Розпочато підготовку до реалізації проєкту щодо відстоювання прав людей з епілепсією

Минулого тижня головою обласної ради Віолетою Лабазюк підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Хмельницькою обласною радою та громадською організацією «ЕПІ-ПРОСВІТА».

Головною метою підписаного документу є створення проєкту, який сприятиме всебічному підвищенню просвітницької діяльності щодо відстоювання прав людей з епілепсією. Окрім того, передбачається реалізація загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, що спрямовані на поліпшення їхнього соціально-економічного становища.

З метою кращого розуміння можливостей та прав пацієнтів з епілепсією у закладах охорони здоров`я, організації процесу просвітницької діяльності та надання благодійної допомоги сім’ям людей з інвалідністю, до реалізації проєкту будуть залучені громади Хмельницької області.

Сьогодні за участі заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрія Марущина, представників ГО «ЕПІ-ПРОСВІТА» та територіальних громад на платформі Webex by Cisco відбулася організаційна онлайн-нарада щодо реалізації цього соціального проєкту, який спрямований на підвищення просвітницької діяльності та підтримку прав людей з епілепсією.

З презентацією проєкту виступила керівник ГО ‘ЕПІ-ПРОСВІТА’ Нія Нікель.

«Вдячні всім громадам Хмельницької області, які вже підтримали цей соціальний проєкт і долучилися до його реалізації. Лише разом ми зможемо досягти позитивних змін у житті людей з епілепсією», – сказав Юрій Марущин у своєму виступі.

Реалізація проєкту включає:

1) надання гуманітарної допомоги у вигляді памперсів, специфічних засобів гігієни (трубки, штучні носи і тд), пелюшок, кремів та іншого на термін 2-х місяців;

2) надання груп психологічної підтримки протягом 2-х місяців;

3) надання юридичної підтримки протягом 2-х місяців;

4) особистого асистента, який допоможе заповнити заяви та заявки для отримання гарантованого державного забезпечення ліками та гуманітаркою.

Головна мета, аби батьки оформили гарантовані їм блага у НСЗУ та інших органах, користувались тим, на що вже закладений бюджет.

Перевага надається жителям малих громад, у яких є стабільний доступ до інтернету для проходження освітнього курсу.

До першого курсу буде відібрано 50 осіб, але програма планується повторюватись кожні 3 місяці.

Хто бажає з батьків доєднатися до реалізації проєкту можуть зареєструватися за посиланнямhttps://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiob3gPQbf4jV_oxTE2_Q7lFfRV9bY18ImodUNy8wYAukfSg/viewform

 

попередня статтяМОЗ інформує як отримати послуги з реабілітації
наступна статтяОнлайн-фестиваль «Творча родина»