VII скликання

Рішення ради про утворення постійних комісій Хмельницької обласної ради, обрання їх голів та членів
Рішення ради про затвердження положення про постійні комісії Хмельницької обласної ради
Положення про постійні комісії Хмельницької обласної ради

Участь депутатів у засіданнях постійних комісій

І. З питань законності, протидії корупції, регламенту, депутатської діяльності та місцевого самоврядування

1. Савчук Олександр Петрович – голова комісії
2. Вишневська Наталія Миколаївна
3. Зеленко Тетяна Іванівна – секретар комісії
4. Білявець Олег Петрович
5. Мишко Володимир Васильович
6. Островська Ніла Василівна – заступник голови комісії

ІІ. З питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення

1. Дралюк Микола Іванович – голова комісії
2. Бандирський Віталій Анатолійович – заступник голови комісії
3. Янчук Микола Андрійович
4. Гладій Валентина Євгенівна – секретар комісії
5. Гнатюк Микола Григорович
6. Жвалюк Микола Володимирович
7. Завроцький Олександр Іванович
8. Кухарук Наталія Леонідівна
9. Латинський Едуард Владиславович
10. Ткач Борис Васильович
11. Чубар Віктор Миколайович
12. Петльований Руслан Федорович

ІІІ. З питань економічного розвитку, промисловості, підприємництва, енергетики, транспорту та зв’язку

1. Лозовий Вадим Миколайович – голова комісії
2. Завальнюк Юрій Анатолійович – секретар комісії
3. Лучков Дмитро Олександрович
4. Палій Олександр Володимирович
5. Побіянський Валентин Іванович
6. Федорчук Володимир Володимирович – заступник голови комісії
7. Процюк Василь Васильович
8. Олійник Анатолій Антонович

ІV. З питань бюджету та фінансів

1. Гладуняк Іван Васильович – голова комісії
2. Берегова Оксана Віталіївна – заступник голови комісії
3. Гончар Іван Ярославович
4. Дехтярук Олександр Миколайович – секретар комісії
5. Коваль Людмила Миколаївна
6. Коваль Наталія Михайлівна
7. Лебединський Віктор Вікторович
8. Лоб Олександр Михайлович
9. Панчук Анатолій Анатолійович
10. Саланський Анатолій Миколайович
11. Смаль Юрій Валентинович
12. Цуглевич Яків Миколайович
13. Гордійчук Андрій Андрійович
14. Іващук Сергій Петрович
15. Микульський Сергій Володимирович
16. Брухнова Лілія Степанівна
17. Співак Олександр Михайлович
18. Дячук Микола Миколайович

V. З питань сільського господарства, продовольства та земельних відносин

1. Мастій Василь Васильович – голова комісії
2. Атаманчук Анатолій Іванович
3. Бондар Сергій Борисович
4. Новосельська Надія Яківна
5. Павлюк Петро Миколайович – заступник голови комісії
6. Перейма Анатолій Анатолійович – секретар комісії
7. Присяжний Володимир Броніславович
8. Пшибельський Руслан Броніславович
9. Скринчук Олег Леонідович
10. Строяновський Василь Станіславович
11. Терлецька Галина Василівна
12. Зозуля Сергій Володимирович
13. Олицький Микола Васильович

VІ. З питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології

1. Фрідман Артур Давидович – голова комісії
2. Антонюк Вячеслав Вікторович
3. Кирилюк Іван Іванович
4. Левицький Олексій Олексійович
5. Миклуш Олександр Петрович
6. Мовсісян Врам Македонович
7. Нікулішин Ігор Анатолійович
8.  Харкавий Микола Олександрович – заступник голови комісії
9. Шутяк Андрій Васильович
10. Яцков Борис Олександрович

VІІ. З питань освіти, науки, культури, молодіжної політики, спорту і туризму

1. Ящук Інна Петрівна – голова комісії
2. Олуйко Віталій Миколайович
3. Ромасюков Артем Євгенійович
4. Скримський Руслан Францович
5. Ткаченко Уляна Юріївна – заступник голови комісії
6. Василик Тетяна Павлівна – секретар комісії
7. Драган Олександр Васильович

VІІІ. З питань децентралізації, регіонального розвитку та комунальної власності

1. Слободян Олександр Станіславович – голова комісії
2. Бойко Михайло Дмитрович – заступник голови комісії
3. Бурлик Віктор Вікторович
4. Моцний Микола Іванович – секретар комісії
5. Поворозник Володимир Васильович
6. Прокопчук Володимир Олександрович

Поля позначені (*) зірочкою обов'язкові для заповнення

Зверніть увага! Закон України Про звернення громадян.

×