29 січня – День пам’яті Героїв Крут

Щороку 29 січня в Україні вшановують пам’ять Героїв Крут. Бій під Крутами став символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих біля залізничної станції Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.

Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють нинішніх захисників України, які, незважаючи на смертельну загрозу, захищають її суверенітет, рішуче відстоюють право українського народу жити у власній незалежній державі.

У масштабах всесвітньої історії ця битва під Крутами зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це – символ нескореного духу української нації. Це – пересторога тим, хто дотепер сподівається поставити українців на коліна.

попередня статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!
наступна статтяЗа час дії воєнного стану Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» видано 19 154 пільгові кредити на 79,34 млрд грн