Юні лісівники з Шепетівщини гідно представляли юннатів Хмельниччини на Всеукраїнському зльоті учнівських лісництв

26-27 жовтня 2023 року у Житомирі відбувся Всеукраїнський зліт учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасниками якого стали 20 команд юних лісівників з різних областей України.

Організаторами Зльоту виступили Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно зі Столичним лісовим офісом ДП «Ліси України», Товариством лісівників України та Житомирським обласним центром еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.
Зліт проводився з метою активізації участі учнівської молоді в природоохоронній та дослідно-експериментальній роботі, трудового виховання в галузі лісового господарства, збереження біологічного різноманіття лісових екосистем рідного краю.
Хмельниччину на Зльоті гідно, змістовно й успішно представили юні лісівники Пліщинського зразкового учнівського лісництва Шепетівського району – Володимир Козлов, Ілля Єсіпов і Михайло Мельник, на чолі з Миколою Андрійовичем Зведенюком, керівником гуртка Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, вчителем хімії Пліщинської гімназії, автором ряду тематичних публікацій та популярних видань літератури природничо-краєзнавчого і навчально-методичного змісту.
Команда юних лісівників презентувала свою практичну лісогосподарську, природоохоронну, дослідницьку, профорієнтаційну і просвітницьку роботу, особливості догляду за лісовими культурами та набуті у профільному гуртку знання про ліс і навички лісівничої справи.
Відповідно до підсумків роботи журі, наша команда здобула призове ІІІ місце. А Ілля Єсіпов, який успішно захистив індивідуальну науково-дослідницьку роботу на тему «Лісівничо-екологічні особливості та якісні характеристики дуба звичайного, сформованого в басейні річки Прип’ять», виборов ІІІ місце і був відзначений Дипломом та цінним подарунком від організаторів Зльоту.
Вітаємо юних лісівників Хмельниччини з успіхом та зичимо їм нових яскравих перемог і досягнень на ниві юннатівської роботи.
попередня стаття«Методичні служби бібліотек: нові особи, ролі і можливості»
наступна статтяПостраждалі від війни українки можуть отримати грошову допомогу від міжнародного жіночого фонду