1,1 мільйона гривень з обласного бюджету – для розвитку релокованого бізнесу

Сьогодні заступник керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Юрій Марущин за дорученням голови обласної ради Віолети Лабазюк взяв участь у робочому засіданні Інвестиційної ради Регіонального фонду підтримки підприємництва по Хмельницькій області.

Варто зазначити, що рішенням 18 сесії обласної ради від 07.12.2023 року затверджено новий Порядок використання коштів обласного бюджету, що виділяються для надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам підприємництва. Відповідно до Порядку, “фінансово-кредитна підтримка суб’єктам підприємницької діяльності області може надаватись за рішенням Інвестиційної ради за пільговими ставками, зокрема не менше 10% для суб’єктів підприємницької діяльності, релокованих з інших регіонів та/або утворених учасниками бойових дій та членами їх сімей, 30% для решти суб’єктів підприємницької діяльності, облікової ставки Національного банку України, яка діяла на дату прийняття рішення про надання фінансово-кредитної підтримки”.

У ході засідання члени Інвестиційної ради на чолі з в.о. директора Фонду Оленою Коц розглянули заявку щодо надання фінансово-кредитної підтримки  фізичній особі-підприємцю, бізнес якого релокований із Харківської області, Степаненку Дмитру Вікторовичу. Пріоритетним видом діяльності підприємця є оздоблення текстильних виробів, а саме надання послуг сублімаційного друку на тканинах. Степаненку Д.В. виділено кошти у розмірі один мільйон сто тисяч гривень з обласного бюджету  для придбання барабанного (коландрового) термопресу з подальшим використанням його для оздоблення тканини.

Якщо вам необхідна фінансово-кредитна підтримка для розвитку вашого підприємства, звертайтеся у Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області за консультацією.

Контактна інформація: 29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, офіс 401; e-mail: khmrfpp_ua@ukr.net; телефони: (0382)79-57-81, 0961727386.

попередня статтяОбласна рада долучилася до міжнародної науково-практичної конференції
наступна статтяВічна пам’ять та слава Героям, які загинули за незалежність України!