Марина Бех-Романчук здобула срібло на чемпіонаті світу

25 серпня у Будапешті відбувся фінал чемпіонату світу-2023 з легкої атлетики. На світовій першості хмельничанка Марина Бех-Романчук принесла Україні першу медаль турніру. Вона здобула срібну нагороду у потрійному стрибку з результатом 15.00 м, поступившись результатом лише олімпійській чемпіонці Юлімар Рохас з Венесуели (15.08 м). «Бронза» — у кубинки Леяніс Перес Ернандес (14.96 м).

Марина Бех-Романчук показала свій найкращий результат у сезоні та стала першою українською медалісткою чемпіонатів світу з потрійного стрибка за останні 10 років.

Спортсменка є однією із топових українських легкоатлеток. У її активі – нагороди різних чемпіонатів світу та Європи, Діамантової ліги та інших турнірів.

Вітаємо нашу чемпіонку і бажаємо їй подальших успіхів.

попередня статтяЗнайомство з Хмельниччиною: Сатанівський водоспад на Збручі