Разом із скороченням кількості районів у Хмельницькій області відбувається і зменшення кількості районних адміністрацій. Найболючішим фактором у цій ситуації є вивільнення працівників. Тому, у разі звернення до служби зайнятості, кожного клієнта буде супроводжувати свій кар’єрний радник.
Фахівець служби зайнятості:
- проведе первинне та поглиблене профілювання;
- відповідно до ступеня мотивації та можливостей працевлаштування визначить профільну групу (навички, здібності, компетентності, які найкраще вирізняють клієнта серед інших осіб на ринку праці);
- на основі цих даних, кар’єрний радник спільно з особою складе індивідуальний план працевлаштування. Індивідуальний план містить спільні зобов’язання обох сторін щодо пошуку роботи та забезпечує індивідуальний супровід і організацію надання послуг.
НАГАДУЄМО! Відповідно до Закону України від 02.12.2020 року № 1030 «Про внесення змін до деяких законів України щодо соціального захисту населення на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» роботодавці мають подавати до державної служби зайнятості інформацію про заплановане масове вивільнення державних службовців не пізніше ніж за 30 календарних днів до вивільнення у разі звільнення державних службовців відповідно до пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».
При цьому повідомлення про вивільнення інших категорій працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці, у тому числі ліквідацією, реорганізацією або перепрофілюванням підприємств, установ, організацій, скороченням чисельності або штату працівників підприємства, установи, організації й надалі відбуватиметься не пізніше ніж за два місяці до вивільнення. Детальніше за посиланням: https://is.gd/Ch5XLt
За матерілами Хмельницького обласного центру зайнятості