8 травня відбулось пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради

8 травня голова обласної ради Михайло Загородний провів пленарне засідання тридцять другої позачергової сесії обласної ради.

Засідання пройшло у сесійній залі обласної ради, де були дотримані всі необхідні санітарні норми та умови з дезінфекції.

У пленарному засіданні взяли участь 69 депутатів.

На порядок денний сесії було винесено п’ятнадцять питань, однак уже у ході затвердження проекту порядку денного депутати погодили внести ще три додаткових питання – звернення до центральних органів влади.

Впродовж тижня депутати активно працювали в постійних комісіях, тому більшість сесійних питань обранці прийняли достатньо швидко.

Традиційно, пленарне засідання  розпочалось з розгляду депутатських запитів. Так, сесією знято з розгляду два депутатських запити, ще сорока двом продовжено термін розгляду. Крім цього, сьогодні депутати підтримали як запити ще двадцять нових депутатських звернень. Отож, наразі на контролі у виконавчому апараті обласної ради перебуває шістдесят два депутатських запитів.

Більшістю голосів депутати призначили Лілію Брухнову на посаду директора КНП “Хмельницька обласна дитяча лікарня” Хмельницької обласної ради та Катерину Горин на посаду директора КНП “Хмельницький обласний спеціалізований будинок дитини”.

Своїми рішеннями депутати внесли зміни до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів госпрозрахункових об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області а також надали дозвіл на списання матеріальних цінностей з балансу підприємств, закладів та організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницької області.

Сьогодні на пленарному засіданні прийнято дві нових обласних програми, а саме  антикорупційну програму Хмельницької області на 2020 рік, обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Хмельницької обласної ради на 2020 рік. Своїми рішеннями депутати затвердили також звіт про виконання антикорупційної програми за 2019 рік та структуру і чисельність виконавчого апарату обласної ради.

Також після деякого обгооворення депутати затвердили обласну програму заходів щодо вшенування подвигу учасників Революції Гідності, Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил в російсько-українській війні за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України на 2020-2021 роки.

Сесією затверджено звіт про виконання обалсного бюджету за 2019 рік.

Тривале обговорення було і навколо одного з ключових питань сьогоднішнього пленарного засідання – внесення змін до обласного бюджету Хмельницької області на 2020 рік.
Позачергова сесія прийняла сьогодні і два звернення до центральних органів влади: – звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства інфраструктури України щодо необхідності проведення у 2020 році поточного середнього  ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Р-48 у Хмельницькій області на ділянці Сатанів – Війтівці протяжністю 32 км – з км 59 + 000 по км 91 + 000  та звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України щодо оплати праці працівників інфекційних лікарень.
А проект рішення “Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Прем’єр-міністра України щодо необхідності внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2020 року № 475-р «Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області» не набрав необхідної кількості голосів.