Асоціація внесла пропозиції до Бюджету 2017: кошти на ДФРР під загрозою

byudzhet-300x201

Українською асоціацією районних та обласних рад розроблені пропозиції до Законопроекту «Про державний бюджет України на 2017 рік»  та Законопроекту «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України».

У документі головні пропозиції стосуються місцевого фінансування у контексті фінансової політики навчальних закладів, охорони здоров’я, соціальних стандартів, акцизних питань та програми «Державний фонд регіонального розвиту» (ДФРР).

Зокрема, як раніше було анонсовано, у Бюджеті на 2017 рік на фінансування ДФРР закладено 8 млрд грн. Законопроектом такі кошти планується залучати з загального фонду (3 млрд), а також  з спеціального (5 млрд) — за рахунок конфіскованого майна.

Втім, як показала статистика 2016 року, реалізація конфіскованого майна склала 78,4 тис грн, із запланованих 7,7 млрд грн.

Тому у документі Асоціація пропонує дотримуватись чинного законодавства, заклавши до загального фонду 1% від запланованого доходу. Гарантована сума у такому разі складе 6,5 млрд грн, а інші 1,5 млрд грн передбачити спеціальним фондом.

Завантажити документ можна натиснувши на це посилання – Зауваження до бюджету 2017 (Комітет з питань бюджету)

попередня статтяЗі святом вас, освітяни!
наступна статтяГеннадій Зубко назвав найбільш активні в децентралізації регіони