У Хмельницькому стартував мистецький проєкт «БІЙ ЗА УКРАЇНУ»

У Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі імені Михайла Старицького відбулася прем´єра всеукраїнського національного мистецького благодійного проєкту «Бій за Україну».

Його старт мав відбутися в Івано-Франківську 8 травня. Однак, з міркувань безпеки, концерт перенесли. Тож першими мистецький проєкт, який презентували актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка та Національного президентського оркестру, побачили саме жителі Хмельницького.

Цікава та патріотично насичена програма, яка складалася з трьох частин, не залишила нікого байдужим. Глядачі тепло сприйняли шедеври світової музичної класики, музичні композиції за творами Тараса Шевченка та українські патріотичні пісні. Зокрема, на сучасний лад зазвучали пісні, які за час війни стали символом незламності та перемоги. Це «Ой, у лузі червона калина» та «Батько наш Бандера».

Атмосферу театралізованого музичного дійства підсилили зірка театру і кіно Ірма Вітовська, сестри Леся та Галина Тельнюк, переможець «Голосу країни» Сергій Лазановський, хор «Феліціо» та інші виконавці.

Ведучим та одночасно активним учасником проєкту був Олексій Гнатковський.

На завершення музичної прем’єри глядачі стоячи дякували всім її учасникам, зокрема й постановнику проєкту Ростиславу Держипільському.

Мистецький захід справив потужне враження на глядача, вселивши в нього ще більшу впевненість у перемозі над російським окупантом та віру в нездоланність української нації.

Бій за Україну триває на усіх фронтах. У тому числі й культурному. І ми будемо переможцями у цьому двобої, бо з нами Правда і споконвічне прагнення бути вільними на своїй землі.

Завдяки глядачам, які цього вечора завітали до Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, було зібрано й передано організаторам проєкту 18 тисяч 500 гривень, які будуть спрямовані на підтримку Збройних сил України.

У матеріалі використані:

фото Василя Камінського;

фото та відео Валентини Марцонь

попередня статтяВідповіді Мінцифри щодо компенсацій бізнесу за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб
наступна статтяЗнайти роботу через Чат-бот