року, прийняла рішення про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики.

Обласна премія імені Дмитра Прилюка буде присуджуватися за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики, яка сприяє утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, відродженню національної культури, популяризації української мови та вирізняється новизною і оригінальністю.

Рішення про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Положення про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Розпорядження голови обласної ради і облдержадміністрації про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

Про внесення змін до розпорядження голови обласної ради і облдержадміністрації про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

***

Рішенням девятої сесії обласної ради, пленарне засідання якої відбулося 23 грудня 2016 року, внесено зміни до рішення обласної ради від 18.05.2011 № 37-4/2011.

Про внесення змін до рішення обласної ради від 18 травня 2011року № 37-4/2011 «Про обласну премію імені Дмитра Прилюка за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики».