Агентство США з відновлення USAID оголосило грантову програму для українського бізнесу обсягом фінансування в 2 мільйони доларів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» оголошує грантову програму, cпрямовану на підтримку участі українського бізнесу в міжнародних торговельних заходах, обсягом фінансування у $2 млн. У рамках програми передбачено надання близько 30 грантів із обсягом від $35000 до $90000. 

Реалізація грантової програми відбувається у партнерстві з Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів та  Офісом з розвитку підприємництва та експорту.

Пріоритетними галузями для розширення українського експорту є продукція аграрної та харчової галузей, продукція та послуги ІТ-сфери, меблевої галузі тощо.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги. Проте Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»  відкрита до заявок на підтримку інших секторів, які відповідають критеріям відбору, а також захочує брати участь бізнеси, які не мають досвіду співпраці з міжнародними донорами.

Прийом заявок триватиме до 15 вересня 2023 року (включно). Враховуючи значний інтерес, прийом та розгляд заявок буде відбуватися поетапно з наступними дедлайнами: 25 червня (для торгових заходів з 20 серпня 2023 року до 14 лютого 2024 року); 15 вересня 2023 року (для торгових заходів з 15 лютого 2024 року до 15 серпня 2024 року).

З усіма наявними грантовими можливостями від Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» можна ознайомитися за посиланням.

Довідково:

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

попередня статтяДержавна програма «Доступні кредити 5-7-9%»: видано 27 776 пільгових кредитів на суму близько 112 млрд гривень
наступна статтяВерховна Рада України прийняла в цілому законопроект про День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років