Пленер у Мистецькому саду

Видатний французький просвітитель ХVIIIст. Дені Дідро писав: «Нехай той, хто не вивчав і не відчував ефект світла й тіні в полях, у гущавині лісів, на дахах сільських хатин, на дахах міських будинків удень і вночі, – нехай той залишить пензля; особливо нехай він не думає стати пейзажистом». Пленерний живопис склався в результаті роботи художників на відкритому повітрі, на основі безпосереднього вивчення натури в умовах природного освітлення, з метою найбільш повного відтворення її реального вигляду.

Уже стало хорошою традицією проведення восени пленерів викладачів образотворчого мистецтва мистецьких шкіл області. Вони стали органічною частиною художнього життя викладачів, вони перетворилися у своєрідні мистецькі академії, що сприяють професійному зростанню педагогів.

Цьогоріч, 22 вересня пленер проходив у Мистецькому саду Хмельницької школи мистецтв «Райдуга», яка гостинно відкрила двері для учасників творчого заходу. Організатором професійного спілкування викладачів є відділ мистецьких навчальних закладів та підвищення кваліфікації Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.  Учасників пленеру привітала директор Центру, заслужена артистка України Майя Онищук.

31 викладач мистецьких шкіл області впродовж дня у творчій, дружній, невимушеній мистецькій атмосфері створювали нариси, етюди, замальовки, пейзажі.

Маємо надію, що тепла атмосфера заходу, живе спілкування з колегами, обговорення результатів – весь процес та позитивні враження залишаться добрими спогадами, які надихатимуть на подальші творчі звершення!

Особлива подяка за гостинну атмосферу Хмельницькій школі мистецтв «Райдуга» в особі директора Олени Бондар, заступника директора Ірини Красовської та всьому дружному колективу.                       

         За матеріалами Хмельницького  

обласного науково-методичного центру

культури і мистецтва

попередня статтяЗ нагоди 85-ї річниці Хмельницької області
наступна статтяПочути. Підтримати. Надихнути. Мотивувати