Віолета Лабазюк:  «Спільними зусиллями у співпраці з міжнародними партнерами стаємо ближчими до Перемоги»

З початку війни Хмельниччина прийняла близько 330 тисяч переселенців. Більш ніж 150 тисяч внутрішньо переміщених осіб знайшли прихисток у нашому регіоні. Наразі органами місцевої влади робиться все для того, аби переселенці були забезпечені тимчасовим житлом, речами першої необхідності та продовольчими товарами.

Сьогодні голова обласної ради Віолета Лабазюк спільно з начальником обласної військової адміністрації Сергієм Гамалієм зустрілися з представниками Welthungerhilfe (Федеративна Республіка Німеччина) спільно з партнерськими агенціями Concern Worldwide (Республіка Ірландія) та   CESVI ( Італійська республіка).

У зустрічі також взяли участь перший заступник голови обласної ради Володимир Гончарук, заступники начальника  обласної військової адміністрації Володимир Юр´єв та Сергій Тюрін, директор Агенції регіонального розвитку області Катерина Савчук, представники департаментів економічного розвитку, соціального захисту обласної військової адміністрації.

Представники міжнародних організацій прибули на Хмельниччину з місією оцінити спектр потреб та здійснити аналіз ситуації в регіоні для надання гуманітарної допомоги тимчасово вимушеним переселенцям, забезпечення їх продовольчими товарами та надання фінансової підтримки тим, хто цього потребує.

Віолета Лабазюк зауважила, що Хмельниччина сьогодні є гуманітарним тилом для наших військових, жителів регіонів, де ведуться бойові дії, та підтримує внутрішньо переміщених осіб забезпечує комфортне проживання, навчання та соціальні потреби.

«З перших днів війни на співпраці з іноземними партнерами гуманітарний штаб обласної ради отримує чимало різноманітної гуманітарної допомоги та спрямовує її тим, хто її гостро потребує», – зазначила Віолета Лабазюк. Вона подякувала представникам іноземних організацій за допомогу та висловила сподівання на подальшу посильну підтримку українців: «Спільними зусиллями у співпраці з міжнародними партнерами стаємо ближче до Перемоги».

Директор програми з питань невідкладної грошової допомоги Андреа Біянчі зазначив, що наразі триває процедура оформлення відповідної документації, що дозволить їм працювати в Україні. Після цього планується проведення низки заходів, спрямованих на соціальне забезпечення переселенців. Іноземні гості запропонували налагодити співпрацю  з обласною владою. Також присутні обговорили можливість укладання Меморандуму розуміння, який окреслить основні аспекти цієї співпраці.

попередня статтяНа Хмельниччині відбулося розширене засідання колегії Держлісагентства України
наступна статтяВиставка-конкурс художніх виробів «Кращий твір року»