Благодійний аукціон «Ти тільки живи!» у Хмельницькому зібрав понад 30 тисяч гривень для поранених бійців АТО

      11 жовтня заступник голови обласної ради Валерій Лесков взяв участь у благодійному аукціоні «Ти тільки живи!», який вперше відбувся у Хмельницькому. Організаторами цього заходу є Територіальне відділення ВГО «Асоціація платників податків України», Хмельницький обласний художній музей та Центр допомоги учасникам АТО.

          За словами організаторів акції, мета цієї благородної ініціативи – зібрати кошти на допомогу пораненим бійцям АТО, аби вони відчули, що не залишились наодинці зі своїми проблемами.

      «Це спосіб допомогти тим, хто ризикував своїм життям в боротьбі за єдину, вільну країну, за почуття власної гідності та за майбутнє своїх дітей», – вважає голова Територіального відділення ВГО «Асоціація платників податків України» Ростислав Семків.

      На благодійному аукціоні напередодні Дня Захисника України були представлені роботи кращих українських художників, митців а також «родзинка» аукціону, робота відомого скульптора Василя Корчового – бронзове погруддя богині Флори. Вартість вхідного квитка становила 200 гривень. Під кожною мистецькою роботою було вказано ім’ я автора та початкова ціна лота. Всього на «живому аукціоні» було представлено 23 лоти.

      Для Валерія Лескова даний захід має особливе значення, адже в недавньому минулому він брав участь в антитерористичній операції у Луганській області, командував артилерійським дивізіоном.

    «Хочу подякувати усім ініціаторам та учасникам аукціону за Вашу активну громадянську позицію, патріотизм та підтримку військових, – сказав у своєму вітальному слові Валерій Олександрович. – Я вважаю, що подібними заходами ми з Вами робимо неоціненний вклад у наближення перемоги».

     Наразі в області проживає майже вісім тисяч учасників антитерористичної операції. 86 з них – інваліди війни.

     Заступник голови облради придбав на аукціоні дві картини по 1000 гривень, одну з яких передав у подарунок Хмельницькому обласному музею. Загалом на аукціоні вдалось продати 18 робіт відомих авторів та тим самим зібрати допомогу пораненим захисникам у сумі 31700 гривень.

    Кошти, отримані від продажу лотів, спрямовуватимуться на надання фінансової підтримки пораненим бійцям АТО на окремий рахунок і розподілятимуться за рішенням наглядової ради, до складу якої входять представники районів і міст області.

     Організатори впевнені: ініціатива принесла позитивний результат – і в матеріальному, і в моральному плані. Тому з однодумцями вже всерйоз замислюються над тим, щоб і надалі проводити подібні благодійні заходи і запрошують небайдужих людей активніше долучатися до них.

попередня статтяНародний депутат України Олег Мусій відвідав обласну дитячу лікарню
наступна статтяПредставлено керівника Західного офісу Державної аудиторської служби України в області