«Аеропорт Хмельницький» отримав посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден

Приємними подіями для КП « Аеропорт Хмельницький» розпочався 2021 рік.
Провівши організаційні заходи у січні –лютому місяці, підприємство повторно пройшло перевірку Державіаслужбою України технічного та документального забезпечення діяльності злітно-посадкового майданчика «Хмельницький».

За результатами інспектування КП «Аеропорт Хмельницький» отримав посвідчення про допуск до експлуатації ЗПМ «Хмельницький» № ЗПМ 22-243 від 25.01.2021 року.
За словами директора КП «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, отримання сертифікації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден дасть можливість продовжити діяльність щодо створення школи пілотів з метою створення умов мешканцям області для використання авіаційних можливостей.
Крім цього, у 2021 році продовжуватиметься спільна робота з ГО «Аероклуб Хмельницький» щодо розвитку малої авіації на Хмельниччині.

Наступним кроком, за словами директора,  буде продовження виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища.

Очікуйте цікавих заходів у поточному році.

попередня статтяВіолета Лабазюк: «Обласна рада відкрита до співпраці»
наступна статтяОперативна інформація про поширення COVID-19 в Хмельницькій області