Анастасія  Донець – переможець конкурсу на посаду директора комунального закладу культури “Малієвецький обласний історико-культурний музей”

24 травня за участі першого заступника голови обласної ради Володимира Гончарука та заступника голови обласної ради Валентина Соколюка відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу культури “Малієвецький обласний історико-культурний музей”.

Конкурс  було оголошено обласною радою ще 21 січня 2022 року, втім, у зв`язку із воєнним станом в Україні, проведення конкурсу було перенесено на пізніше.

До участі у конкурсі було подано документи лише від одного кандидата  Анастасії Донець, яка наразі тимчасово виконує обов’язки директора цього закладу культури.

Під час засідання вона представила членам конкурсної комісії детальний перспективний план розвитку комунального закладу культури “Малієвецький обласний історико-культурний музей” на один і п’ять років.

Присутні на засіданні члени комісії – директор Державного історико-культурного заповідника «Межибіж» Олег Погорілець, представник від громадської організації «Подолянка» Ольга Мороз, представник Кам’янець-Подільського об’єднання товариства «Просвіта» Сергій Толстіхін,  представник від громадської організації «Меджибіж-2000» Тетяна Вєтрова, представник від трудового колективу, директор Національного історико-архітектурного заповідника «Кам’янець» Василь Фенцур (онлайн), депутати обласної ради Лілія Брухнова та Юрій Смаль, а також представники управління з питань спільної власності виконавчого апарату обласної ради провели співбесіду з претенденткою на посаду.

За результатами голосування члени комісії одноголосно підтримали кандидатуру Анастасії Донець. Враховуючи рішення конкурсної комісії, протокол засідання направлено голові обласної ради для призначення Анастасії Донець директором комунального закладу культури «Малієвецький обласний історико-культурний музей» та підписання з нею контракту на 5 років.

Протокол № 1 засідання

Протокол № 2 засідання

Відео трансляція засідання